Péče o dítě

 vítězové

Vítězné výrobky v kategorii Péče o dítě za rok 2022

Aby šlo novým maminkám všechno hladce, hodí se rady od zkušených. Vybrali jste ty nejlepší věci pro den i noc!

Spánek a odpočinek

Co je pro vás a vaše miminko tím největším pomocníkem, aby se cítilo při odpočinku a spánku klidně a bezpečně? Aby dobře usnulo? Každá maminka vsází na něco jiného, od uklidňujícího doteku přes malé i velké pomocníky až po základ v podobě kvalitního lůžka.

 

To nejlepší v Péči o tělo – Spánek a odpočinek

 1. ANGELCARE, AC027 Monitor pohybu dechu, 2599 Kč
 2. TrueLife, NannyCam H32, 2690 Kč
 3. MyHummy, Bunny, 1127 Kč – 1408 Kč (dle typu srdíčka)

ANGELCARE, AC027 Monitor pohybu dechu, 2599 Kč

Monitor pohybu dechu sleduje pohyb, zatímco dítě odpočívá. Snímací podložka pro detekci pohybu s technologií SensAsure je navržena tak, aby byla umístěna pod matraci dítěte, kde snímá jemné pohyby během spánku dítěte.

TrueLife, NannyCam H32, 2690 Kč

Dětská video chůvička s barevným LCD displejem, dosah až 300 m, přenos zvuku probíhá digitálně, rodičovskou jednotku napájí síť (230 V), dětskou jednotku napájí síť (230 V), senzor teploty, oboustranný audio přenos, regulace hlasitosti, signalizace mimo dosah, indikace slabé baterie, vox funkce a uspávací režim (ukolébavky, pohádky nebo projekce).

MyHummy, Bunny, 1127 Kč - 1408 Kč (dle typu srdíčka)

Šumící Bunny pomáhá miminkům s usínáním a je alternativou k dobře známému šumícímu medvídkovi myHummy. Má 5 zvuků šumu, regulaci hlasitosti, automatické ztišení, senzor spánku, nonstop režim. Barevné provedení ecru, grey a pink.

Koupání a hygiena

Pomocníci, které oceňujete, když jde o hygienu. A teď nemáme na mysli kosmetiku…

 

To nejlepší z Péče o tělo – Koupání a hygiena

 1. SKIP HOP, Vanička s ergonomickou podložkou Moby 3 fázová, 989 Kč
 2. ANGELCARE, Lehátko do vany, 659 Kč

SKIP HOP, Vanička s ergonomickou podložkou Moby 3 fázová, 989 Kč

Vanička Moby bude jedinou vaničkou, kterou budete potřebovat! Díky nastavení do tří poloh roste spolu s vašimi dětmi. Podložka se zajišťuje do dvou ergonomických poloh: vyšší pro celoplošnou podpěru a nižší pro oporu při sezení.

ANGELCARE, Lehátko do vany, 659 Kč

Koupací lehátko je z odolného, rozměrově stabilního a hygienicky nezávadného plastu. Je vhodné pro děti od narození, do šesti měsíců. Plocha na ležení je na dotek z příjemného soft-touch materiálu. Síť měkce obepíná telo dítěte. Po koupání voda rychle odtéká přes perforaci sedáku.

Kočárky doma i na cestách

Je tolik nezbytností, ale na které nedáte dopustit pro pohodlí dítěte i sebe doma, při hrách či na cestách.

 

To nejlepší v Péči o dítě – Kočárky doma i na cestách

 1. KINDERKRAFT, Kočárek kombinovaný Everyday 2v1, 13299 Kč
 2. VALCO BABY Kočárek sportovní Snap 4 Sport Flat Matte, 7999 Kč
 3. PETITE&MARS, Kočárek sportovní Street+ Air Oak Mature, 8690 Kč

KINDERKRAFT, Kočárek kombinovaný Everyday 2v1, 13299 Kč

Multifunkční kočárek s velkou přenosnou vaničkou s měkkou matrací. Hluboká vycházková sedačka kočárku s bočními ochranními kryty umožňuje jeho upevnění dopředu a dozadu ve směru jízdy, zatímco Travel system  je složen z univerzálních adaptérů. Kočárek je lehký i vůči svým rozměrům. Má nosnost až 27 kg.

