Správné dárky pro správné holky. Inspirace na dárky pro dívky 5 až 10 let

Do pěti se dárky kupují snadno, od deseti si je už chtějí vybírat samy. Ale co darovat malým slečnám, kterým je 5 až 10 let? Pomůžeme vám se zorientovat.

 

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

3 minuty čtení

2 února, 2023

Nejsou ani dětmi, ale ani slečnami. Je jim mezi 5 až 10 a vy jim máte koupit dárek k narozeninám. Co tyhle mini slečny potěší?

Nápad č. 1 – Sáhněte po Lego Friends. Kreativní hraní, objevování nových zájmů, vytváření příběhů

Mezi nejvděčnější dárky patří Lego. A i v téhle věkové hranici se dá skvěle vybrat. Favoritem pro malé slečny mezi pěti až deseti, ať už jako dárek k narozeninám, k svátku nebo třeba za vysvědčení, je kolekce Friends. Každým měsícem přibývají nové kousky

Jaké jsou nejaktuálnější novinky pro začátek roku 2023 v kolekci Lego Friends?

Prázdninové kempování, které pomůže dětem poznat novou generaci městečka Heartlake. Je pro všechny milovnice karavanů. Skatepark zase potěší ty, které se už už vidí na vlastních kolečkách.

Žijí holčičky rády své sny? Květinářství a design studio v centru města je přenese o krok blíž k jejich snům. A set Kadeřnictví jakbysmet.

Vsázíte na udržitelnost? Obchod s biopotravinami je navede na správnou cestu.

Kočičí hotel nebo Psí útulek (který dokonce obsahuje 3 minipanenky a 3 postavy psů) pro spoustu kreativní zábavy. Určitě zabodují u těch, které milují všechny chlupaté mazlíčky a sní o kariéře veterinářky. Začít se na ni připravovat není nikdy brzy.

Hitem pak bude Dům Autumn, který je plný příběhů pro nápadité hraní. Vyprávění příběhů s poníky (která holčička v tomhle věku by je nemilovala?!), pečení (vážně nemilují dobré koláče?), dýňové latté venku u ohně, hry v obýváku, koupelně a pokojíku, dovádění se šťěňátky… Už chápete, proč bude tenhle dům hitovkou?

 

Velké holky chtějí panenky Velké ségry od L.O.L. Zamilují si doplňky a budou je nosit na přestávky do školy a směňovat.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Svět L.O.L. Kdo jsou LOLky? A kdy baví holky?

Panenky s velkýma očima, které si postupně zamilují holčičky mladší, ale i ty větší. Ty si oblíbí hlavně edici Velké ségry nebo Vlasatice. Budou milovat nejrůznější doplňky, které jsou vzájemně kompatibilní. Jsou součástí balení, aby si holčičky rozbalovaly postupně mnoho překvapení.

Bavit holky budou taky sběratelské kousky nebo ty zaměřené na muziku.

Jak budou panenky stylizovat? Tak nějak s nimi vytušíte, jaká může být jejich puberta.

Pátrejte pod L.O.L. Surprise! OMG, ať už u svého oblíbeného prodejce hraček, nebo v on-line shopu.

Jaké dárky budou osmileté dívky bavit?

Ještě pořád milují všechno plyšové, ale už to musí mít styl (nebo být jejich oblíbené zvířátko). Pořád v sobě mají i kousek snů a zároveň už dávku romantiky, těšit je tak může i lampička s projektorem noční oblohy. Ty vyspělejší, které už mají svůj mobil, nadchne přenosná tiskárna na fotky. A také smart hodinky, ty jsou pro osmileté nebo devítileté dívky jako dárky skvělé.

Tvořilky si zamilují výtvarné kufříky nebo speciální sety na malování, které má v nabídce třeba Djeco. Řetízky (s nápisy nebo emocemi), polštářky, šperkovničky, antistresový sliz, výrobu křišťálů, stolní hry podle chuti.

A ty, které rády sportují? Kolo, kolečkové brusle, sportovní hodinky, boby, brusle…

U dárků pro dívky hodně záleží, v jakém prostředí vyrůstají, jak velké mají sourozence a co aktuálně letí ve škole. Seznam přání je vždycky jistotou, že se sny splní.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!