Pro maminku

 vítězové

v těhotenství i po porodu sáhnout po jistotě

V těhotenství

Devět měsíců očekávání si můžete zpříjemnit vychytávkami, které pečují o vaše tělo (i mysl). Tohle se osvědčilo jiným maminkám.

Beran horoskop

1. Bi-Oil, Pečující olej / ABSOLUTNÍ VÍTĚZ HLASOVÁNÍ ZA ROK 2019

Bi-Oil je speciální olej pečující o pokožku, který pomáhá vylepšit vzhled jizev, strií a nestejného odstínu pokožky. Jeho složení je kombinací rostlinných extraktů a vitaminů vkomponovaných do olejové báze.

Beran horoskop

2. Hipp, MamaSanft Masážní olej na strie

Je speciálně přizpůsobený potřebám pokožky během těhotenství. Obsahuje vzácné rostlinné oleje z mandlí, jojoby a rakytníku, pečuje o pokožku a současně jí dodává dostatek vlhkosti, aby se mohla napínat bez následků.

Býk horoskop

3. Sebamed, Intimní mycí emulze 3,8

Pro jemnou denní hygienu intimních míst s pH 3,8, které je vhodné pro přirozenou rovnováhu mikroflóry, zanechává intimní oblast hydratovanou a zklidněnou. Díky alfa bisabololu obsaženému v heřmánku má antibakteriální účinky.

Po porodu, při kojení

Bez čeho jste si neuměli představit chvilky, kdy už jste byli s vaším děťátkem po porodu doma? Každému rodiči usnadňovalo důležité chvilky kojení, krmení a všeho podstatného něco jiného.

Beran horoskop

1. Philips Avent, Odsávačka mateřského mléka Natural se zásobníkem

Odsávačka mateřského mléka snadno odsává mléko z prsu přímo do zásobníků či pohárků k uskladnění v lednici/mrazáku. Kombinace silikonové masážní vložky ve tvaru okvětního lístku se silikonovou membránou navodí pocity jako při kojení.

Beran horoskop

2. HiPP, Mama Bio Čaj pro kojící matky

Bylinný čaj s anýzem, fenyklem & kmínem pro podporu tvorby mléka je vyroben ve spolupráci s porodními asistentkami. Bylinky jsou ze striktně kontrolované BIO produkce. Čaj je bez přídavku cukrů, bez aromat a lepku.
Býk horoskop

3. Matýsek, Kojicí polštář maxi

Kojicí polštář od české rodinné značky Matýsek (na trhu už 10 let) je maxi a multifunkční, takže vám stačí jen jeden: je ideální už od II. trimestru těhotenství, na kojení, jako mantinel do postýlky nebo kolem miminka, na první lžičky…
ZŮSTAňte S NÁMI

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!