Výživa

 vítězové

Vítězné výrobky v kategorii Výživa za rok 2022

Kategorie plná vůní a chutí: mlsky, nápoje, příkrmy plné masa a ovoce i kojenecké mléčné formule. Zvolili jste to, co vašemu děťátku nejvíce chutná, nebo co nejradši kupujete vy.  Našli jsme to nejlepší, co vaše dítě může jíst!

Masozeleninové příkrmy

Začíná to hladkým pyré, pokračuje malými kousky a dál vychutnáváním celých soust. Rýže, hrášek, mrkev, lilek… Objevování nových chutí je zábavné a důležité i pro další rozvoj „mlsných jazýčků“. Vsadíme se, že mezi značkami určitě máte svou srdcovou MAMAvolbu. Řekli jste nám o ní!

 

To nejlepší z Výživy – Masozeleninové příkrmy, vítězové 2022

 1. HiPP, Klimaticky pozitivní BIO příkrmy ve skle, od 39,90 Kč
 2. dm, dmBio masozeleninové příkrmy, od 29,90 Kč
 3. Natures´s Promise, BIO Baby Masozeleninové příkrmy a hotová baby jídla, od 25,90 Kč

HiPP, Klimaticky pozitivní BIO příkrmy ve skle, od 39,90 Kč

BIO příkrmy HiPP, to je pestrá nabídka vyvážené a chutné dětské stravy. HiPP standardy kvality převyšují požadavky kladené EU na BIO produkty. Pečlivý výběr BIO surovin, 260 kontrol kvality a šetrný způsob zpracování. Na kvalitě každé lžičky záleží.​ HiPP chrání klima planety.

dm, dmBio masozeleninové příkrmy, od 29,90 Kč

Dopřejte svým nejmenším kvalitní pochutnání se složkami z ekologického zemědělství. Bio masozeleninové příkrmy dostupné v dm jsou z nejkvalitnějších surovin, bez zbytečností. Pestré chuťové variace, struktura přizpůsobená potřebám dítěte, lahodná chuť.

Natures´s Promise, BIO Baby Masozeleninové příkrmy a hotová baby jídla, od 25,90 Kč

Aby vaše děti měly to nejlepší jídlo už od první lžičky, jsou tu pro ně příkrmy Nature’s Promise Bio plné oblíbených chutí ze surovin z ekologického zemědělství. Příkrmy jsou nutričně vyvážené, bez přidané soli, konzervantů, zahušťovadel, barviv a ochucovadel. K dostání exkluzivně v prodejnách Albert.

Ovocné příkrmy

Patříte vy a vaše děťátko mezi vyznavače klasických chutí, nebo se nebojíte zvolit něco jiného? Ovoce tropické, netradiční, vícedruhové? Od skleniček po kapsičky.

 

To nejlepší z Výživy – Ovocné příkrmy, vítězové 2022

 1. dm, dm Babylove, Ovocné příkrmy, 100 g, 17,90 Kč
 2. HiPP, BIO ovocné kapsičky, 100 g, 39,90 Kč
 3. Nature’s Promise Bio Baby, Ovocné příkrmy, 16,90 Kč

dm, dm Babylove, Ovocné příkrmy, 100 g, 17,90 Kč

Ovocné příkrmy v sáčku plné svěžích chutí bez přídavku cukru a dalších zbytečností jsou plné toho nejlepšího ovoce. Složky příkrmu pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Pestré chuťové variace včetně exotického ovoce se hodí od roku věku jako svačinka či dezert.

HiPP, BIO ovocné kapsičky, 100 g, 39,90 Kč

HiPP ovocné kapsičky díky pečlivému výběru BIO surovin obsahují jen to nejlepší z přírody. Na kvalitě každé lžičky záleží! 100% ovoce. Bez přidaného cukru.​ Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. ​

Nature’s Promise Bio Baby, Ovocné příkrmy, 16,90 Kč

S ovocnými kapsičkami Nature’s Promise si můžete být stoprocentně jisti, že svému dítěti dopřáváte skutečně to nejlepší. Jsou vyrobeny z vybraného ovoce v bio kvalitě a neobsahují přidané cukry ani umělá aromata. Ideální jako svačinka! K dostání exkluzivně v prodejnách Albert.

