Pro maminku

 vítězové

Vítězné výrobky v kategorii Pro maminku za rok 2023

V těhotenství a po porodu sáhnout po jistotě… Tehdy ještě víc než kdy jindy potřebujeme radu zkušených. Jaké výrobky doporučujete?

V těhotenství

Devět měsíců očekávání si můžete zpříjemnit vychytávkami, které pečují o vaše tělo (i mysl). Už v tomhle období určitě víte, co se vám osvědčilo – a můžete se spolehnout na rady od jiné mámy.

Bi-Oil, Pečující olej, 60 ml, 299 Kč

Bi-Oil je speciální olej pečující o pokožku, který pomáhá vylepšit vzhled jizev, strií a nestejného odstínu pokožky. Jeho složení je kombinací rostlinných extraktů a vitaminů vkomponovaných do olejové báze. Ideální i na dehydratovanou pokožku. Maminky ho využívají v péči o těhotenské bříško.

dm, babylove Mama masážní olej pro těhotné, 250 ml, 79,90 Kč

Obsahuje vzácné oleje z oliv, mandlí a slunečnic, které podporují přirozenou ochrannou funkci pokožky. Olej zanechává pokožku jemnou a hebkou. Bohaté složení (bez mikroplastů) propůjčuje pokožce větší pružnost a při pravidelném používání pomáhá minimalizovat tvorbu strií.

Weleda, Těhotenský olej na strie, 100 ml, 469 Kč

Brání vzniku strií a stará se o hladkou, elastickou a pružnou pokožku. Bestseller Weledy, Těhotenský pěsticí olej na strie, podporuje pružnost pokožky a v kombinaci s masáží působí jako prevence strií. 100% přírodní receptura byla vyvinuta ve spolupráci s lékárníky a porodními asistentkami.

Po porodu, při kojení

Bez čeho jste si neuměli představit chvilky, kdy už jste byli s vaším děťátkem po porodu doma? Každému rodiči usnadňovalo důležité chvilky kojení, krmení a všeho podstatného něco jiného. A vás určitě zajímá, co se osvědčilo jiným ženám.

Weleda, BIO čaj pro kojící ženy, 40 g, 129 Kč

Lahodná směs organického bylinkového čaje pro kojící matky obsahuje osvědčenou kombinaci bylinek a koření, jako je anýz, fenykl a kmín, které podporují tvorbu mateřského mléka. Fenykl a pískavice řecké seno navíc přispívají k normální činnosti střevního traktu, brání nadýmání.

dm, babylove Mama prsní vložky bílé, 30 ks, 34,90 Kč

Prsní vložky v bílé barvě s vnější prodyšnou stranou a integrovanou ochranou prodyšných tkanin efektivně chrání prádlo před znečištěním. Anatomický tvar a samolepicí pásky zamezují pohybu vložky v podprsence.

Chicco, Kalhotky jednorázové síťované elastické, 4 ks, 179 Kč

Tyto jemné hygienické natahovací síťované kalhotky univerzální velikosti jsou ideální pro první dny po porodu, a to zejména při hojících se stezích nebo po císařském řezu, protože zajišťují vynikající prodyšnost. Jsou velmi praktické během pobytu v nemocnici, speciálně přizpůsobené pro používání hygienických vložek.

Děkujeme za vaše hlasy.

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!