Jak na krásné a zdravé vlasy (nejen po porodu)?

Všichni toužíme po krásných vlasech, které jsou plné lesku a hustoty již na první pohled. Docílit takových vlasů není vždy zcela jednoduché. Každý si procházíme různými životními etapami, hormonální nerovnováhou, stresem, špatnou životosprávou, a to vše má značný vliv na kvalitu našich vlasů.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

17 května, 2022

Nestačí tedy pouze péče o samotné vlasy použitím vlasové kosmetiky zvenku, ale je třeba jim do značné míry pomoci i zevnitř.

Na získávání vitaminů ze stravy tedy určitě nesmíme zapomínat, právě ta může ovlivnit kvalitu našich vlasů nejvíce. Bohužel mnozí z nás nemají čas na to, aby se vždy stravovali zdravě a jejich strava byla tedy správně vyvážená. Proto je tu doplněk stravy Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS, který má unikátní složení na podporu právě takových vlasů.

Světově unikátní složení doplňku stravy navrhla sama paní majitelka Anna Brandejs, tak aby byla ona sama spokojená.

Dárek

Proč doplněk stravy Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS?

Světově unikátní složení doplňku stravy navrhla sama paní majitelka Anna Brandejs, tak aby byla ona sama spokojená. Na vývoji svých produktů neustále pracuje, a proto nyní tento produkt přichází vylepšen o dalších 5 složek, které podporují kvalitu vlasů jako např. kopřiva, která má příznivý vliv na růst a lesk vlasů, přeslička redukuje vypadávání vlasů, posiluje a zabraňuje vypadávání, vitamin B5 podporuje tvorbu červených krvinek a zvyšuje celkovou odolnost těla. Často je označován také jako vitamín krásy, protože je velmi důležitý pro zdraví kůže, vlasů a sliznic, vitamin B6 vykonává více než sto různých reakcí několikrát denně. Především účinkuje jako koenzym – látka, která pracuje v souladu s enzymy, vitamin A přispívá k udržení normálního stavu pokožky

Doplněk stravy Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS obsahuje vyvážený mix celkem 16 vybraných rostlinných extraktů a vitaminů, které přispívají k udržení zdravých vlasů. Krev bohatá na živiny dokáže dostatečně zásobit vlasové váčky a výsledkem jsou zdravé, pevné a dobře rostoucí vlasy.

Čemu Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS napomáhá?

  • Přispívá k udržení krásných a zdravých vlasů
  • Pomáhá lépe vyživovat vlasové folikuly
  • Přispívá k omezení vypadávání vlasů
  • Pomáhá zpomalit vznik šedin
  • Snadno doplníte chybějící živiny zodpovědné za špatný stav vlasů
  • Složení doplňku stravy Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS ale zdaleka nevyživuje jen vlasy, napomáhá také zpevnění třepivých a lámavých nehtů a celkově podporuje zdraví pleti.

Více se dozvíte na www.annabrandejs.cz

Také si přečtěte

podobné

Jak na relaxaci v domácím prostředí

Naučte se odpočívat. Dejte si pauzu od práce, přestaňte uklízet a schovejte někam svůj seznam s úkoly. Zavřete na chvíli oči a odpočívejte. Nejde to? Poradíme vám, jak relaxovat v domácím prostředí. Díky našim radám...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!