Disney postavičky, fotokoutky i bruslení. Galerie Harfa je před svátky kouzelná a bez shonu

Váháte, kde obstaráte vánoční nákupy bez zbytečného shonu? Od kapra, přes stromeček až po tradiční ozdoby to půjde v Galerii Harfa. A oceníte toho mnohem víc – pohodlné parkování i zábavu pro děti jako je pohádkové čtení, iglú, kluziště nebo projekt pohádek. Sejdeme se u svařáku na terase!

 

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

13 prosince, 2023

Kouzelná vánoční atmosféra jde navodit i v obchodním centru. Pražská Galerie Harfa letos vsadila na postavičky od Walta Disney. Nejslavnější studio animovaných filmů na světě letos slaví už 100 let od svého vzniku a vy si tak můžete s dětmi užít nezapomenutelné Kouzelné Vánoce s Disney knížkami, a to díky spolupráci s Albatros Média.

Pokud dorazíte do Galerie Harfa 16. – 17. 12. mezi 11 a 18 hodinou, můžete si užít kouzelný svět Mickeyho a jeho přátel.   

Bohatý program uvnitř obchodního centra i na střešních Terasách Harfa vtáhne do vánoční atmosféry především malé návštěvníky. „Na děti čeká čtení pohádek s kouzelnými babičkami, dílničky s Disney tématikou nebo si mohou v pohádkových fotokoutcích pořídit na památku obrázek s oblíbeným hrdinou,“ říká Martina Tlustá, marketingová ředitelka Galerie Harfa.

V Galerii Harfa je nově Decathlon nebo obchod s kosmetikou Hebe.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Iglú a kluziště na střeše obchodního domu v Praze

 Na již zmíněné střeše, kterou můžete znát jako Terasy Harfa, si užijete kouzelnou výzdobu a atmosféru. Kromě tradičního kluziště (brusle samozřejmě půjčí) zde čeká také iglú a projekce pohádek a vánočních filmů. Jak si všechno vychutnat ještě líp? Třeba díky občerstvení, dětskému punči nebo svařenému vínu.

 Těšit se můžete také na vánoční stromky, které po celém obvodu obchodního centra nazdobí mateřské školy z Prahy 9. V rámci Vánočního lesa pak vy sami můžete vybrat ten, který vás nejvíc zaujme.

 Vánoční nákupy na Harfě

 Na dvou podlažích nabízí obchodní centrum možnost nákupu ve více než sto padesáti obchodech. Ideální mix, díky kterému nakoupíte dárky, výzdobu a všechno, co potřebujete – a to pěkně najednou pod jednou střechou. Vsadíme se, že to zvládnete během jednoho odpoledne.

 Nové obchody vždycky navštívíte jako první? Potom vás na Harfě nezklame prodejna sportovního vybavení Decathlon, obchody Mango nebo Cropp a také kosmetický obchod Hebe.

Pohodlné parkování v Praze v obchodním centru i před svátky

Obchodní centrum má výbornou dopravní dostupnost a dostatečné parkovací kapacity. Při návštěvě Galerie Harfa se určitě vyplatí mít jejich věrnostní aplikaci Moje Harfa. Díky ní návštěvník nakoupí v oblíbených obchodech za výhodnější ceny, může získat atraktivní odměny nebo si vychutnat levnější oběd či kávu v jídelních zónách a kavárnách.  Body získané za nákupy lze jednoduše proměnit za slevy, poukázky, odměny nebo celodenní parkování zdarma.

Také si přečtěte

podobné

Boty Keen pro každý terén a každou dobu

Boty Keen vynikají neobvyklými vzory, jako jsou jejich sandály s uzavřenou špičkou, ale přicházejí v několika dalších stylech pro všechna roční období. Spolu s jejich osobitým vzhledem se dobře hodí do řady podmínek....

číst více

Od kdy mohou miminka nosit náušnice?

Čekáte holčičku, a tak už teď přemýšlíte nad tím, jaké náušničky jí pořídíte? Nebo již miminko držíte v náručí a nevíte, kdy je ten nejlepší čas k propíchnutí oušek? Prozradíme vám, kdy je ideální ouška ozdobit i jaké...

číst více

Tipy, díky kterým budete vypadat stylově

Chcete-li být in a jít tzv. s dobou, bude dobré, když budete mít přehled o aktuálních trendech na poli módy. Jestliže však nejste zrovna módní znalec, nemusíte zoufat. Na následujících řádcích vám totiž dáme několik...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!