Ester&Josefina mají pytlíčky OFF, PUMA je česká, COS prodává nošené dál

Žádné nudné představení nudných kolekcí. Dali jsme pro vás hodně zajímavé novinky ze světa módy, které budou bavit: toho, kdo sází na upcykling, české značky i zajímavá spojení. Mimochodem, my otevíráme pusu překvapením nad pytlíčky OFF, které ruší signál telefonu i wifi, a jsou od Ester&Josefina.

 

 

 

Okurky
Dezinfekční gely od českých značek - vyzkoušeno

3 minuty čtení

21 října, 2020

COS prodlužuje život nošenému oblečení

Do COSu se chodí pro nadčasové kousky, které se nosí řadu let. Jenže někdy i ty omrzí, ale vyhodit je, to je škoda. I proto, že pořád dobře vypadají. Proto COS pouští do světa platformu na prodej a nákup obnošeného oblečení COS pro ty, kteří chtějí své kousky “poslat dál”. Obnovit šatník tak můžete zodpovědným a udržitelným způsobem, tím, že si vaše kousky někdo převezme prodlouží jejich životnost.

Sluší se ještě říct, že kromě nákupu a prodeje přihodí samotná značka také nové modely z archivu značky za 13 let existence. Platforma Resell je globální, funguje ve Spojeném království a v Německu, odkud se dají nahrávat kousky k prodeji, a kupující si je mohou prohlížet a objednávat po celém světě.

 

Značky už jen nechrlí nové kousky, ale cestu si ke svým zákazníkům nachází jinak, nápaditěji.

Test dezinfekčních gelů

PUMA se spojila s českým tvůrcem

PUMA sice patří ke gigantům, ale nezapomíná ani na tvůrce na lokální úrovni. České zastoupení značky s cílem podpořit českou uměleckou scénu vytvořilo společně s nadějným tvůrcem Janem Bicanem limitovanou kolekci mikin s názvem My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA. Jan Bican je dvaadvacetiletý kreativec, který založil vlastní kreativní koncept #TJBC. Přenáší kresby a malby (na zdi by to byla nuda) na produkty spolu s nekonečnou Biblí příběhů.

Inspirací pro vytvoření kolekce se Honzovi stala současná situace, která mu připomněla zvířata uvězněná v zoologické zahradě.

Mimochodem, Puma ještě jednou: v současné době nejvyhledávanější skupina kreativních umělců KidSuper Studios spouští s Pumou svou první spolupráci ve formě tenisek, oblečení a doplňků. Nová kolekce spojuje energii a nekonečnou vášeň pro fotbal spolu s kreativitou. Inspiraci čerpá z fotbalového dědictví značky PUMA a minulosti zakladatele a designéra KidSuper Colma Dillane, který býval sám fotbalovým hráčem.

Vypnout s #kolekceOFF

A zpátky na český píseček. Ester&Josefina nejsou už jen sociální sítě a knížka, ale i mikiny a pytlíčky OFF. Ty jsou právě pro dny, kdy chceme jen sedět doma v teplé mikině, pít horkou čokoládu nebo svařák, poslouchat stará dobrá cédéčka a prostě vypnout: být OFF. Kolekce vybízí k tomu, abyste nové technologie měli pod kontrolou a žili s nimi v harmonii.

Kolekci mikin, unisexových klokanek z teplákoviny, doplňují ještě pytlíčky jsou ze speciální látky, která ruší na telefonu signál i wifi. Když do pytlíčku OFF od Ester a Josefíny schováte mobil, nikdo se vám nedovolá, nemusíte nic vypínat ani dávat letecký režim. Být offline je luxus, který si teď můžete dopřát častěji!

Také si přečtěte

podobné

Boty Keen pro každý terén a každou dobu

Boty Keen vynikají neobvyklými vzory, jako jsou jejich sandály s uzavřenou špičkou, ale přicházejí v několika dalších stylech pro všechna roční období. Spolu s jejich osobitým vzhledem se dobře hodí do řady podmínek....

číst více

Od kdy mohou miminka nosit náušnice?

Čekáte holčičku, a tak už teď přemýšlíte nad tím, jaké náušničky jí pořídíte? Nebo již miminko držíte v náručí a nevíte, kdy je ten nejlepší čas k propíchnutí oušek? Prozradíme vám, kdy je ideální ouška ozdobit i jaké...

číst více

Tipy, díky kterým budete vypadat stylově

Chcete-li být in a jít tzv. s dobou, bude dobré, když budete mít přehled o aktuálních trendech na poli módy. Jestliže však nejste zrovna módní znalec, nemusíte zoufat. Na následujících řádcích vám totiž dáme několik...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!