Pro maminku

 vítězové

Vítězné výrobky v kategorii Pro maminku za rok 2022

V těhotenství a po porodu sáhnout po jistotě… Tehdy ještě víc než kdy jindy potřebujeme radu zkušených. Jaké výrobky doporučujete?

V těhotenství

Devět měsíců očekávání si můžete zpříjemnit vychytávkami, které pečují o vaše tělo (i mysl). Už v tomhle období určitě víte, co se vám osvědčilo – a můžete se spolehnout na rady od jiné mámy.

 

To nejlepší Pro maminku – V těhotenství, vítězové 2022

  1. Bi-Oil, Pečující olej, 60 ml, 299 Kč
  2. Sebamed, Intimní mycí emulze 3,8, 200 ml, 179 Kč
  3. ATTITUDE, Přírodní olej pro těhotné Blooming Belly, 150 ml, 398 Kč

Bi-Oil, Pečující olej, 60 ml, 299 Kč

Bi-Oil je speciální olej pečující o pokožku, který pomáhá vylepšit vzhled jizev, strií a nestejného odstínu pokožky. Jeho složení je kombinací rostlinných extraktů a vitaminů vkomponovaných do olejové báze. Ideální i na dehydratovanou pokožku. Maminky ho využívají v péči o těhotenské bříško.

Sebamed, Intimní mycí emulze 3,8, 200 ml, 179 Kč

Pro jemnou denní hygienu intimních míst s pH 3,8, které je vhodné pro přirozenou rovnováhu mikroflóry, zanechává intimní oblast hydratovanou a zklidněnou. Díky alfa bisabololu obsaženému v heřmánku má antibakteriální účinky. 100% bez mýdla a alkalických složek

ATTITUDE, Přírodní olej pro těhotné Blooming Belly, 150 ml, 398 Kč

Pomáhá udržet elasticitu pokožky v těhotenství a po porodu. Bojuje se striemi a jizvami, které těhotenství přináší. Obsahuje pouze přírodní, hypoalergenní a zdraví šetrné složky. Bez vůně. Můžete se spolehnout, že tento olej je bezpečný jak pro vás, tak pro ještě nenarozené miminko.

Po porodu, při kojení

Bez čeho jste si neuměli představit chvilky, kdy už jste byli s vaším děťátkem po porodu doma? Každému rodiči usnadňovalo důležité chvilky kojení, krmení a všeho podstatného něco jiného. A vás určitě zajímá, co se osvědčilo jiným ženám.

 

To nejlepší Pro maminku – Po porodu, při kojení, vítězové 2022

  1. Philips AVENT, Odsávačka mateřského mléka elektronická Premium dobíjecí SCF396, 4499 Kč
  2. CHICCO, Krém na bradavky 30 ml, 279 Kč
  3. ECO by Naty, ECO prsní vložky pro kojící ženy, 30 ks, 138 Kč

Philips AVENT, Odsávačka mateřského mléka elektronická Premium dobíjecí SCF396, 4499 Kč

Inspirováno dítětem. Efektivní pro maminku díky technologii Natural Motion. Elektrická odsávačka mléka udržuje optimální tok mléka a jemně se přizpůsobuje velikosti a tvaru bradavky. Dobíjecí. Tichý motor pro diskrétní použití, paměťová funkce.

CHICCO, Krém na bradavky 30 ml, 279 Kč

Krém na bradavky ošetřuje a podporuje regeneraci namáhaných, popraskaných a bolavých bradavek mezi jednotlivými kojeními. Může se používat již v těhotenství jako postupná příprava pokožky na kojení. Je bez zápachu, není nutné ho mezi kojeními oplachovat.

ECO by Naty, ECO prsní vložky pro kojící ženy, 30 ks, 138 Kč

Prsní vložky jsou nenápadné, měkké a jemné k pokožce, výborně sají. Díky přírodnímu složení jsou také výjimečně prodyšné. Vyráběné z bambusu, dřevní buničiny a 100% kompostovatelné fólie. Pouze přírodní materiál dotýkající se ženské pokožky.

Děkujeme za vaše hlasy.

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!