Hvězda týdne

Každý týden vám chceme představit jednu Hvězdu týdne. Vaše děťátko.

Pošlete nám snímek, jak se směje, užívá si života, září do dálky. Ten záběr, který máte nejradši a vždycky vám rozjasní den, když se na něj zadíváte. Nezáleží na tom, jestli jste ho tak viděli vy hledáčkem svého mobilu, nebo ho zachytila profesionální fotografka na rodinném focení. Stejně tak se neohlížíme na to, jestli je vaší Hvězdě šest dní, týdnů, měsíců nebo let.

Hledáme Hvězdu týdne, dítě, jehož fotku zveřejníme na úvodní straně rubriky Zábava, kde vám chceme dělat radost, těšit vás. A optimistické pohledy dětí se k tomu báječně hodí.

Každý týden jedno dítě vybereme, jeho fotku zveřejníme a poté mu zašleme dárek.

Proč hledáme Hvězdu týdne?

„Milujeme dětské grimasy! Jednou roztomilost sama, podruhé čertík vykukující z očí. Vyberete fotku od profesionála, nebo raději rodinnou momentku? Vím, že bude hodně těžké vybrat, proto se se svým dítětem můžete přihlásit každý týden. Každý týden nová šance, každý týden nová Hvězda týdne.“

Míša

Na vaše fotky se těší

Míša Švestková Červená

Je to ve hvězdách

ZŮSTAňte S NÁMI

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!