Ester&Josefina mají pytlíčky OFF, PUMA je česká, COS prodává nošené dál

Žádné nudné představení nudných kolekcí. Dali jsme pro vás hodně zajímavé novinky ze světa módy, které budou bavit: toho, kdo sází na upcykling, české značky i zajímavá spojení. Mimochodem, my otevíráme pusu překvapením nad pytlíčky OFF, které ruší signál telefonu i wifi, a jsou od Ester&Josefina.

 

 

 

Okurky
Dezinfekční gely od českých značek - vyzkoušeno

3 minuty čtení

21 října, 2020

COS prodlužuje život nošenému oblečení

Do COSu se chodí pro nadčasové kousky, které se nosí řadu let. Jenže někdy i ty omrzí, ale vyhodit je, to je škoda. I proto, že pořád dobře vypadají. Proto COS pouští do světa platformu na prodej a nákup obnošeného oblečení COS pro ty, kteří chtějí své kousky “poslat dál”. Obnovit šatník tak můžete zodpovědným a udržitelným způsobem, tím, že si vaše kousky někdo převezme prodlouží jejich životnost.

Sluší se ještě říct, že kromě nákupu a prodeje přihodí samotná značka také nové modely z archivu značky za 13 let existence. Platforma Resell je globální, funguje ve Spojeném království a v Německu, odkud se dají nahrávat kousky k prodeji, a kupující si je mohou prohlížet a objednávat po celém světě.

 

Značky už jen nechrlí nové kousky, ale cestu si ke svým zákazníkům nachází jinak, nápaditěji.

Test dezinfekčních gelů

PUMA se spojila s českým tvůrcem

PUMA sice patří ke gigantům, ale nezapomíná ani na tvůrce na lokální úrovni. České zastoupení značky s cílem podpořit českou uměleckou scénu vytvořilo společně s nadějným tvůrcem Janem Bicanem limitovanou kolekci mikin s názvem My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA. Jan Bican je dvaadvacetiletý kreativec, který založil vlastní kreativní koncept #TJBC. Přenáší kresby a malby (na zdi by to byla nuda) na produkty spolu s nekonečnou Biblí příběhů.

Inspirací pro vytvoření kolekce se Honzovi stala současná situace, která mu připomněla zvířata uvězněná v zoologické zahradě.

Mimochodem, Puma ještě jednou: v současné době nejvyhledávanější skupina kreativních umělců KidSuper Studios spouští s Pumou svou první spolupráci ve formě tenisek, oblečení a doplňků. Nová kolekce spojuje energii a nekonečnou vášeň pro fotbal spolu s kreativitou. Inspiraci čerpá z fotbalového dědictví značky PUMA a minulosti zakladatele a designéra KidSuper Colma Dillane, který býval sám fotbalovým hráčem.

Vypnout s #kolekceOFF

A zpátky na český píseček. Ester&Josefina nejsou už jen sociální sítě a knížka, ale i mikiny a pytlíčky OFF. Ty jsou právě pro dny, kdy chceme jen sedět doma v teplé mikině, pít horkou čokoládu nebo svařák, poslouchat stará dobrá cédéčka a prostě vypnout: být OFF. Kolekce vybízí k tomu, abyste nové technologie měli pod kontrolou a žili s nimi v harmonii.

Kolekci mikin, unisexových klokanek z teplákoviny, doplňují ještě pytlíčky jsou ze speciální látky, která ruší na telefonu signál i wifi. Když do pytlíčku OFF od Ester a Josefíny schováte mobil, nikdo se vám nedovolá, nemusíte nic vypínat ani dávat letecký režim. Být offline je luxus, který si teď můžete dopřát častěji!

Také si přečtěte

podobné

Stylová i s bříškem!

V těhotenství prochází ženské tělo mnoha proměnami. Rostoucí bříško a ženské křivky si dřív či později vyžádají obměnu šatníku. Pohodlné kousky jsou v tomto případě absolutní základ. Patříte také mezi budoucí maminky?...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!