Máte tři minuty? Tak si zanalyzujte pleť. Teď hned

Tři minuty času trvá rychlá, ale přesto důkladná analýza pleti od L´Oréal Paris. Stačí nahrát selfíčko a nechat ho projet speciálním programem.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

8 února, 2021

Nástroj Skin Genius zanalyzuje vaši pleť jako expert – a to díky umělé inteligenci. Zaměří se na 5 klíčových vlastností vaší pleti, spočítá váš virtuální věk a zároveň nabídne vaši novou denní rutinní péči o pleť přímo vám na míru.

On-line nástroj vyhodnocuje tak dobře, že má 95% shodu s diagnostikou odborníků na pokožku.

Když zjistíte, co vaše pleť potřebujet, a dáte ji to, můžete při příští analýze být klidně o pár let mladší. Tedy alespoň vaše pleť…

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Stačí se vyfotit – s čistou, nenalíčenou pletí, stáhnout si vlasy z obličeje a zachovat neutrální výraz obličeje. Mimochodem, po skončení analýzy jsou fotografie ze serveru smazány.

Skin Genius zkoumá linky, vrásky a záhyby, které se začínají tvořit s věkem, dále jas, pevnost a pružnost pokožky a rovněž kvalitu pórů. Posledním zkoumaným aspektem je tón pleti – přirozená pigmentace, pihy, hnědé skvrny.

Program vám pak nabídne péči na míru, aby vaše tváře zůstali po dlouhou dobu co nejsvěžejší.

Vyzkoušejte ho buď za pomoci QR kódu nebo po kliknutí tady.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!