Styl

Boty Keen pro každý terén a každou dobu

Boty Keen pro každý terén a každou dobu

Boty Keen vynikají neobvyklými vzory, jako jsou jejich sandály s uzavřenou špičkou, ale přicházejí v několika dalších stylech pro všechna roční období. Spolu s jejich osobitým vzhledem se dobře hodí do řady podmínek....

Od kdy mohou miminka nosit náušnice?

Od kdy mohou miminka nosit náušnice?

Čekáte holčičku, a tak už teď přemýšlíte nad tím, jaké náušničky jí pořídíte? Nebo již miminko držíte v náručí a nevíte, kdy je ten nejlepší čas k propíchnutí oušek? Prozradíme vám, kdy je ideální ouška ozdobit i jaké...

Tipy, díky kterým budete vypadat stylově

Tipy, díky kterým budete vypadat stylově

Chcete-li být in a jít tzv. s dobou, bude dobré, když budete mít přehled o aktuálních trendech na poli módy. Jestliže však nejste zrovna módní znalec, nemusíte zoufat. Na následujících řádcích vám totiž dáme několik...

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!

Kdybyste měli číst jen jeden článek

Hodí se len i pro miminka?

Len, známý po staletí, málem upadl v zapomnění kvůli umělých vláknům i levnější bavlně. Teď se ale zase vyhřívá na výsluní. Po dámských košilích a povlečení na manželskou postel přichází i do dětských pokojů. Hodí se ovšem len i pro ty nejmenší děti a miminka? Jaké má (ne)výhody?

Len patří k nejsilnějším a nejpevnějším přírodním textilním vláknům, což se odráží i na jeho vlastnostech, které se hodí vám – třeba na životnosti. Lněné kalhoty se na kolenou neprošoupou tak snadno jako ty ze slabé bavlny. Velkou výhodou lnu je jeho savost, což oceníte třeba na ručníku nebo županu. Materiál je to ovšem jiný, takže některým dětem není příliš příjemný, jsou zkrátka zvyklé na froté ručník.

Len naopak ocení alergici, protože v něm ulpívá méně roztočů, bakterií a prachu, navíc sám o sobě evokuje pocit čistoty.

S praním je to trochu složitější. Len má sice pračku má rád, ale jen na 40 stupňů. Aviváž nechce. Radši než do sušičky ho dejte na šňůru a pořádně ho proklepejte. Tvar si umí držet dobře. Žehlete vlhké. Tak je to ve stručnosti s údržbou, které se nejeden z nás bojí.

Zmínit ještě musíme další výhody, a to že si len velmi dobře drží tvar, i když je mačkavý. I když lněné kousky stojí víc, vyplatí se, protože se velmi dobře prodávají dál.

Fashion
Bydlení
Trend

Když je styl vaší podmínkou

Kočárkový expert

 

Víme, že vybrat si ten správný kočárek není žádná legrace. A co teprve když toužíte po stylovém. Představujeme vám nejnovější trendy modely.

Bugaboo představuje Bee 6

Legendární městský kočárek Bugaboo Bee 6 se prodává už jen jako barevný celek, vyměnitelné stříšky k modelu nedokoupíte. Novinkou je madlo pro děti, vylepšený podvozek s odpružením všech 4 kol a vylepšený materiál sportovní sedačky. Už jste si ho prohlédli?

Dior má kočárek za 143 tisíc

Legendární plátno canvas s logem se přeneslo z kabelek a doplňků i na kočárky. Cena kočárku Dior je za set hluboké korbičky a sportovního modelu, přikoupíte si můžete ještě doplňky. Omrkněte jeden z nejdražších kočárků na trhu!

V limitce od Stokke se odráží norská příroda

Někdo v kočárku vidí přírodu, někdo hvězdnou oblohu s mlhovinou. Limitovaná edice Stokke se navíc nsaží zanechat co nejmenší ekologickou stopu. Více ZDE!

Joolz uvede novinku do městské džungle

Značka zatím víc prozradit nechce, ale vypustila do světa krátké video, v němž můžete zhlédnout základní rysy kočárku. Podívejte se!

Champagne X prosecco

Kočárky v barvě prosecca i šampaňského se vám právě představují.

ZŮSTAňte S NÁMI

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!