Kojenecká mléka

Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Že je kojení nejlepší způsob výživy, o tom opravdu nespekulujeme a vzkazujeme to i vám. Nebudeme vyjmenovávat ani řešit důvody pro nasazení kojenecké formule, jen jsme vám dali šanci vybrat MAMAvolbu i v této kategorii.

Nejlepší Výživa – Kojenecká mléka, vítězové 2022

 1. Nutrilon, Advanced 2-5 pokračovací a batolecí mléka, 800g, 429 Kč
 2. HiPP, BIO Combiotik® pokračovací mléčná kojenecká výživa, 500 g, 309,90 Kč
 3. dm, dmBio mléčná kojenecká výživa v prášku, 500 g, 169 Kč

Nutrilon, Advanced 2-5 pokračovací a batolecí mléka, 800g, 429 Kč

Mléko od maminky je pro imunitní systém to nejlepší. Proto naše unikátní receptura Nutrilon Advanced 2-5 má složení přizpůsobené pro podporu imunity – obsahuje vitamíny C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému (tak jako všechna pokračovací mléka dle požadavků legislativy). A navíc v nich najdete i prebiotika GOS/FOS.

Hipp tekutý

HiPP, BIO Combiotik® pokračovací mléčná kojenecká výživa, 500 g, 309,90 Kč

HiPP 2 BIO Combiotik® má jako jediné kojenecké mléko kyselinu listovou v naštěpené formě, v jaké ji miminko dosud získávalo jen z mateřského mléka. Kyselina listová je důležitá i v prvních letech vývoje dítěte. Nic není blíže mateřskému mléku.

dm, dmBio mléčná kojenecká výživa v prášku, 500 g, 169 Kč

dmBio pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku je BIO mléčná výživa vhodná pro děti při ukončení kojení. Obsahuje všechny užitečné vitamíny, suroviny pocházejí z kontrolovaného biologického zemědělství. V prodyšném sáčku, který poskytuje nezávadnou kvalitu a zaručuje čerstvost. Vyrobeno v Německu.

Svačinky a mlsání

Výběr je taaaak široký a chutě taaaak různorodé. Dobroty tradiční, moderní, populární, kaše, mléčná svačina, kukuřičný snack, ovocný příkrm… Je tolik variant, jaká může svačinka i dobrota na cestě v kočárku být. Tak po které s chutí sáhnete?

Nejlepší Výživa – Svačinky a mlsání, vítězové 2022

 1. Ovocňák, Ovocné plátky, 20 g, 28,90 Kč
 2. dm, babylove bio tyčinka jablko & aronie, 9,90 Kč
 3. dm, babylove bio jablečná šťáva, 24,90 Kč

Ovocňák, Ovocné plátky, 20 g, 28,90 Kč

100% ovocné plátky jsou vyrobeny pouze z čerstvého ovoce. To bylo nejdříve za studena pasírováno a pak v podobě dřeně několik hodin sušeno při nízké teplotě, aby si plátky zachovaly to nejlepší. Jsou bez přidaného cukru, neobsahují žádné konzervanty, barviva ani dochucovadla. Řada variací.

dm, babylove bio tyčinka jablko & aronie, 9,90 Kč

ovocná tyčinka jablko & aronie je vhodná pro děti od 1. roku věku a je určena pro zvláštní výživu. Díky své kombinaci lahodných chutí se ideálně hodí na cesty a neobsahuje přidaný cukr. Suroviny pocházejí z kontrolovaného biologického zemědělství.

dm, babylove bio jablečná šťáva, 24,90 Kč

Jablečná šťáva vyrobená z koncentrátu jablečné šťávy je určena pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od 5. měsíce věku. Jablečná šťáva má 100 % bio kvalitu, je vyrobena na ovocném základě a neobsahuje přidané cukry, barvící, konzervační látky ani aroma.

