MAMAfluencer: Herečka se nebojí přiznat pleny v pěti, úrazy i nákazu roupy

 „Dcera v pěti letech nosí pleny.“ Herečka Kristen Bell nás baví kvůli své otevřenosti: klidně přizná, že od dcery chytila roupy, že si zlomila prst doma ve dveřích, vyfotí se s hamburgerem nebo jak ji děti lezou po hlavě. Přitom jejich tváře neukazuje.

Instagram herečky Kristen Bell @kristenanniebell
Instagram herečky Kristen Bell @kristenanniebell

3 minuty čtení

3 září, 2020

Jsou věci, se kterými se příliš nechlubíme ani před těmi nejbližšími. Ach, ty předsudky. O to je překvapivější, když se některá z hollywoodských hvězd nebojí vykřičet intimní „problémy“ do celého světa.

„Nakazila jsem se roupy, že když jsem dceři utírala zadek,“ přiznala herečka Kristen Bell. Její dcera Delta se zřejmě infikovala parazity ve školce, kde k přenosu dochází poměrně rychle, když se nakažené dítě podrbe v intimních partiích a pak se dotkne jiného dítěte.

Oslovujte ho jménem a chvalte ho za přesné úkoly, ne všeobecně, jako byste mohli říct každému druhému dítěti, která jde kolem: Hm, šikula.

Instagram herečky Kristen Bell @kristenanniebell

Stejně otevřeně herečka mluvila o tom, že se kvůli problémům s mléčnou žlázou o její prsa staral manžel. Nebála se ani říct svůj názor na pohádku o Sněhurce, která má na děti špatný vliv. Vadilo jí, že kluk-princ líbá holku ve chvíli, kdy se nemůže nikterak projevit ani bránit.

Herečka Kristen Bell přiznává i úrazy a pleny v pěti letech

Oproti tomu je přivřený prst její tehdy čtyřleté Delty „procházkou po růžové zahradě“ – i tam si ovšem Kristen Bell neodpustila detailní komentář, že vypadal jako čerstvě nakousnutá kobliha s marmeládou a že fanoušky raději ušetřila fotky těsně po úrazu. Otevřenou zlomeninu pak ošetřili lékaři v nemocnici, odkud herečka zveřejnila fotku na sociální sítě.

 

Na Den matek zase prohlásila, že vychovává ženy, které se nebojí nesouhlasit a jednou budou svým hlasem vládnout.

Nejnovější historka z rodinného života by se dala nazvat „Delta a plenky v pěti a půl letech“. Kristen Bell prohlásila, že její dcera je natolik sebevědomá, že by se nestyděla, ani kdyby je nosila pořád. „Ale dáváme jí je jen v noci. Její močový měchýř je tak malý, že nezvládá tu desetihodinovou výzvu. No a co, není na tom nic ponižujícího.“

Ať už s jejími názory souzníte, nebo ne, přiznat se jí musí odvaha, sebevědomí a ochota čelit kritice, kterou její nebývalá otevřenost vždycky spustí. A tak doporučujeme sledovat její Instagram, kde se s chutí vyjádří na téma rasismus stejně jako ukáže plnou pusu hamburgeru. Znáte jinou podobnou?

Také si přečtěte

podobné

Jak na relaxaci v domácím prostředí

Naučte se odpočívat. Dejte si pauzu od práce, přestaňte uklízet a schovejte někam svůj seznam s úkoly. Zavřete na chvíli oči a odpočívejte. Nejde to? Poradíme vám, jak relaxovat v domácím prostředí. Díky našim radám...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!