Jsme také mámy

autoři

Připojte se k nám!

Bavilo by vás testovat spolu s námi nejrůznější kosmetiku, produkty pro děti, knížky? Máte blog, na kterém je článek, který si zaslouží být vidět? Tak to nám napište.

Jste máma, která (už) ví.

MAMAvolba je lifestylový on-line magazín pro chytré mámy, které chtějí být v obraze.

Píšeme o tom, co je trendy, co nás baví, co prožíváme. Věnujeme se recenzím produktů a snažíme se do článků vnést osobní iniciativu. Dozvíte se u nás o novinkách ze světa rodičovství, ale třeba i krásy, hraček nebo jídla.

Zakládáme si na minimalistickém provedení webu. Nestavíme ho na bannerové reklamě, stejně tak odmítáme smajlíky a veselou grafiku, která zaujme spíš děti než vzdělané rodiče. Takové weby už tu jsou a my vycházíme vstříc maminkám, které žijou odlehčeně, přitom pestře.

Autorky na volné noze vede šéfredaktorka Michaela Švestková Červená, která projekt založila. Magazín je jen přirozeným vyústěním srdečního projektu – spotřebitelské ankety.

Projekt MAMAvolba totiž byl ve své základní myšlence hlasováním o nejlepších výrobcích pro děti a rodiče. Zapojilo se na na 5 400 rodičů (převážně maminek), kteří celkem rozdali 77 269 hlasů! Anketa tak přinesla ucelený žebříček těch nejlepších věcí pro těhotenství a rodičovství a bude se každý rok opakovat.

Než se tak stane, můžete si užívat články o dětech, rodičovství, podnikání maminek, cestování, gastronomii, bydlení nebo módě. Zkrátka o všem, o čem chce chytrá máma vědět.

 

S prvním těhotenstvím jsem budovala blog Babybistro. S druhým jsem si vzala větší sousto, a to převést MAMAvolbu ze spotřebitelské ankety do vymazleného, ale minimalistického lifestylového magazínu. Na tohle „třetí dítě“ jsem pyšná.

Mimochodem, TADY je článek na blogu, jak jsem při vzniku projektu prokrastinovala.

Zakladatelka MAMAvolby

Míša Švestková Červená

ZŮSTAňte S NÁMI

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!