Beauty

Záleží vám na přírodě? Odličujte se ekologicky

Záleží vám na přírodě? Odličujte se ekologicky

Ještě před několika lety byla většina kosmetických produktů neslučitelná se zdravým životním prostředím –ať už z pohledu výroby, obalů nebo použitých ingrediencí.  Doba jde ale naštěstí rychle kupředu, a tak dnes...

Seznamka. Poznejte značku Novexpert

Seznamka. Poznejte značku Novexpert

Pamatujete na Líbimseti? A zažili jste éru Seznamky, Edarlingu nebo Badoo? Tak my tu máme jednu seznamku kosmetickou. Vyberte si tam svého miláčka na celý život. Protože láska na první dotek se neopouští.    Říká se,...

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!

Kdybyste měli číst jen jeden článek

Jak ochránit dětskou pleť: na podzim a hlavně pod rouškou. Šest (statečných) krémů

Čím ošetřit dětskou pleť pod rouškou? Mám ji mazat preventivně, nebo až když se něco stane? To jsou otázky, které si klademe s druhou koronavirovou vlnou, protože už víme, co dovede časté nošení roušky napáchat

Pod rouškou vzniká prostředí, které bakterie pro své množení milují. Pleť se potí, zapařuje, nedýchá, a tak je třeba ji každý večer navíc ošetřit, ideálně mycím gelem vhodným i pro děti a na obličej. Poté pokožku natřete hydratačním krémem. V místě, kde vzniká tření (gumičky, kraje roušky či respirátoru) je kůže ohrožená ještě více, a tak ji ošetřete výživným krémem.

Vsaďte na hutnější výživné krémy, včelí vosky, kokosové oleje, které dovedou ve spojení s vitamíny a dalšími ingrediencemi vyřešit otlačeniny, pupínky, vysušená místa. I na krémy, které pomohou pokožce odolávat vnějším vlivům. Na podzim je totiž ohrožuje i vítr, chlad, a to ve spojení s párou, kterou vypouštíme z úst, nedělá tvářím vůbec dobře.

Máme pro vás tipy na šest statečných – krémů, které máme vyzkoušené. A vůbec je nemusíte používat jen na dětskou pleť, budou svědčit i té vaší.

Líčení
Péče o tělo
Otestováno

Recenze, souboje, testy.
Na vlastní kůži

Když chcete jít s krásou na jistotu

Jsou chvíle, kdy se experimenty nevyplatí. A my z MAMAvolby jsme navíc v kosmetice hodně přísné! Doporučíme vám jen to, co nás opravdu přesvědčilo. Tady je vaše dávka vyzkoušených podzimních hitovek.

Co dokáže peeler Reclar

Není to jen obyčejná špachtle, je galvanická, ze zlata a funguje na vrásky i preventivně. TADY jsou naše zkušenosti s Reclar.

Souboj dezinfekčních gelů

Druhá vlna koronaviru nás přiměla vzít do souboje dezinfekční gely. Vzaly jsme ty od oblíbených českých značek Manufaktura a Ryor. Který boduje víc se dozvíte U NÁS!

Zlato, bronz, záře

Podzimu (snad ještě víc než létu) sluší bronzery a rozjasňovače, a my pro vás vyzkoušely ty, které se snadno a rychle aplikují. Zkušenosti s rozjasňovači a bronzery jsou ZDE.

Tělové oleje v ringu

Na souboj se postavily dva tělové oleje. Jeden je už legendou, druhý se snaží získat vaše srdce. Nuxe versus Melvita. Zápas ovšem dopadl nerozhodně. DO RINGU!

ZŮSTAňte S NÁMI

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!