Péče o dítě

 vítězové

aby šlo všechno hladce

Spánek a odpočinek

Co je pro vaše miminko tím největším pomocníkem, aby se cítilo při odpočinku a spánku klidně a bezpečně? Každá maminka vsází na něco jiného, od uklidňujícího doteku přes malé i velké pomocníky až po základ v podobě kvalitního lůžka.

Beran horoskop

1. MyHummy, Šumící medvídek Sophie Premium Plus

Pomáhá miminkům s usínáním. 5 zvuků (bílý, růžový šum, déšť, vlny, šum plodové vody s rytmem srdce), regulace hlasitosti, automatické ztišení, senzor spánku, APP s možností dalšího nastavení. Možnost personalizace (se jménem, na zakázku).

Beran horoskop

2. Philips Avent, Chůvička digitální audio SCD721

Zaručuje maximální pocit bezpečí. Nabízí snímač teploty, digitální displej a možnost komunikace s dítětem. Kontrolky LED indikují připojení jednotky. Vydrží v provozu až 18 hodin díky nabíjecí rodičovské jednotce. Příjemné noční světlo a ukolébavky uklidní.

Býk horoskop

3. Lodger, Hopper

Spací pytle Lodger dopřejí novorozencům i batolatům klidný, ale hlavně bezpečný spánek. Ve spacím pytli nehrozí zamotání se do peřinky a případné překrytí hlavičky. Dítě se navíc nemůže odkopat a použitá 100% bavlna je měkká, hřejivá a prodyšná.

Koupání a hygiena

Pomocníci, které oceňujete, když jde o hygienu. Máte svého favorita mezi odsávačkami, nočníky, vaničkami?

Beran horoskop

1. Shnuggle, Vanička

Vanička vhodná od 0 do 12 měsíců kombinuje výhody klasické vaničky a kyblíku. Dítě je v ní pohodlně opřeno, takže může pozorovat okolní dění, a rodiče tak mají obě ruce volné. Na koupel stačí jen 2 litry, ve kterých je miminko krásně ponořeno a není mu zima.

Beran horoskop

2. Chicco, Odsávačka nosní PhysioClean

Nosní odsávačka s ergonomickým tvarem s rukojetí, vyrobená z jemného materiálu pro šetrné odstranění nosních hlenů, je důležitá zvláště pro novorozence. Při ucpání nosu jsou neklidní a nemají opravdové pohodlí při jídle, pití nebo během spánku.

Býk horoskop

3. T-Tomi, Bambusové koupací žínky

Jsou vyrobeny z vysoce savého a jemného bambusového froté, které je velmi příjemné k citlivé dětské pokožce. Žínky je možné použít nejen ke koupání (ale i na utírání a pro další široké využití).

Aktivně a pohodlně – doma i na cestách

Je tolik nezbytností, ale na kterou nedáte dopustit právě vy? Ať už jezdíte na výlety nebo si raději užíváte doma, jde nám o vše, co vaše děťátko využije pro své pohodlí, při hrách a cestách.

Beran horoskop

1. Lodger, Bunker

Univerzální celoroční fusak pro děti od narození do 3 let. Díky tomu, že se skládá ze dvou vrstev, které můžete používat dohromady, anebo zvlášť, ho využijete po celý rok. Skvěle sedí v hlubokém i sportovním kočárku a v golfkách.

Beran horoskop

2. Taf Toys, Hrací deka s hrazdou All Around Me

Měkká hrací deka s množstvím aktivit pro zkoumání a objevování je navržena pro různá věková stádia vývoje dítěte od narození. Originální odnímatelné hračky včetně oboustranného šusticího „Sensi Centra“ upoutají pozornost dítěte a zajistí mu hodiny zábavy.

Býk horoskop

3. Playgro, Hrací deka Tučňák

Extra velká a měkká deka ve tvaru tučňáka s odnímatelnou hrazdičkou, stimulujícími hračkami, zrcátkem a kousátkem s tvary, rozvíjejícími jemnou motoriku. Podpůrný polštářek napomáhá při „pasení koníčků“, což příznivě působí na posilování zádových a šíjových svalů a udržení rovnováhy.

Šidítka

…a nezbytné doplňky. Někteří na dudlíky nedají dopustit, a tady je jejich volba.

Beran horoskop

1. MAM, Perfect Night

Značka HiPP se výrobou dětských příkrmů zabývá již od roku 1932. Pečeť Bio kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Těšte se na vybrané a poctivé suroviny, příjemnou chuť a jemné složení.

Beran horoskop

2. NUK, Dudlíky Space

Byly navrženy pro přirozené sání a speciálně pro miminka s obzvláště citlivou pokožkou. Extra velké větrací otvory umožňují maximální cirkulaci vzduchu, která pomáhá pokožce dýchat. Originální tvar NUK připomíná tvar matčiny bradavky při kojení.

Býk horoskop

3. Philips Avent, Šidítko Ultra air noční

Silikonová šidítka ultra air 0-6 měsíců byla navržena pro maximální pohodlí. Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT podporuje správný vývoj zubů a ústní dutiny. Kryt v noci svítí, kotouč s velkými otvory umožní lepší dýchání pokožky.

ZŮSTAňte S NÁMI

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!