Bezchybná pleť i na slunci? Jak nanášet tónované krémy a make-up s SPF

Jakmile zasvítí sluníčko, je to s líčením trochu složité. Potřebujete produkt, který by vás chránil před sluncem, zároveň by dokázal sjednotit tón pleti, zakrýt pigmentové skvrny, schovat akné, a přitom nezanášel póry. A jaký je rozdíl mezi krycími přípravky na léto?

 

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

21 dubna, 2023

Chcete-li sjednotit tón pleti a zakrýt pouze drobné vady na kráse, vystačíte si s jemně tónovaným krémem. Pokud má SPF 50+, už není nutné používat pod něj jako ochranný štít krém s SPF, nahradí ho. Zkuste ho rozetřít prsty nebo houbičkou.

Náš tip: Ideální volbou se pro vás může stát HELIOCARE 360° COLOR Gel Oil-Free SPF 50+, který díky své lehké gelové konzistenci skvěle poslouží i mastné a problematické pleti. Jemně tónovaný gel obsahuje patentovaný přírodní filtr Fernblock s výtažky ze vzácné tropické kapradiny, zeleného čaje, vitaminy C i E a další vitaminy i antioxidanty. Kromě toho, že spolehlivě ochrání pleť před sluncem ji tedy zároveň doslova nadopuje cennými látkami, které omezují vliv škodlivých volných radikálů na kůži, eliminují tvorbu pigmentových skvrn a zpomalují stárnutí pleti vlivem slunce. Pokud vám záleží na složení kosmetiky, kterou používáte, potěší vás nakonec i fakt, že tento tónovaný krém neobsahuje kromě olejů ani žádný alkohol nebo parabeny. K dostání je hned ve třech barevných odstínech (Pearl, Beige a Bronze), tudíž se vám určitě podaří vybrat pro sebe ideální odstín.

Osvěžit svůj letní make-up můžete přes den termální vodou ve spreji.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Existují i jemně tónované tekuté make-upy, které opět poskytují lehčí krytí. Opět pokud mají SPF, nemusíte pod ně používat jiný přípravek s SPF, ochrání vás proti sluníčku stejně. Dobře se bude nanášet prsty i houbičkou stejně jako štětcem. Můžete přes něj dát také bronzer či pudr.

Náš tip: Právě takový je HELIOCARE Advanced Color Gelcream SPF 50. Ten je k dostání v odstínech Light nebo Brown a stejně jako výše představený tónovaný krém obsahuje patentovaný přírodní filtr Fernblock se všemi cennými látkami, vitaminy i antioxidanty prospěšnými pleti. Vhodný je pro normální nebo suchou pleť, které na slunci poskytne i nezbytnou hydrataci. Ani tento jemně tónovaný společník pro dny plné slunce neobsahuje parabeny, nezanáší pleť (je nekomedogenní) a byl – stejně jako všechny produkty HELIOCARE – testovaný pod odborným dermatologickým a oftalmologickým dohledem.

Zakrýt závažnější formy akné nebo výrazné pigmentové skvrny, to už je úkol hodný slunečního make-upu. Ochrání i proti slunci, pokud má SPF, někomu vyhovuje více pod něj používat ještě hydratační denní krém. Přes den se můžete osvěžit ještě dávkou termální vody ve spreji.

Náš tip: HELIOCARE Compact Oil-Free SPF 50 umí velmi dobře skrýt veškeré nedokonalosti pleti, k tomu zabránit nelichotivé hyperpigmentaci i slunečním alergiím. Díky své pudrové složce pleť sympaticky zmatní, zanechá ji sametově jemnou a barevně sjednocenou. Stejně jako jeho dva výše uvedení kolegové do slunce obsahuje i tento kompaktní make-up přírodní filtr Fernblock nabitý blahodárnými výtažky ze vzácných rostlin, vitaminy i antioxidanty. Také on chrání pleť před komplexním spektrem slunečního záření (UVA, UVB, infračerveným i viditelným světlem), neobsahuje alkohol ani parabeny a je k dostání v odstínech Light, Fair nebo Brown.

Také si přečtěte

podobné

Seznamka. Poznejte značku Novexpert

Pamatujete na Líbimseti? A zažili jste éru Seznamky, Edarlingu nebo Badoo? Tak my tu máme jednu seznamku kosmetickou. Vyberte si tam svého miláčka na celý život. Protože láska na první dotek se neopouští.    Říká se,...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!