Výzva

 zapojte se

Je tu pro vás testovací klub

Jak to funguje a proč být členem?

Představte si, že vám dorazí jeden příjemný balíček, ve kterém budou třeba nové plenky nebo kosmetika, vitamíny, hračky, ovocné kapsičky… Zkrátka to, co by se zrovna vašemu děťátku hodilo nebo vám líbilo.

Stačí se přihlásit do Testovacího klubu a počkat na tu správnou výzvu pro vás. Nejčastěji podle věku dítěte vám nabídneme k testování to pravé. Chystáme testovací kluby pro maminky i děti, tak nám jen dejte vědět, že máte zájem.

Přesné podmínky se odvíjejí od konkrétní výzvy. Většinou po vás budeme chtít ohodnocení přes jednoduchý formulář, kde nám napíšete svoje zkušenosti s výrobkem.

Těšíme se, že se zapojíte!

Soutěže

  rovnou hrajte

Za zapojení do MAMAletteru vyhrajte Lego Duplo

Za zapojení do MAMAletteru vyhrajte Lego Duplo

Aby vám přišel e-mail plný toho nejlepšího z MAMAvolby, musíme spolu vyřešit registraci. Jedna e-mailová adresa, dva kliky, a je to hotovo. Mezi těmi nejrychlejšími pak vylosujeme dva výherce Lego Duplo."Každou středu vám osobně rozešlu e-mail plný toho nejlepšího z...

Soutěž: 8 voňavých kosmetických balíčků za váš názor

Soutěž: 8 voňavých kosmetických balíčků za váš názor

 Abychom se mohli rozvíjet, chceme znát každý detail. Ohodnoťte nás a vyhrajte dárky. Máme jich připravených hned osm, pěkně voňavých kosmetických balíčků.Vždycky je co zlepšovat. A než dáme všem vědět, že MAMAvolba je to nejlepší, co můžete číst nejen letos na...

ZŮSTAňte S NÁMI

Připojte se do uzavřené MAMAskupiny