Končí časopisy Maminka a Těhule

Ve vydavatelství Czech News Center se rozhodli ukončit vydávání časopisů pro maminky – konec tak čeká časopis Maminka i Těhule.

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

24 října, 2022

V rámci reorganizace celého vydavatelství, která se zaměřili na lifestylový obsah, skončil oblíbený časopis pro maminky časopis Maminka. Stejně tak končí i časopisy Moje psychologie, Moje zdraví, Dieta, F.O.O.D. Všechny časopisy jsou z vydavatelství Czech News Center. Časopisy se přestanou tisknout.

Časopis Maminka byl na trhu stálicí po řadu let, časopis Těhule se objevoval například v čekárně u gynekologů.

Časopisy Maminka a Těhule nejsou jediní, kteří se stahují z trhu. Končí také časopis Můj svět a rovněž časopis Na chalupě s Terezou Bebarovou, obé z vydavatelství Mafra.

Až budete váhat, co číst, můžete se začít v našem webu MAMAvolba.cz, web pro maminky, který je tady pro všechny nastávající maminky i ty současné. Web pro maminky, který přináší novinky ze světa těhotenství, rodičovství, představuje novinky v hračkách či péči pro děti. MAMAvolba.cz je zároveň anketa, která každý rok odhaluje to nejlepší pro maminky a děti.

Na webu MAMAvolba.cz se dozvíte o všem zajímavém, co se řeší ve světě rodičovství.

Také si přečtěte

podobné

Jak na relaxaci v domácím prostředí

Naučte se odpočívat. Dejte si pauzu od práce, přestaňte uklízet a schovejte někam svůj seznam s úkoly. Zavřete na chvíli oči a odpočívejte. Nejde to? Poradíme vám, jak relaxovat v domácím prostředí. Díky našim radám...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!