Hvězdy

vám přejí

  horoskop

Vyšlo to?

Speciálně sestavený horoskop zaměřený na rodiče i děti vás baví, a ještě ke všemu vám vyšlo, co předurčil? Dejte nám o tom vědět. Z vašich názorů příležitostně vybereme někoho, komu pošleme dárek. Jen tak, pro radost, že jste s námi.

Pro dospělé

  horoskop

o 23. října do 6. listopadu

Beran horoskop

Beran

Při aktuální situaci se jako vždy zatvrdíte a budete stále prosazovat svůj názor. Vyslechněte si tentokrát názory ostatních a buďte jim otevření. Zaměřte se také na péči o finance, tvořte raději rezervy, než abyste podléhali chvilkovým radostem.

Býk horoskop

Býk

Budete patřit k těm, kdo si bude užívat radosti podzimu. Stejně jako děti v sobě najdete chuť tvořit z kaštánku, vařte dýňové speciality a užívejte si následující dny, kdy ještě není na teplý kabát. Ale i výběr toho nového si budete vychutnávat.

Blíženci horoskop

Blíženci

Je ideální čas urovnat spor nebo i malichernost, která nabourala váš dlouholetý vztah s někým blízkým. Hvězdy hovoří i o dořešení trablů z minulosti, třeba neuhrazené faktury, o kterou se stále handrkujete. Nebojte se prosazovat názory, bude vám přáno.

Rak horoskop

Rak

Víme, že se vám TO nechce udělat, ale neodkládejte to. Hvězdy vám dávají zelenou v novém rozletu, ať už je to start vysněného podnikatelského projektu, dokončení foto knihy, objednání se k zubaři. Uvidíte, že to dobře dopadne, jen učiňte první krok.

Lev horoskop

Lev

Jako ten pravý, silný, nebojácný lev se vrhnete do své nové záliby. Že ji ještě nemáte? Možná stačí prostudovat kreativní časopis, přečíst si článek o programování nebo recept, a rázem se najdete. Nečekaný zásah s vámi půjde mnoho let.

Panna horoskop

Panna

Oooo, ta lenost, ta vás zasáhla. Ale vnímáte to celkem pozitivně, nemoc by mohla být horší. I když ze začátku budete mít strach, co se právě z vaší nadměrné únavy (a lenosti) vyvine. Nasaďte vitamínovou kúru, aby vás právě chumury nepostihly víc.

Váhy horoskop

Váhy

Začnete mít chuť NĚCO, vlastně cokoliv předělat. Možná to, co jste dlouho odkládali, možná vás napadne něco úplně nového. O projektu chvilku přemýšlejte, než se do něj pustíte, ale ne moc dlouho, ať nepropásnete tu pravou chvilku na dobrý start.

Štír horoskop

Štír

Potrápí vás orgán, o němž pomalu ani nevíte, že ho máte. Nebo část těla. Jemnou bolest řešte od začátku. Nemusí to být ani návštěva lékaře, ale pomoci vám mohou drobnosti jako bylinkový čaj, návštěva sauny nebo hodinka u fyzioterapeuta.

Střelec horoskop

Střelec

Risknete to a konečně řeknete kamarádce nebo nadřízenému, co si o dotyčném myslíte. Nebo o projektu, který spolu řešíte. Než domyslíte důsledky, bude už vyřčené venku. Hvězdy hovoří o následné nerozhodnosti. Omluvíte se, nebo si stojíte za svým?

Kozoroh horoskop

Kozoroh

Všechna znamení by vám záviděla vaši chuť k milostným hrátkám. Libido bude na maximu, což je v tuto roční dobu neobvyklé. Není čas toho využít a odjet na romantický víkend? Postarejte se také o přírodu, něco vnitřního vás k ní povede.

Vodnář horoskop

Vodnář

Věnujte se tradičním zvykům, podzimním, rodinným, s kamarády. Nebo zaveďte nové, které vás lákají. Od pouštění draků po procházku na židovský hřbitov. Nostalgická vlna ve vás bude třímat i po pracovní stránce, zavzpomínat na minulé projekty.

