Co je to „kakamita“ a proč už ji nikdy nechcete zažít

„Vypadá to, že tohle populární slovo vsáklo z reklamy i do naší řeči, do našich životů – alespoň u nás ho používají i prvňáci,“ dovoluje si osobní vsuvku maminka Michaela. A přitom ji už nikdo nechce zažít – kakamita je zkrátka situace, kdy plenka nezvládne pořádnou nadílku.

 

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

24 června, 2022

Každý zkušený rodič to zná, nejednu totiž zažil. Plenka zkrátka nevydržela a miminko bylo znečistěné na nohách, nebo dokonce na zádech či krku. O to nepříjemnější je takovou kakamitu řešit na veřejnosti, kde často chybí místo k přebalení a umytí znečistěného miminka. Pak je potřeba příval vlhčených ubrousků. Nebo jako správný rodič myslet na prevenci – aby se zkrátka žádná další kakamita nestala.

Už žádná další kakamita

Proto značka Pampers uvedla novinku, plenkové kalhotky kapsou Stop & Protect, která zajistí perfektní ochranu před protečením. Kouzelná kapsa, která zachytí každou kakamitu, je umístěna v zadní části plenky, aby zachytila obsah plenky a zabránila protečení a prosáknutí.

Díky tomu se už nemůže stát, že by plenka propustila tekutinu až mimo plenku. 360stupňový střih plenky se navíc dokonale přizpůsobí každému tělíčku. Plenka se sama roztáhne tak, aby nevznikaly žádné mezery, ze kterých by mohla tekutina protéci na nohy či záda vašeho děťátka. Protečení v oblasti nohou pomáhá předcházet i zesílená dvojitá ochrana na nohavicích. Nová funkční vychytávka bude dostupná u plenek Pampers Baby Dry, Pampers Premium Protection a Pampers Night Pants, u všech velikostí kromě 8.

Věděli jste, že téměř třetině rodin už kakamita narušila výlet? Proto jsou Pampersky vybavené až 12hodinovou ochranu před protečením, takže je oceníte i na dlouhé cesty nebo během spánku. Boční švy plenek jsou také snadno roztrhnutelné, takže jednoduše a rychleji přebalíte i aktivní miminko. Samozřejmostí je také superabsorpční jádro plenek, které zajišťuje ochranu dětské jemné pokožky před podrážděním.

Slovo „kakamita“ už naskočilo do našich životů, ale přitom ji už nikdy nikdo nechce zažít. Rodiče miminek by mohli vyprávět…

Také si přečtěte

podobné

Fingerboard – zábava, která rozvíjí

Fingerboarding, původně vnímaný jako hobby záležitost, se v průběhu let vyvinul v uznávaný sport, který kombinuje dovednost, kreativitu a komunitního ducha. Fingerboarding není jen o tricích na miniaturním skateboardu,...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!