VALCO BABY Kočárek sportovní Snap 4 Sport Flat Matte, 7999 Kč

Valco Baby představuje jedinečnou edici kočárků pod názvem Flat Matte. Kolekce je navržena pro rodiče, kteří chtějí svůj kočárek v nadčasových elegantních barvách. Unikátní systém skládání CleanFold ™ chrání sedadlo před znečištěním a nadměrným opotřebením, složení kočárku je možné jedním pohybem.

PETITE&MARS Kočárek sportovní Street+ Air Oak Mature, 8690 Kč

Sportovní kočárek Street+ Air Oak s velkými nafukovacími koly a rukojetí v krásné hnědé barvě. Zdolá jakýkoli terén díky nafukovacím kolům, je kvalitní a elegantní. A navíc lehký. Kvalitní konstrukce pomáhá tlumit nárazy. Set obsahuje sportovní kočárek Street+ Air Oak včetně stříšky ke kočárku a nánožníku. Barevná variabilita, jeden kočárek na mnoho způsobů.

Dudlíky

Nedáte dopustit na tyhle!

 

To nejlepší v Péči o dítě – Dudlíky

 1. NUK, Dudlík Space Night silikon, 189 Kč
 2. MAM, Dudlík Perfect Night, 6m, 149 Kč
 3. dm, dm babylove, silikonový dudlík, 2 ks, 5-18 m, 49,90 Kč

NUK, Dudlík Space Night silikon, 189 Kč

Dudlík disponuje air-systémem, který umožňuje, aby jemná pokožka miminka mohla dýchat.  Neobsahuje škodlivé látky, je odolný proti varu, bez zápachu, transparentní a má hladký povrch. Nezpůsobuje špatný vývoj čelistí a zubů, 2 kusy v balení, se svítícím efektem.

MAM, Dudlík Perfect Night, 6m, 149 Kč

Dudlík bez obsahu BPA je symetrický, nemá určenou spodní a vrchní stranu, díky čemuž se při sání vyvíjí nízký tlak na horní patro miminka a podporuje tak správný vývoj zoubků. Je vyroben z průsvitného, chuťově neutrálního a pevného silikonu, s řadou motivů. Dudlík za tmy svítí.

dm, dm babylove, silikonový dudlík, 2 ks, 5-18 m, 49,90 Kč

babylove silikonový dudlík velikosti 2 je vhodný pro děti od 5. do 18. měsíce věku a pro podporu přirozeného vývoje čelisti. Vzhledem k symetrickému tvaru sací části leží vždy dudlík ve správné poloze v ústech vašeho dítěte, a to i při otáčení dudlíku. Dudlík svítí ve tmě a neobsahuje bisfenol A.

Drogerie

Velké prádlo, které je vlastně… malé! O to šetrnější péči ovšem potřebuje. A co mycí prostředky na lahvičky? Kartáčky? Speciální čističe? Jaké další přípravky z kategorie „Drogerie“ pro vaše miminko oceňujete? Tady jsou výsledky.

 

To nejlepší v Péči o dítě – Drogerie

 1. NUK, Mycí prostředek na lahve a savičky 500 ml, 139 Kč
 2. ATTITUDE, Odstraňovač skvrn na dětské prádlo s rozprašovačem, 159 Kč
 3. AQUAINT, 100% ekologická čisticí voda, 500 ml, 279 Kč

NUK, Mycí prostředek na lahve a savičky 500 ml, 139 Kč

Pro šetrné a bezpečné mytí kojeneckých lahviček a saviček. Díky síle enzymů mycí prostředek spolehlivě odstraňuje zbytky mléka, kojenecké výživy, kaše a džusu. Složení založeno na přírodní bázi, biologicky odbouratelné, bez parfemace a barviv. Láhev ze 100% recyklovaného materiálu.

ATTITUDE, Odstraňovač skvrn na dětské prádlo s rozprašovačem, 159 Kč

Přírodní přípravek dokáže účinně odstranit skvrny z dětského prádla. Stačí nasprejovat přímo na skvrnu, promnout a nechat působit, poté vyprat. Je ekologický, obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. Nepřítomnost škodlivých látek otestovala nezávislá laboratoř.

AQUAINT, 100% ekologická čisticí voda, 500 ml, 279 Kč

Přirozená čisticí voda na ruce, pokožku, ústa apod. Jde o univerzální ekologický čistící prostředek, který čistí a chrání přirozenou cestou. Bez alkoholu a bez parfému. K využití před i po jídle, po použití toalety, při cestování apod. Může být použit na libovolné části těla. Prodává: Feedo.cz

Děkujeme za vaše hlasy.

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!