Výzva

 zapojte se

Je tu pro vás testovací klub

Jak to funguje a proč být členem?

Představte si, že vám dorazí jeden příjemný balíček, ve kterém budou třeba nové plenky nebo kosmetika, vitamíny, hračky, ovocné kapsičky… Zkrátka to, co by se zrovna vašemu děťátku hodilo nebo vám líbilo.

Stačí se přihlásit do Testovacího klubu a počkat na tu správnou výzvu pro vás. Nejčastěji podle věku dítěte vám nabídneme k testování to pravé. Chystáme testovací kluby pro maminky i děti, tak nám jen dejte vědět, že máte zájem.

Přesné podmínky se odvíjejí od konkrétní výzvy. Většinou po vás budeme chtít ohodnocení přes jednoduchý formulář, kde nám napíšete svoje zkušenosti s výrobkem.

Těšíme se, že se zapojíte!

Soutěže

  rovnou hrajte

Pravidla soutěže LEGO x adidas

Pravidla soutěže LEGO x adidas

Máme pro vás připravená pravidla akce (soutěže) ve spolupráci s LEGO x adidas. scrPravidla: Akce běží od 27.4.2021. Počet zaslaných print screenů není omezen. Výhry zasíláme pouze v rámci ČR. Podmínkou není sdílení stories, ale zaslání screen shotu (print screenu,...

ZŮSTAňte S NÁMI

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!