1 minuta čtení

20 září, 2020

Bugaboo se mění, u Bee 6 už stříšku nevyměníte

V půlce října vletí na trh nová včelka – konkrétně Bugaboo Bee⁶. A změní váš pohled na Bugaboo. Je ještě snadnější na ovládání po městě, jen už neumožňuje měnit stříšky.

 

V čem se liší Bugaboo Bee 6? Třeba v novém madle pro děti.
Bugaboo Bee 6

Bugaboo znamená sázku na jistotu. A legendární městský kočárek Bee už nese pořadové označení šest. Tolik vylepšení pro váš snadnější život… Vezměte s ním ulice města útokem – prodávat se začne v polovině října a prodejci už přijímají předobjednávky.

V čem se Bugaboo Bee 6 liší oproti přechozím modelům?

Bugaboo oproti svému předchůdci vylepšilo sportovní sedačku z funkčního materiálu, podvozek a přidalo nově i madlo pro dítě.

Všechno je uzpůsobené tak, aby šel kočárek co nejrychleji složit, když chcete sednout do auta a přejet na brunch. Skládat se dá jednou rukou, takže nemusíte svoje capuccino v eko kelímku nikam odkládat, a kočárek nezabere moc místa (takže v kufru zůstane i místo na tašky s nákupy). Velkou výhodou je, že díky integrovanému stojánku drží složený kočárek zpříma. Potěší sluneční stříška s větráním (dvě možnosti), příjemná kola (tak, aby zvládla i terén v parku), odpružení všech 4 kol, integrované kotevní body, do nichž umístíte držák na pití, slunečník, adaptéry…

Největší změnou pro zákazníky zvyklé na výměnu stříšek, což Bugaboo odlišovalo od konkurence, pak představuje právě nemožnost stříšky vyměňovat. Celý set je tak dostupný v barevných variantách Alu/Grey Melange, Black a Black/Lemon Yellow.

Kočárek koupíte od 19 300 Kč například na mybabystore.cz.

Hluboká korba pak stojí cca 5500 Kč, k dostání na Vandastore.cz

 

V čem se liší Bugaboo Bee 6?
V čem se liší Bugaboo Bee 6?
Bugaboo Bee 6

Také si přečtěte

podobné

Stylová i s bříškem!

V těhotenství prochází ženské tělo mnoha proměnami. Rostoucí bříško a ženské křivky si dřív či později vyžádají obměnu šatníku. Pohodlné kousky jsou v tomto případě absolutní základ. Patříte také mezi budoucí maminky?...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!