Stolování a nádobí

I maličkosti rozhodují. A to, z čeho jedí a pijí vaše děti může ovlivnit to, jak jim chutná. Pátrali jsme po nejlepších lahvičkách, hrníčkách či talířcích.

 

To nejlepší pro Výživu – Stolování a nádobí, vítězové 2022

 1. MAM, Láhev Anti-Colic 160 ml, 205 Kč
 2. NUK, Kojenecká láhev First Choice+ s kontrolkou teploty 300 ml, 279 Kč
 3. SKIP HOP, Zoo Termoska na jídlo se lžičko/vidličkou, 599 Kč

MAM, Láhev Anti-Colic 160 ml, 205 Kč

Děti jsou při pití z lahve Anti-Colic klidné a uvolněné – protože nepolykají žádný vzduch. Lahvička na mléko se snadno používá, těsnící víčko bránící vylití je ideální pro běžný dynamický den dítěte. Na výběr je řada motivů. Patentovaná sametová savička™ MAM ze silikonu je velmi měkká.

NUK, Kojenecká láhev First Choice+ s kontrolkou teploty 300 ml, 279 Kč

Kontrola teploty na lahvičce pomáhá rodičům dosáhnout optimální teploty a zajistit tak bezpečné krmení jejich dítěte. Teplota obsahu láhve změní její barvu: pokud je pokrm příliš horký, modrá kontrolka se změní na bílou. Antikolikový systém NUK zajišťuje přirozený průtok.

SKIP HOP, Zoo Termoska na jídlo se lžičko/vidličkou, 599 Kč

Termoska z nerezové oceli s potiskem udrží dětskou porci teplou či studenou: teplý až po dobu 7 hodin a studený až po dobu 5 hodin. Součástí je praktická vidlička (lžička+vidlička v jednom), kterou lze zavěsit do držátka. Řada motivů.

Přístroje

Usnadněte si práci při vaření domácích příkrmů či kojeneckého mléka. Pomocníci, kteří třeba i umí vařit v páře, mixovat, šlehat, a dokonce v jedné nádobě, to všechno šetří čas, který můžete věnovat dalším důležitostem. Jaký přístroj se vám osvědčil?

 

To nejlepší pro Výživu – Přístroje, vítězové 2022

 1. Philips AVENT, Ohřívač lahví a dětské stravy Premium SCF358, 1399 Kč
 2. Babymoov, Multifunkční přístroj Nutribaby+ XL, 3790 Kč
 3. Philips Avent, Parní hrnec s mixérem 4 v 1 SCF885, 4819 Kč

Philips AVENT, Ohřívač lahví a dětské stravy Premium SCF358, 1399 Kč

Rychlý a bezpečný způsob ohřátí mléka a dětské stravy. Ohřeje lahvičku do tří minut, zajistí rovnoměrný ohřev, neboť mléko nepřetržitě cirkuluje po dobu zahřívání. Přístroj má inteligentní regulaci teploty, udržuje mléko zahřáté až hodinu. Prodává: Feedo.cz

Babymoov, Multifunkční přístroj Nutribaby+ XL, 3790 Kč

Multifunkční přístroj pro přípravu jídel jak pro miminko, tak i pro celou rodinu. Má 6 funkcí: vaří (v páře), mixuje (3 rychlosti), rozmrazuje, ohřívá mléko, ohřívá příkrmy a sterilizuje. XXXL kapacita: 3 koše na vaření v páře umožňující vaření bez nutnosti míchání různých druhů potravin.

Philips Avent, Parní hrnec s mixérem 4 v 1 SCF885, 4819 Kč

Přípravu zdravé dětské stravy zvládnete hravě – stačí otočit nádobu – vařte v páře, mixujte, rozmrazujte a ohřívejte – jedinečné provedení 4 v 1.  Zvládá mixování od velmi jemně rozmixovaného ovoce a zeleniny, přes míchání přísad, po vytvoření směsi s malými kousky. Prodává: Feedo

Děkujeme za vaše hlasy.

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!