Horoskop pro děti na květen 2023

Tak, malí dobrodruzi, máme tu pro vás hravý horoskop pro duben 2023 pro všechna znamení zvěrokruhu. Užijte si svá dobrodružství, hry a objevování, a nezapomeňte, že nejdůležitější je, abyste se bavili a užívali si každý moment!

 

Dětská fantasy kniha

2 minuty čtení

28 dubna, 2023

Štír (24. října – 22. listopadu): Ahoj, malí Štíři! V dubnu se můžete těšit na dobrodružství plné tajemství a objevování. Můžete se hrát na detektivy (budete milovat objevy nových míst a následný průzkum, včetně plánování cesty), zkoumat tajemná místa nebo vytvářet své vlastní tajné kódy. Možná budete mít i vzrušující zážitky, které vás naučí důvěřovat svým instinktům. Buďte odvážní a sledujte své dobrodružné srdce! Pozor na virózy!

Střelec (23. listopadu – 21. prosince): Ahoj, malí Střelci! V dubnu se můžete těšit na dobrodružství plné pohybu a zábavy venku. Budete hrát sporty, objevovat nová místa nebo se těšit z nových her. Možná budete mít i příležitost poznat nové kultury nebo se seznámit s novými kamarády. Buďte aktivní a těšte se z nových zážitků! Buďte opatrní na nejrůznější úrazy.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna): Ahoj, malí Kozorozi! V dubnu se můžete těšit na dobrodružství plné cíleného snažení a plánování, jen pozor na hádky, ať už s kamarády nebo s rodinou. Budete dosahovat svých cílů (a že vy si je umíte správně nastavit), učit se nové věci (vzkaz pro rodiče: hrubá motorika bude skvělá) nebo organizovat své povinnosti. Možná budete mít i čas na vytváření svých vlastních projektů. Buďte vytrvalí a pracujte na svých snech!

Vodnář (21. ledna – 19. února): Ahoj, malí Vodnáři! V dubnu se můžete těšit na dobrodružství plné kreativity a inovace, skvělé pro vás budou návštěvy science center. Budete mít šanci experimentovat s novými nápady (na ně jste mistři), vytvářet neobvyklé věci nebo se zapojit do skupinových projektů. Možná objevíte nové způsoby, jak řešit problémy nebo vyjádřit své myšlenky. Buďte odvážní a sledujte svou vlastní cestu!

Ryby (20. února – 20. března): Ahoj, malé Ryby! V dubnu budete plavat jako ryby ve vodě – co třeba navštívit nějaký aquapark, kde se můžete těšit na dobrodružství plné fantazie a snových světů. Budete mít šanci si hrát s uměleckými nástroji (nechte děti vyzkoušet nové hudební nástroje), tvořit příběhy nebo se ponořit do světa imaginace. Možná objevíte nové způsoby, jak vyjádřit svou kreativitu a vyjít s neuvěřitelnými nápady. Buďte kouzelníci svých vlastních světů! Jen si dejte pozor, ať nenaletíte na drobné podvůdky.

Beran (21. března – 20. dubna): Ahoj, malí Berani! V dubnu se můžete těšit na dobrodružství plné akce a energie – nechte se zlákat na průzkum nových míst, zapojit se do sportovních aktivit (co třeba zkusit golf) nebo se naučit nové dovednosti (hvězdy mluví o zahradničení, budete rádi sklízet plody své práce jako třeba drobná rajčátka). Možná budete mít příležitost ukázat svou odvahu a soutěživost. Buďte stateční a jděte za svými cíli!

Býk (21. dubna – 21. května): Ahoj, malí Býci! V dubnu se můžete těšit na dobrodružství plné pohody a smyslových zážitků. Budete mít šanci si užít chvíle na čerstvém vzduchu (jízda na kole vás nadchne), objevovat nové chutě a vonět květy. Uvažte si věneček, natrhejte mamince puget do vázy. Možná si také najdete čas na relaxaci (i děti ji potřebují) a užijete si pohodový čas s rodinou a přáteli. Buďte si vědomi svých smyslů a užijte si krásy okolo sebe!

Blíženci (22. května – 21. června): Ahoj, malí Blíženci! V dubnu bude vašim heslem plné komunikace a zvídavost. Možná budete mít příležitost sdílet své myšlenky a nápady nebo se seznámit s novými kamarády. Z některých mohou být třeba i přátelé na celý život. Hned si s nimi naplánujte další setkání nebo třeba celou dovolenou. Buďte otevření novým zážitkům a nebojte se vyjádřit svůj názor!

Rak (22. června – 22. července): Ahoj, malí Raci! Nechoďte pozadu, v dubnu jedině dopředu ve znamení emocí a rodinného spojení. Ano, někdy budete i vy prťata trochu pod tlakem. Budete mít šanci se více věnovat své rodině, domovu a blízkým vztahům, uvidíte, že rodina je důležitá, pomůže vám s tím třeba nějaký animovaný film, abyste to lépe pochopili. Možná budete mít příležitost si užít čas s rodiči, sourozenci nebo prarodiči a sdílet s nimi své pocity. Buďte citliví na své emoce a těšte se na společné chvíle! Z hádek si nic nedělejte, k živou patří.

Lev (23. července – 23. srpna): Ahoj, malí Lvi! V dubnu se můžete těšit na dobrodružství plné kreativity a sebevyjádření. Budete mít šanci se projevit ve své tvůrčí činnosti, jako je malování, tvoření, tanec nebo zpěv. Možná budete mít příležitost se ukázat na veřejnosti nebo si vytvořit vlastní představení. Buďte odvážní a nebojte se ukázat své talenty světu! Průbojnost je vaše hlavní krédo.

Panna (24. srpna – 23. září): Ahoj, malé Panny! Budete mít šanci se věnovat svým povinnostem, plánovat a organizovat své aktivity a prostředí kolem sebe. Začněte odpočítávat dny do letní dovolené, máte rádi, když víte, kam pojedete. Možná budete mít příležitost si vytvořit svůj vlastní systém a být kreativní v organizaci svého každodenního života. Buďte pečliví a systematickí a užijte si pocit uspokojení z dokončených úkolů!

Váhy (24. září – 23. října): Ahoj, malé Váhy! V dubnu si dávejte pozor na pořádek, ať už ve vztazích nebo i ve svém pokojíčku. Musíte na tom zapracovat, aby byl konec měsíce ve znamení harmonie a rovnováhy, kterou někdy těžko hledáte. Budete mít šanci se věnovat svým vztahům, ať už s rodinou, přáteli nebo spolužáky. Možná budete mít příležitost vyrovnávat konflikty, hledat kompromisy a udržovat harmonii mezi lidmi. Buďte vyrovnáni a diplomatičtí a užijte si klidné a harmonické okamžiky!

Harmonické okamžiky podle hvězd.

Také si přečtěte

podobné

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!