Jste máma, která ví. A rozhodne. Hlasování MAMAvolba 2023 začalo

Nejlepší plenky, sušenky, šampony, vlhčené ubrousky, hračky, ovocné kapsičky… A vy rozhodnete, které jsou nejlepší. Hlasujte v anketě MAMAvolba 2023 a podpořte své oblíbence.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

18 dubna, 2023

Desítky značek, které svým výrobkům věří, se přihlásily do ankety MAMAvolba 2023. Už čtvrtý ročník právě odstartoval. Hlasovat můžete až do 9. května 2023 včetně.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Pamatujete si, jak jste před porodem svého prvního dítěte tápala? Jaké plenky máte koupit do porodnice? Čím mazat těhotenské bříško a čím potom to malé dětské tělíčko? Jak to bude s výživou, kterou budete kupovat? A co hračky, které jsou nejlepší?

„A na co máma nejvíc vsází? Na zkušenosti a rady jiné mámy. Proto vznikla anketa MAMAvolba, v níž sami rodiče rozhodují. Hlasují o nejlepších, protože už ví,“ říká Michaela Švestková Červená, zaklatelka ankety MAMAvolba.

Vybírat můžete hned v šesti základních kategoriích: Výživa, Péče o dítě, Kosmetika, Přebalování, Hračky, Pro maminku. 

Novinkou je kategorie MAMAznačka, v níž vybíráte nejlepší malou značku zaměřenou na rodiče a děti.

Hlasovat můžete až do 9. května včetně a to 1x v hromadném hlasovacím formuláři a 1x v každé kategorii zvlášť. Hlasovací formuláře najdete vždy na stránkách zcela dole.

Za své hlasy můžete vyhrát dárky od partnerů (American Tourister, Alensa, BEL, BODY&FUTURE, Deichmann, Foreo, Heliocare, Chefparade, Kneipp, Labeta, Mixit, Novexpert, Sabores, Smart Press, Ria a Yves Rocher)  za desetitisíce a také 15 balíčků složených z nominovaných produktů. „Věříme, že tím všem hlasování ještě více zpříjemníme,“ vzkazuje organizátorka s tím, že každý hlas je rozhodující.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!