Hračky

 vítězové

hrát si s tím nejlepším znamená zvítězit

Pro miminka a kojence

První zvuky, barvy, tvary, struktury… Rozvíjet, učit a pomalinku poznávat okolní svět učí miminka i kojence nejrůznější chrastítka, kousátka, muchláčci nebo pískátka. Chytré hračky bezpečně stimulují zrak, hmat, sluch a rozvíjí motoriku tak, aby se vašemu nejmenšímu po všech stránkách dařilo..

Beran horoskop

1. Lamaze, Panenka Emilka

Textilní závěsná hračka a první nejlepší kamarádka má šustivé šatičky vyrobené z různých druhů materiálů. Odlišné povrchy, barevné třásně, pískátka a chrastítka, to vše podněcuje ke zkoumání a tím i k rozvoji dovedností.

Beran horoskop

2. Oball, Hračka činka

Zatřes, zachrasti a kousni! Toto jedinečně tvarované chrastítko od Oball se stane nejoblíbenější dětskou hračkou. Prakticky nezničitelné. Neobsahuje BPA, PVC, latex, ftaláty. Vhodné od narození.

Býk horoskop

3. Dětské klipy na dudlíčky, Silikonové kousátko

Silikonové kousátko do ručičky je určeno pro děti do 3 let. Při používání napomáhá zmírnit tlak v dásni, který vzniká při prořezávání zoubků. Tato hračka je vyrobena ze 100% potravinářského silikonu, který je testován v ITC Zlín.

Pro batolata

Možná oslaví roční narozeniny až za pár týdnů, nebo sfoukl svíčku na první dortíku už před několika týdny. Vaše batole se chytře rozvíjí, s chutí si vezme hračku, která ho baví. Poznáte, jaká hra je jeho oblíbená a se kterým mazlíčkem chce spinkat. Vývoj batolete je obdivuhodný. Jaký svět mu ukáže?

Beran horoskop

1. LEGO DUPLO, Parní vláček

Stavebnice LEGO DUPLO Parní vláček je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodná i pro ty nejmenší. Umístěte na koleje 5 barevných ovládacích prvků, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, mění směr jízdy a zastavuje.

Beran horoskop

2. Oball, Classic

Na počátku byla jednoduchá idea: flexibilní a snadno uchopitelný míč. Oball™ se rychle stal jedním z nejpopulárnějších světových dětských míčků díky jednoduchému úchopu (i pro nejmenší), odvážným barvám a okouzlujícím vzorům.

Býk horoskop

3. Plan Toys, Včelí úly

100% ekologická hračka pomáhá dětem rozvíjet jemnou motoriku vkládáním včel do jejich úlu s pomocí jemného uchopení pinzety. Posiluje rovněž rozpoznávání barev a počítání. 

Pro holky i kluky

Ideální společníci pro tříleté a starší děti. Baví je tvořit? Hrát si na „někoho“? Napodobovat rodiče, převlékat se, zkrátka jít si za sny a užívat si den? Nebo jen tak dovádět s tím, co je právě v pokoji?

Beran horoskop

1. BABY born, Starší sestřička

Starší sestřičky BABY born mají dlouhé vlásky, ze kterých malé maminky můžou vytvořit spoustu různých účesů. Umí také pít z lahvičky, ronit slzy, mají ohebné klouby, dokážou samy stát a rády se koupou. Vybrat si můžete blondýnku nebo brunetku.

Beran horoskop

2. LEGO, Friends Mia a stáj pro hříbata

Sada LEGO 4+ s koňskou farmou je navržena tak, aby byla zábavná pro předškoláky. Obsahuje figurky zvířátek, které podněcují k hraní rolí i traktor pro Miu. Speciální podložka pro začátečníky umožňuje i těm, kteří staví poprvé, zažít radost ze stavění.

Býk horoskop

3. L.O.L. Surprise!

L.O.L. Surprise! vás vtáhne do světa malých rebelek, kde neexistuje nuda. Objevte roztomilé a rošťácké panenky, zvířátka nebo malé sestřičky, se kterými si užijete spoustu zábavy. Každá vrstva balení může napovědět, kdo se uvnitř ukrývá.

ZŮSTAňte S NÁMI

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!