Lego se spojilo s adidasem

Seznamte se s novou kolekcí

O kolekci

Druhá společná kolekce

Značky LEGO a adidas uvádí hravou kolekci oblečení, která si zakládá na osobitosti a vlastním stylu.

Řada LEGO DOTS představuje barevný svět plný kreativity a zábavy. Náramky a doplňky do pokoje si děti samy navrhnou, ozdobí podle svých představ, přestaví pokaždé, když chtějí, a tak stále dokola. Sady LEGO DOTS nejsou omezeny žádnými pravidly a stejně jako kolekce adidas x LEGO DOTS podporují děti v kreativním a  vyjádření sebe sama.

spojení, které si zamilujete

Nová kolekce vychází ze stavebnic LEGO® DOTS

Kolekce adidas x LEGO® DOTS oslavuje dětskou kreativitu a umožňuje dětem pomocí pestrobarevných vzorů vyjádřit svou osobnost, vytvořit si vlastní styl a ukázat světu, kdo jsou. Hravý design podněcuje představivost a vysílá dětem jednoduchou zprávu, že svět patří jim, mohou jej vytvořit tak barvitý, jak si přejí, a pravidla určují právě ony.

Vyhrajte stylové triko z kolekce adidas x LEGO DOTS a k tomu kreativní náramky a další radosti LEGO DOTS!

Víc o kolekci

Extra tipy

Oblíbili jsme si

Kousky, na které si vsaďte i vy! Tohle jsou naše nejzamilovanější věci LEGO® DOTS i ze spojení s adidas.

Trička

Trička jsou oslavou jedinečné spolupráce. Tvarované lemy a měkké materiály oceníte při sportu i každodenním nošení. Bavlněné produkty podporují udržitelné pěstování bavlny a jsou součástí snahy o ukončení plastového odpadu.

Batohy

Taška se vzorem LEGO® DOTS, kterou lze nosit i jako batoh nebo ledvinku. Je stejně univerzální a praktická, jako stylová. Na každý den, výlet i na krátkou dovolenou. Model je navíc vyrobený z funkčních recyklovaných materiálů Primegreen.

Tenisky

Čím barevnější, tím lepší. Pokud vaše děti milují barvy, zamilují si i tyto boty adidas LEGO® DOTS, stejně jako je milujeme my. Jsou pohodlné a hodí se na venkovní trénink i do tělocvičny. Strečové tkaničky usnadňují nazouvání, takže to děti zvládnou hravě samy.

Ozdoby

Perfektní kreativní dárek představují sety, které si děti můžou neustále předělávat. U Ozdoby na tašku – pejska můžou měnit výraz v obličeji mazlíčka. Nápaditá sada spojuje dětskou vášeň pro tvoření a zábavný způsob sebevyjádření.

Krabička tajemství

Originální skrýš na nápady ve tvaru kočky – tuto tvořivou hračku si zamiluje každá kreativní duše, která může ukázat a rozvinout svou osobitost. Obsahuje krabičku se 2 tajnými přihrádkami, organizér a sadu zdobítek, které se dají měnit podle nálady.

Náramky

Náramky pro malé kreativce: ze sady náramku a zdobítek (třeba Bláznivý kaktus) od LEGO® Dots vytvoří výstavní šperky. Malé, přenosné, odolné, umožňující snadné, intuitivní sestavení. Náramky představují skvělou odměnu k jakékoliv příležitosti.

Čelenky

Dětem půjde jakýkoliv sport snadněji, když jim nebudou padat vlasy do očí. Stylové čelenky LEGO® Dots od adidas budou dětem slušet. Balení obsahuje 3 čelenky různé šířky, takže si každý může vybrat tu, která mu bude aktuálně nejvíc vyhovovat.

Svršky

Oboustranná stylová větrovka se zapínáním na zip je vyrobená z recyklovaných materiálů (jako součást snahy o ukončení plastového odpadu) a savého materiálu AEROREADY, který udrží tělo v suchu. A sluší ze všech stran – dva modely v jednom.

Šortky

Univerzální a oboustranné šortky vzdávají hold sportu a kreativní zábavě. Z jedné strany funkční sportovní vzhled adidas, z druhé barevný design LEGO® Dots. Jsou vyrobené ze savého materiálu a funkčních recyklovaných materiálů Primegreen.

Odhalte detaily

musíte znát

Kolekce je dostupná od 1. března členům Adidas Creative Clubu a od 4. března je k dostání na www.adidas.com/LEGO.
Kolekci LEGO® Dots seženete na www.lego.com

Ceny od 379 Kč

Další fotky

Stránky vznikly ve spolupráci MAMAvolba.cz a LEGO x adidas