Ryby horoskop

Ryby

V aktuální pandemické situaci cítíte ve vzduchu (a hvězdy ji tam vidí taky) svou příležitost, která vás posílí po finanční stránce. Že by start malého podnikání? Přechod na volnou nohu? Zaměřte se na budování dlouhobých vizí, nebuďte krátkozrací.

Pro děti

  horoskop

o 23. října do 6. listopadu

Beran horoskop

Beran

Malé Berany zasáhne touha něco dokázat, budou mít tvořivou náladu, skládačky pro ně budou něčím úžasným, stejně třeba i společné vaření. Čekejte také zvědavé otázky. Oboje se dá využít při tvorbě z časopisů a knížek.

Býk horoskop

Býk

Lehký útlum v energii dospěláky přiměje nad váháním, zda malý Býk není nemocný. Ale maximálně kromě lehounké rýmičky hvězdy na nic vážnějšího neukazují. Dopujte vitamíny, vařte čajíky, ať všemu předejdete. A odpoledne u pohádky nezní zle.

Blíženci horoskop

Blíženci

Malý Blíženec by tak něco podnikal, kdyby mohl! Ať už mu v tom brání cokoliv, směřujte jeho touhu po poznání do seberozvoje. Trénování práce s tužkou, učení se anglických slovíček, tvorba ptačího krmítka, to vše se dá dělat doma.

Rak horoskop

Rak

Někdy vás může jejich prořízlá pusa překvapit a nahnat do prekérních situací. Tentokrát ale budou jejich hlášky spíš tím, čemu se budete smát po generace. Jen si je zapište. I děti si budou chtít zaznamenávat, co se v jejich životě událo. Běžte pro deník!

Lev horoskop

Lev

Všechny aktivity, o nichž jste mluvili před nedávnem, konečně budete mít čas zrealizovat. I když to zpočátku tak nevypadá. Hvězdy vám budou přát i po finanční stránce – možná najdete na ulici bankovku, tak se dívejte pod sebe.

Panna horoskop

Panna

Riskování se tentokrát malým Pannám nemusí vyplatit. Opatrně na prolejzačkách, při běhání z kopečka a dalších podobných aktivitách. Nechte je užívat si tvoření, do kterého budou mít velkou chuť, ukažte jim nové techniky.

Váhy horoskop

Váhy

Malá Váha vás dovede překvapit svou důkladností, precizností, kterou u ní běžně v takové míře neznáte. Stejně tak vás zarazí i to, co si začne přát, třeba už k Ježíšku. Zaujmou technické hračky, odborné předměty pro výkon zaměstnání…

Štír horoskop

Štír

Celá situace kolem pandemie je bude vnitřní trápit víc, než budou dávat najevo navenek. I tak se snažte vše důkladně vysvětlovat. Proč jsou zavřené školy, kde se to dá chytit, co mají dodržovat… Z vašich odpovědí si toho odnesou maximum.

Střelec horoskop

Střelec

Učte je si užívat přítomný okamžik. V následujících dnech to pro ně bude opravdu důležité, a může se to s nimi táhnout po celý život. Někdy sice udělají něco špatně, ale zároveň si z toho vezmou ponaučení.

Kozoroh horoskop

Kozoroh

Vysvětlujte, vysvětlujte, vysvětlujte. Občas vám bude u Kozorohů připadat, že nejsou jen na skále, ale někde úplně v oblacích, odkud se nechtějí snést. Přízemní úkoly je nebudou bavit, což budou vnímat negativně všichni. Ale za pár dní se to srovná.

Vodnář horoskop

Vodnář

Jen je nechte, ať si hrají. A že jsou na to jen se svou představou? Kamarádi jim nechybí, potřebují si užít svou chvilku o samotě. Zase se brzy zapojí do kolektivu. Nenechte je dělat divočiny, tentokrát se riskování nemusí vyplatit, tvrdí hvězdy.

Ryby horoskop

Ryby

Kůže, to je hlavní slovo, které se  s vašmi dětmi ponese po následujících 14 dní. Může to znamenat odřeniny, spáleniny, kopřivka, ale i to, že potřebují více doteků (co třeba malá dětská masáž večer místo pohádky?) nebo dávku pohlazení.

ZŮSTAňte S NÁMI

Připojte se do uzavřené MAMAskupiny