Co nového v Parku Mirakulum? Ocelové sochy, dílničky, dům pro prťata

Až do listopadu bude otevřen Park Mirakulum a tak ještě představil několik novinek. Těšit se můžete na netradiční sochy ze železného šrotu, rozšíření dílniček (kdyby počasí nepřálo) a na hrací dům pro nejmenší.

Poslední dovolená před porodem je babymoon
Káva

2 minuty čtení

22 září, 2020

Hrací dům pro prťata v Mirakulum otevřel poblíž gastrozony. V domě si děti můžou vyzkoušet nejrůznější profese, kromě školy, lékařské ordinace, dílny, obchodu je tu i policejní stanice s vězením.

Větší děti naláká výstava soch z Galerie ocelových figurín. Ty jsou vyrobené ze železného šrotu, který by jinak skončil na skládce. Obří dinosaurus, auto, motorka stojí za fotku!

Sochy najdete v budově dílniček poblíž lanového centra, která letos dostala nový industriální vzhled a také rozšířila svou nabídku. Tam zalezte nejen když bude pršet! Děti si můžou vyzkoušet například interaktivní lezeckou stěnu, malování na obličej nebo si ozdobit tričko či polštářek. Dětem s výrobou pomůžou zručné instruktorky.

Nezapomeňte kromě klasických atrakcí zalézt i do podzemních chodeb, které jsou na podzim snad ještě tajemnější – v parku je 870 metrů podzemních chodeb, najdete je pod Hradem, v Lesním městě, kde je jich nejvíce (310 metrů), či v areálu Gaudí.

V říjnu je Mirakulum v Milovicích otevřené o víkendech, svátích a po celé podzimní prázdniny, tedy od 28. října až 1. listopadu.

Na podzim zalezte do podzemních chodeb, jsou ještě tajemnější než kdy jindy.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Také si přečtěte

podobné

Třeboň s dětmi: kompletní plán na víkend

Třeboň je město, kde to bude děti bavit, ať jsou jim tři nebo devět. Sestavili jsme pro vás na základě našich vlastních zkušeností kompletní plán na víkend, díky kterému uvidíte vše podstatné a nebudete se ani na...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!