Hvězdy

vám přejí

  horoskop

Vyšlo to?

Speciálně sestavený horoskop zaměřený na rodiče i děti vás baví, a ještě ke všemu vám vyšlo, co předurčil? Dejte nám o tom vědět. Z vašich názorů příležitostně vybereme někoho, komu pošleme dárek. Jen tak, pro radost, že jste s námi.

Pro dospělé

  horoskop

od 1. prosince do 13. prosince

Beran horoskop

Beran

Zvážníte, a to tak moc, že to nebudete ani čekat sami od sebe. Nemusí to být špatně, není to ani pesimismus, hvězdy vám jen možná dávají čas k zamýšlení, k sestavení úkolů nebo seznamu priorit. Pozor také na nemoci dýchacích cest, hlavně na kašel.

Býk horoskop

Býk

Čeká vás radostné období, které přinese něco nečekaného, i něco očekávaného. Budete se cítit dobře a výkonně. Dbejte na své zdraví, zaměřte se i na rozmary, které vás pořád „pálí“ – třeba pigmentové skvrny nebo staré jizvy.

Blíženci horoskop

Blíženci

Zasáhne vás příval lenosti, ale po mimořádném období, které máte za sebou, na něj budete mít nárok. Někdy vám pomůžou i takové banality, jako je tisíckrát zmíněná vana s olejíčky nebo aromalampička. Jestli nefandíte duchovnu, tentokrát ho pocítite.

Rak horoskop

Rak

Rozhodnete se stát se kuchařským mistrem – a ono vám to neuvěřitelně půjde. Jestli začínáte, jděte na to od jednoduchých receptů, protože zrovna trpělivost nebude na konci listopadu patřit k vašim nejsilnějším stránkám. Postupně se vypracujete.

Lev horoskop

Lev

Touha, kterou máte už dlouho, a myslíme klidně i tu sexuální, vypluje na povrch. Nemusíte se cítit trapně, když o ní váš blízký zjistí víc, berte to jako prostředek, že ji konečně můžete uskutečnit. Může to být ale i touha konečně začít s akvarelem…

Panna horoskop

Panna

Začnete se více zajímat o ekologii a najdete se v ní. Opatrní naopak buďte na své tělo, které může být vnímavější k náhlým změnám. Když se tyto dva body sloučí, může to znamenat třeba nečekanou reakci na čaje z horských bylinek nebo nový olej.

Váhy horoskop

Váhy

Zatoužíte po dávce luxusu. Nečekejte na Ježíška, při pomyšlení na „válečné“ události, které se občas vynořují ve vaší hlavě, se rozhodnete udělat „to“ (nakoupit) hned. Hvězdy vám budou navíc přát i z hlediska financí, těšte se na mimořádný bonus.

Štír horoskop

Štír

Když se konečně odhodláte říct některému ze svých blízkých, co vás trápí, dočkáte se nečekaně negativní reakce, takže vás najednou začnou trápit dvě věci. Přesto nebudete později svého rozhodnutí litovat, uvidíte, že se vám to v dobrém vrátí.

Střelec horoskop

Střelec

Bude vás sice trápit aktuální situace (koronavirus), ale zároveň v v něm vycítíte nečekanou příležitost a risknete to. Můžete rozjet nové podnikání, zcela změnit rodinný režim. Nebude to malý krok, ale významný. A litovat nebudete.

Kozoroh horoskop

Kozoroh

Tradice, řemesla, lidová architektura, v tom všem se budete vyžívat. Zkuste upéct už teď cukroví podle našich předků nebo udělat vrkoč. Sbírejte ořechy, procházejte se přírodou. Taková nostalgická duševní očista a trocha pohybu vám udělají dobře.

Vodnář horoskop

Vodnář

Nečekaná sexuální vlna výrazně ovlivní vaše denní myšlenky. Za pár dní ale přejde. Budete hodně přemýšlet, jak ji využít. Možná i směrem k nekalostem nebo „hříchům“? Také vás čeká gurmetské a tvořivé období. Hvězdy vám to rozdávají nečekaně pestré.

