Co nového v Parku Mirakulum? Ocelové sochy, dílničky, dům pro prťata

Až do listopadu bude otevřen Park Mirakulum a tak ještě představil několik novinek. Těšit se můžete na netradiční sochy ze železného šrotu, rozšíření dílniček (kdyby počasí nepřálo) a na hrací dům pro nejmenší.

Poslední dovolená před porodem je babymoon
Káva

2 minuty čtení

22 září, 2020

Hrací dům pro prťata v Mirakulum otevřel poblíž gastrozony. V domě si děti můžou vyzkoušet nejrůznější profese, kromě školy, lékařské ordinace, dílny, obchodu je tu i policejní stanice s vězením.

Větší děti naláká výstava soch z Galerie ocelových figurín. Ty jsou vyrobené ze železného šrotu, který by jinak skončil na skládce. Obří dinosaurus, auto, motorka stojí za fotku!

Sochy najdete v budově dílniček poblíž lanového centra, která letos dostala nový industriální vzhled a také rozšířila svou nabídku. Tam zalezte nejen když bude pršet! Děti si můžou vyzkoušet například interaktivní lezeckou stěnu, malování na obličej nebo si ozdobit tričko či polštářek. Dětem s výrobou pomůžou zručné instruktorky.

Nezapomeňte kromě klasických atrakcí zalézt i do podzemních chodeb, které jsou na podzim snad ještě tajemnější – v parku je 870 metrů podzemních chodeb, najdete je pod Hradem, v Lesním městě, kde je jich nejvíce (310 metrů), či v areálu Gaudí.

V říjnu je Mirakulum v Milovicích otevřené o víkendech, svátích a po celé podzimní prázdniny, tedy od 28. října až 1. listopadu.

Na podzim zalezte do podzemních chodeb, jsou ještě tajemnější než kdy jindy.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!