Hodinky jako dokonalý vánoční dárek pro vašeho manžela

Vánoce už jsou za dveřmi, proto nejspíš začínáte přemýšlet o nějakých dárcích pro vaši drahou polovičku. Jenže najít ten správný dárek není vždycky tak jednoduché… Určitě chcete darovat něco, co manžel ocení, co na něj udělá dojem a vydrží mu napořád.


 

#spoluprace

2 minuty čtení

18 listopadu, 2022

Hodinky všechny tyto požadavky splňují a jsou považovány za nezapomenutelný dárek, který pánové ocení ještě roky poté. V tomto článku si projdeme nejdůležitější věci, které byste měla při výběru hodinek k Vánocům brát v potaz.

Styl a design

Jednou z hlavních věcí, které byste měla zvážit, je styl a design hodinek. Jelikož budoucího obdarovaného dobře znáte, budete vědět, co se mu líbí, a co ne. Pomůže Vám to při rozhodování se pro hodinky, které budou v souladu s jeho stylem. Nejvýznamnějším faktorem pro správný výběr je zvážit manželův styl oblékání – formální, sportovní či na volný čas. Jakým materiálům dává přednost – oceli či zlatu?

Do této kategorie také spadá jeho životní styl, protože např. sportovní hodinky jsou obecně vhodnější pro muže s aktivním životním stylem, zatímco pánové, kteří nosí převážně formální oblečení budou spíše preferovat hodinky k obleku.

Velikost                  

Příliš velký ciferník, který člověku vykukuje z rukávu, je nepohodlný, ale v případě drobného, malého ciferníku zas pořádně nepozná čas (navíc bude jeho ruka vypadat příliš masivně).

Pokud se jedná o urostlejšího muže se širokým zápěstím, kupte mu hodinky se širším ciferníkem (mezi 42 a 50 mm). Pro drobnější muže s tenkým zápěstím jsou vhodnější pánské hodinky s menším ciferníkem (přibližně 40 mm nebo i menší).

Hodinové strojky

Hodinové strojky rozdělujeme na 3 typy hodinových strojků – manuální, automatické a quartz. Manuální i automatické spadají do kategorie mechanických strojků.

Chcete-li zjistit, jestli hodinky mají strojek quartz nebo mechanický, sledujte vteřinovou ručičku. Ručička mechanických hodinek má plynulý pohyb, zatímco sekundová ručička hodinek quartz má trhavý, tikající pohyb.

Hodinky, na které lze vyrýt vzkaz

Pokud mu hodinky obohatíte o personalizovanou rytinu, nebudou to obyčejné hodinky, které jen sdělí čas, ale budou také vypovídat něco o něm.

Podívejte se na kolekci pánských hodinek s možností vyrytí vzkazu od firmy Trendhim a možná pro manžela objevíte perfektní dárek k Vánocům. Jejich design, výběr řemínků na výměnu a možnost vyrytí osobního vzkazu z nich činí hodinky, které budou mít větší schopnost vyjádřit to, co si přejete, aby sdělovaly.

 

 

Nezapomenutelným dárkem budou hodinky, na které lze vyrýt vzkaz.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!