Ryby horoskop

Ryby

Nezapomínejte na své zdraví. Hvězdy ukazují na drobné neduhy, které nechcete nechat přerůst do problémů, a tak je budete řešit. Děláte jedině dobře. Posilujte i imunitu – čaje, bylinky, vitamíny, lehký pohyb. A občas si dopřejte i zákusek.

Pro děti

  horoskop

od 1. prosince do 13. prosince

Beran horoskop

Beran

Překvapí vás myšlenky, které se nečekaně z pusy malého Berana vynoří i ven. Někdy by mohly zůstat uzamčené, říkáte si. Naplno se také projeví jeho tvrdohlavost, překvapí i trpělivost. Opatrně na onemocnění kůže, vyvarujte se koupání.

Býk horoskop

Býk

Malý Býk si bude uvědomovat hodnotu peněz, začne nad nimi přemýšlet, možná i spořit. O to víc ho potěší nenadálá finanční událost, která mu „nahraje do karet“. Možná drobné od tetičky nebo výhra v časopise. Těšit se bude i ze společných her.

Blíženci horoskop

Blíženci

Čeká vás období péče a starostlivosti – malý Blíženec si oblíbí hru s panenkami, případně třeba i s hasiči, kteří se budou starat o ostatní. Podporujte ho a rozvíjejte. Je navíc čas se posunout trochu dál a rozšířit mu v tomto směru obzory. Je připravený.

Rak horoskop

Rak

Malý Rak má ve hvězdách promarněnou snahu, která ho potrápí, stejně jako „chybu“ v komunikaci a nepřátelství. Dařit se mu naopak bude co do zručnosti, tvořivosti. Nasměrujte ho na cestu tradic a lidových řemesel, třeba i do korálkování.

Lev horoskop

Lev

Co by se stalo, kdyby…? Tyhle otázky, úměrné věku, vás budou provázet celým koncem listopadu. Zajímat se bude i o nemoci, bacily, trápení. Kolem 24. listopadu hvězdy ukazují na nečekaný přírůstek.

Panna horoskop

Panna

Překvapí vás bojovnost, se kterou se Panna vrhne do řešení sporů. To  jste u ní ještě nezažili. Naopak bude až příliš laxní či líná v běžných aktivitách, neoblomí ji ani obvykle slíbené odměny. Mění se.

Váhy horoskop

Váhy

Bolesti bříška dovedou potrápit nejen novorozence, ale i větší děti. Obzvlášť když nedovedou přesně vyjádřit, co a kde a jak je bolí. Tentokrát pomůžou klasické babské rady. Přesto opatrnosti není nikdy nazbyt. Vodnáře budou bavit hry ve vodě.

Štír horoskop

Štír

Jen je nechte, ať si hrají. Někdy budou jako z hadích ocásků, ale naučí se při tom spoustu nových dovedností. Obratnost se jim bude hodit i při potyčkách s kamarády. Větší Štíři se budou zajímat o knihy a literaturu, my doporučujeme: rozvíjet to!

Střelec horoskop

Střelec

Zapojte děti do kuchyně, bude je bavit pracovat s vámi. Navíc zjistíte, že jsou v tomto směru neuvěřitelně šikovní. Odolejte nutkání je kritizovat, negativní reakce (ve všech směrech) budou v tomto období špatně snášet.

Kozoroh horoskop

Kozoroh

Zaujme je příroda ve všech ohledech. Z nenápadné lásky se může vyklubat náruživý koníček po celý život. Kozoroh v posledním listopadovém týdnu zatouží i po zahřátí – lidském i tom do žaludku. Dopřejte mu ho, tělo si říká své.

Vodnář horoskop

Vodnář

Vodnáři se budou zajímat o nadpřirozeno. Je to snad důsledek toho, že si trochu zazlobí? A možná i tak, jak na to u nich nejste zvyklí. Zkrotí je až pohyb a čerstvý vzduch, využijte procházky ke sbírání věcí na tvoření.

Ryby horoskop

Ryby

Vaše hlavní téma bude úklid. Ačkoliv jindy malé Ryby bez protestů svoje hračky uklízí, tentokrát o tom budou dumat do hloubky. Proč to mají dělat? Co z toho budou mít? Trpělivě vysvětlujte, křik jiných špatně snášejí.

ZŮSTAňte S NÁMI

Připojte se do uzavřené MAMAskupiny