Hvězdy

vám přejí

  horoskop

Vyšlo to?

Speciálně sestavený horoskop zaměřený na rodiče i děti vás baví, a ještě ke všemu vám vyšlo, co předurčil? Dejte nám o tom vědět. Z vašich názorů příležitostně vybereme někoho, komu pošleme dárek. Jen tak, pro radost, že jste s námi.

Pro dospělé

  horoskop

od 1. března do 31. března

Beran horoskop

Beran

Chladné počasí vám trošku ovlivní zdraví. Chce to především vitamíny a znovu zavládne pohoda, na konci měsíce se už začnete těšit na jaro a zdobit dům, to vás zabaví i o víkendech, které máte pocit, že jsou nudné.

Býk horoskop

Býk

Nabídnete pomoc, ale nebudete přijata. To vás odradí od dalších skutků, ale přesto zvažte, zda není někdo jiný, kdo by vaši pomoc ocenil. Těšíte se dobré finanční kondici. Zvažte, zda není správný krok v kariéře – trochu bokem, než jste zvyklí.

Blíženci horoskop

Blíženci

Touha, kterou máte už dlouho, a myslíme klidně i tu sexuální, vypluje na povrch. Nemusíte se cítit trapně, když o ní váš blízký zjistí víc, berte to jako prostředek, že ji konečně můžete uskutečnit. Může to být ale i touha konečně začít s akvarelem…

Rak horoskop

Rak

I když jste jindy milovníci tepla, chladné počasí vám tentokrát bude mimořádně svědčit. Hvězdy hovoří o tom, že se rozhoupete k aktivitám, které jste jindy nedělali – může to být třeba běžkování, čtení ráno v posteli nebo příprava horkého pho.

Lev horoskop

Lev

Projevíte se jako pravý lev – budete křičet na všechny kolem, ale vždycky budete mít pocit, že oprávněně. Vaše okolí se nechává vámi ovládat a je tomu mnohdy rádo. Zvažte sami, kde jsou vaše hranice, a pak je držte.

Panna horoskop

Panna

Heslem měsíce února pro vás bude odolnost: budete muset odolávat nástrahám v podobě lidských vlastností i třeba vlastních chutí. Ale dáte to! Čeká vás optimistické zakončení měsíce a radostná událost nečekaných rozměrů.

Váhy horoskop

Váhy

Návštěvy, usmíření, ať už samostatně nebo společně, to bude váš února. Není kdesi někdo, kdo stojí po vašem přátelství, ale vy jste ho odmítli? Ukážete se v tom nejlepším světle. Bude se vám dařit také po pracovní stránce.

Štír horoskop

Štír

Nečekaná sexuální vlna výrazně ovlivní vaše denní myšlenky. Za pár dní ale přejde. Budete hodně přemýšlet, jak ji využít. Možná i směrem k nekalostem nebo „hříchům“? Také vás čeká gurmetské a tvořivé období. Hvězdy vám to rozdávají nečekaně pestré.

Střelec horoskop

Střelec

Čeká vás hodně radostných chvil se svými blízkými – a nemusí to být nutně jen rodina. Hvězdy jsou také nakloněné přátelství. Těšte se z návštěv a riskněte i něco nečekaného. Opatrní naopak buďte při sportu.

Kozoroh horoskop

Kozoroh

Zaujmou vás nečekané finanční toky, které odhalíte. Prověřte je, jste dobrým špionem. Zakousněte se do práce na svém zdraví, to vám může kvůli chladnému období trošku zazlobit. Dávejte si pozor i na lstivost. Dařit se vám bude v lásce.

Vodnář horoskop

Vodnář

Když se konečně odhodláte říct některému ze svých blízkých, co vás trápí, dočkáte se nečekaně negativní reakce, takže vás najednou začnou trápit dvě věci. Přesto nebudete později svého rozhodnutí litovat, uvidíte, že se vám to v dobrém vrátí.

Ryby horoskop

Ryby

Nečekaná příležitost, na kterou poukazují hvězdy, má spojitost se zázemím. Že by se konečně naskytla koupě vysněné nemovitosti? Tento měsíc budete dobří v rozhodování. Užijte si také sebelásku či sebepéči, je na ní to pravé období.

