Hračky

 vítězové

Vítězné výrobky v kategorii Hračky pro rok 2023

Hrát si s tím nejlepším znamená zvítězit. Nebo je to naopak?

Pro miminka a kojence

Na světě je toho tolik objevování. První zvuky, barvy, tvary, struktury… To všechno se učí kojenec rozpoznávat za pomoci chrastítek, pískátek, muchláčků, kousátek. Chytré hračky bezpečně stimulují zrak, hmat, sluch a rozvíjí motoriku tak, aby se vašemu nejmenšímu po všech stránkách dařilo.

dm, babylove set zvířátka do vany, 4 ks, 119 Kč

Veselé barevné figurky s funkcí stříkání vody plavou na vodě a z každého koupání udělají skutečnou zábavu. Rovněž podporují rozvoj motoriky a uchopování. Babylove set koupacích zvířátek je vhodný pro děti od 4. měsíce věku. Vyrobeno z pečlivě testovaných materiálů

OBALL, Rattle hračka, 219 Kč (barevné variace)

Jednoduchý design od Oball zajišťuje to nejjednodušší uchopení i pro ty nejmenší ručky, což vaše děťátko bude těšit. Míček má 29 dírek, které právě umožní děťátku snadné uchopení. Je vyroben z lehkého materiálu, proto míček nebude těžký pro drobné ručky. Prodává: Feedo.cz

dm, babylove plyšová šustící hračka, 89,90 Kč

Plyšová šustící hračka je vhodná pro vaše nejmenší od 3. měsíce věku. Šustivý efekt podněcuje k hmatání, dotýkání, a tak dochází k rozvoji smyslů a motoriky těch nejmenších. Výrobek odpovídá normě EN 71. V různých motivech.

Pro batolata

Možná znáte ten nejlepší dárek k oslavě ročních či druhých narozenin. Možná víte, co vašemu batoleti nejlépe pomáhá k chytrému rozvoji, jakou hračku si bere vždycky s chutí, s čím by nejradši pokaždé spinkalo. Vývoj malého tvorečka je obdivuhodný. A my chtěli vědět, s jakými hračkami mu pomáháte poznávat svět kolem něj.

Lego, Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky, 1089 Kč

Rozvíjejte při koupání motorické dovednosti, představivost a kreativitu díky stavebnici se 14 dílky obsahuje rybu, chobotnici, lva a plameňáka, a navíc plovoucí ostrov, s nímž zažijete spoustu dobrodružství. Po koupeli se navíc zvířátka snadno uloží do ostrova.

BABY born, Medvídek, 899 Kč (barevné varianty oblečků)

Medvídek se sladkým úsměvem má měkké tělíčko. Díky pohyblivým ručičkám a nožičkám a otáčecí hlavičce ho lze snadno převlékat. Má vlastní kolekci oblečení a doplňků, ale může nosit i téměř cokoliv, co nosí panenka BABY born (43 cm). Součástí je knížka přátelství a arch samolepek.

Little Tikes, Pískoviště želva, cena v obchodě

Rozveselte si zahradu novým usměvavým kamarádem – pískovištěm ve tvaru veselé želvy. Poslouží jako pískoviště nebo bazének na míčky. Přední nohy želvy jsou zároveň sedátka pro pohodlí dětí. Želví krunýř slouží jako kryt, když se pískoviště nepoužívá.

Pro kluky a holky

Už mají svoje kamarády, to ale neznamená, že by je hračky přestaly bavit. Jen se od těch batolecích přesouvají dál. Baví je hra nápodobou, krásně tvoří, jdou si za svými sny, dovádějí, sportují, učí se. Pátrali jsme po ideálních společnících pro tříleté a starší děti.

Dino, Tatra 148, 72 cm, 849 Kč (barevné variace)

Velká Tatra je velmi odolná, má nosnost až 100 kilo. Tatrovka se vyrábí v Liberci z potravinářského plastu. Materiál je nezávadný, netoxický a splňuje veškerá pravidla pro kvalitu a bezpečnost. Má praktické madlo a aretaci korby proti nechtěnému vyklopení.

BABY born, Můj veselý pejsek, 1699 Kč

Roztomilý pejsek je téměř jako opravdový. Chodí na vodítku, umí štěkat a kňučet, je slyšet, jak pije vodu nebo chroupe kostičku. Poté, co se napije vody, zvedne nožičku a čůrá. Po pohlazení vrtí ocáskem. Má vlastní vodítko, které slouží jako dálkové ovládání. Na krku ho zdobí růžový obojek s psí známkou.

Playmobil, Hasičský vůz 71194, 679 Kč

Když vypukne požár, hasičský vůz je okamžitě na místě požáru a začíná boj s ohněm. Díky vodnímu čerpadlu si hasiči poradí s každým požárem a plameny dostávají pod kontrolu. Hasičský vůz má naviják a dokonce i čerpadlo a naplnitelnou nádrž na vodu, vzadu fungující točnou vstřikovací jednotkou.

Děkujeme za vaše hlasy.

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!