1 minuta čtení

12 září, 2020

Joolz uvede novinku do městské džungle, víc neprozradí

Holandská značka kočárků Joolz vypustila do světa video, v němž odkrývá první záběry nového kočárku pro rok 2021. Městský kočárek má být stylový a lehký.

 

Kola kočárku Dior
Kočárek Dior

Kompaktní, pohodlný, stylový, lehký. To jsou slova, kterými charakterizují přímo zástupci značky svou očekávánou novinku ve světě kočárků. Joolz zatím odmítá říct víc, ale vypustil do světa kraťoučké video, v němž lze základní rysy kočárku zahlédnout. Z něj pochází i naše fotky – jsme špioni!

Nový kočárek Joolz, model pro rok 2021 (s uvedením patrně ještě na podzim 2020), má být dokonalým společníkem pro poznávání města. Dítěti má poskytnout co největší ochranu a zároveň má vlastnosti „pro noční sovy“. Co to asi bude?

Už u modelu Joolz Day+ uvedla značka chytré LED světýlko pro noční procházky. Tento model tak zatím zůstává nejnovějším tahákem značky. Designový kočárek je vyvinutý tak, aby šel snadno ovládat jednou rukou, navíc je na něj doživotní záruka.

Už u modelu Joolz Day+ bylo světýlko pro noční procházky. Bude i u novinky pro rok 2021?

Kočárek Dior s korbičkou

Také si přečtěte

podobné

Boty Keen pro každý terén a každou dobu

Boty Keen vynikají neobvyklými vzory, jako jsou jejich sandály s uzavřenou špičkou, ale přicházejí v několika dalších stylech pro všechna roční období. Spolu s jejich osobitým vzhledem se dobře hodí do řady podmínek....

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!