Pro děti

  horoskop

od 1. března do 31. března

Beran horoskop

Beran

Je tolik událostí, které vám chce sdělit. Možná budete váhat, zda je všechno pravda, ale malým Beranům se vyplatí věřit. I když někdy s oním „důvěřuj, ale prověřuj.“ Těší je nová přátelství i finance. Že by pokladnička byla plná?

Býk horoskop

Býk

Malý Býk si bude uvědomovat hodnotu peněz, začne nad nimi přemýšlet, možná i spořit. O to víc ho potěší nenadálá finanční událost, která mu „nahraje do karet“. Možná drobné od tetičky nebo výhra v časopise. Těšit se bude i ze společných her.

Blíženci horoskop

Blíženci

Blíženec potřebuje dokázat, že není jen introvert v ústraní, ale skrytý vládce. Vám doma to jistě mnohdy ukáže, ale v kolektivu se nebude bát projevit až nyní. Těší ho i nejrůznější tvoření, rozvíjejte jemnou motoriku a opatrní buďte na vodní živel.

Rak horoskop

Rak

Pro Raka to bude měsíc sporů. Neznamená to ovšem, že vždy jen těch negativních, nemilých. Vzejte z nich daleko silnější. Těšit ho budou nové lásky, začne mít také touhu po dobrodružství a poznání. Nekoupíte mu alespoň globus?

Lev horoskop

Lev

Bude si stavět vzdušné zámky, což je na Lva poměrně neobvyklé. Někdy ho však současná situace tak drtí, že potřebuje cítit nadvládu alespoň nad budoucností. Smysl najde v pečení, představovat pro něj bude jasný cíl.

Panna horoskop

Panna

Potřebují si hrát a hrát. Panny čeká únor plný hravosti, a vám bude připadat, že i „mladosti“. Možná se ocitnou v některých situacích, kdy vám bude jejich jednání připadat o jeden vývojový stupeň nižší, ale vynahradí vám to svou láskou a něhou.

Váhy horoskop

Váhy

Příroda bude pro malé Váhy to pravé. Zapomenou na všechny hračky světa a budou poznávat svět jen díky sněhovým vločkám, rampouchům, větvím, klackům. Podporujte je, může to být jasné nasměrování jejich budoucí kariéry.

Štír horoskop

Štír

Ajaj, čekají vás spory s nezdolným Štírem, protesty, křik. Štíři budou tentokrát pěkně sekat svými ocásky. Je to však uvědomění si vlastního já, proto k nim přistupujte víc než rozvážně. Pomůžou vám společné chvíle, třeba cestou do školky.

Střelec horoskop

Střelec

Střelci se budou chtít jen tak povalovat – myslete na to, že i oni na to mají nárok a někdy jsou unavení dělat cokoliv. S některými situacemi se vyrovnají jen velmi náročně. Dbejte na pravidelný režim i dobrou stravu, potřebují nadopovat zeleninou.

Kozoroh horoskop

Kozoroh

Začnou jim chybět kamarádi. Zkuste jim najít nové. Zaměřte se také na úklid, který je bude trochu trápit. Dalším vašim úkolem k řešení budou domácí mazlíčci. Jestli jejich touha bude už neúnosná, hledejte řešení.

Vodnář horoskop

Vodnář

Vodnáři se začnou zajímat o finance, vysvětlujte jim všechno podstatné. Začnou si hrát velmi tvořivě. Zároveň se budou zajímat o minulost, tak vytáhněte třeba staré fotografie a ukažte jim všechny členy rodiny.

Ryby horoskop

Ryby

Hlavní téma pro malé Ryby bude trpělivost. Oplývat jí zrovna nebudou. Řešit budete také dovolenou, nechte je projevit vlastní názor. Dopřejte Rybám také dostatek vitamínů. Pozlobit je může něco s kůži, možná ekzém, možná se trochu spálí.

ZŮSTAňte S NÁMI

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!