Hračky

 vítězové

Vítězné výrobky v kategorii Hračky pro rok 2022

Hrát si s tím nejlepším znamená zvítězit. Nebo je to naopak?

Pro miminka a kojence

Na světě je toho tolik objevování. První zvuky, barvy, tvary, struktury… To všechno se učí kojenec rozpoznávat za pomoci chrastítek, pískátek, muchláčků, kousátek. Chytré hračky bezpečně stimulují zrak, hmat, sluch a rozvíjí motoriku tak, aby se vašemu nejmenšímu po všech stránkách dařilo.

 

Nejlepší Hračky – Pro miminka a kojence, za rok 2022

  1. OBALL, Rattle hračka, 199 Kč
  2. MAM, Kousátko Bite & Brush, 155 Kč
  3. KINDERKRAFT, Deka na hraní 4Smart, 1899 Kč

OBALL, Rattle hračka, 199 Kč

S chrastítkem od Oball vaše děťátko zažije spoustu zábavy při získávání prvních dovedností. Jednoduchý design zajišťuje to nejjednodušší uchopení i pro ty nejmenší ručky, což vaše děťátko bude těšit. Míček v řadě barev z lehkého materiálu má 29 dírek a tři chrastítka. Prodává: Feedo.cz

MAM, Kousátko Bite & Brush, 155 Kč

Masíruje citlivé dětské dásně a tím děťátko uklidňuje. Kousátko má měkký kartáček, který při žvýkání čistí zoubky a speciální kruhový tvar, díky kterému se děťátku dobře drží. Kousátko poskytne vašemu děťátku pocit pohodlí a úlevu.

KINDERKRAFT, Deka na hraní 4Smart, 1899 Kč

Kontrastní hrací deka se 4 senzorickými zónami podporujícími vývoj dítěte je určena pro děti od prvních měsíců života. V sadě se nacházejí 2 hrazdy, na které lze zavěsit a libovolně posouvat přiložené hračky: 12 poznávacích karet 4SMART, závěsné zrcátko, závěsný míček s chrastítkem, pásky, hračky, zrcátko…

Pro batolata

Možná znáte ten nejlepší dárek k oslavě ročních či druhých narozenin. Možná víte, co vašemu batoleti nejlépe pomáhá k chytrému rozvoji, jakou hračku si bere vždycky s chutí, s čím by nejradši pokaždé spinkalo. Vývoj malého tvorečka je obdivuhodný. A my chtěli vědět, s jakými hračkami mu pomáháte poznávat svět kolem něj.

 

Nejlepší Hračky – Pro batolata, za rok 2022

  1. Dino, Tatra 148 oranžová velká, 849 Kč
  2. Winfun, Interaktivní stoleček česky mluvící na baterie se světlem a zvukem 12m+,1990 Kč
  3. Little Tikes, Houpací pejsek, info o ceně v obchodě

Dino, Tatra 148 oranžová velká, 849 Kč

Legendární plastový náklaďák, který už po několik desetiletí milují nejen děti, ale i jejich tatínci. Bytelná hračka s nosností 100 kg je sice určená původně na písek, ale jezdit s ní můžete úplně kdekoli. Spolehlivě uveze jak náklad z pískoviště, tak malého stavitele. Vyrobeno v Liberci. Certifikovaná od jednoho roku.

Winfun, Interaktivní stoleček česky mluvící na baterie se světlem a zvukem 12m+,1990 Kč

Interaktivní a český mluvící stoleček má mnoho funkcí. Je to motorická hračka pro děti – vydává zábavné zvuky a melodie, má mnoho pohyblivých částí, otočný volant a svítící tlačítka s obrázky tvarů. Děti si tuto hračku zamilují. Interaktivní česky mluvící stoleček je vhodný pro děti od 12 měsíců

Little Tikes, Houpací pejsek, info o ceně v obchodě

Skvělý a zábavný Little Tikes Houpací pejsek oživí každou hernu, obývák, pokojíček či zahradu. Je ideální jak pro batolata, tak i pro větší děti. Má ideální velikost i tvar, hladké hrany a povrch, který se dá snadno čistit. Díky těmto vlastnostem si ho děti i jejich rodiče zamilují. Pejska můžeš mít také v barvě modré a oranžové.

Pro kluky a holky

Už mají svoje kamarády, to ale neznamená, že by je hračky přestaly bavit. Jen se od těch batolecích přesouvají dál. Baví je hra nápodobou, krásně tvoří, jdou si za svými sny, dovádějí, sportují, učí se. Pátrali jsme po ideálních společnících pro tříleté a starší děti.

 

Nejlepší Hračky – Pro kluky a holky, za rok 2022

  1. BABY born, BABY born s kouzelným dudlíkem, info o ceně v obchodě
  2. Dino, Hezký den – dřevěné obrázkové kostičky 12 kostiček, 205 Kč
  3. EPEE Czech, Hafíci – retrívr Lumpík, 1199 Kč

BABY born, BABY born s kouzelným dudlíkem, info o ceně v obchodě

Je jako opravdové miminko. Měří 43 cm a má 10 životních funkcí. Funkce jsou mechanické, panenka funguje bez baterií. Díky jedinečnému hracímu konceptu a doplňkům může být panenka pro svou malou maminku nejen miminkem, ale i kamarádkou pro společná dobrodružství. Je balena v praktickém obalu bez plastů.

Dino, Hezký den - dřevěné obrázkové kostičky 12 kostiček, 205 Kč

Tradiční obrázkové kostky ručně vyráběné v Podkrkonoší ze smrkového dřeva jsou skvělou hračkou i učební pomůckou pro malé děti – rozvíjí fantazii, kombinační schopnosti i jemnou motoriku. Různé motivy i počty kostiček (4, 6, 12, 20). Skvěle padnou do ruky.

EPEE Czech, Hafíci - retrívr Lumpík, 1199 Kč

Veselý pejsek Lumpík z kolekce interaktivních Hafíků. Reaguje na 12 hlasových povelů a umí skvělé kousky a triky – třeba přijít na zavolání, plazit se nebo zaštěkat na kočku. V balení děti najdou také kostičku a misku, takže se mohou o svého kamaráda dobře postarat.

Děkujeme za vaše hlasy.

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!