SOUTĚŽ: Staňte se návrhářem a vyhrajte stylové kousky z nové kolekce adidas X LEGO® DOTS

Vyhrajte stylové triko z kolekce adidas x LEGO DOTS a k tomu kreativní náramky a doplňky LEGO DOTS! Kolekce zdůrazňuje osobitost a vlastní styl, navrhněte proto vlastní triko s využitím zdobících dílků LEGO DOTS.

 

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

27 dubna, 2021

Výrobce nejoblíbenějších stavebnic pro děti i dospělé, společnost LEGO Group, a ikona v odvětví sportovního oblečení, značka adidas, představují společnou kolekci oblečení, která hýří barvami a hravým designem inspirovaným kreativní řadou LEGO® DOTS.

Kolekce adidas x LEGO DOTS oslavuje dětskou kreativitu a umožní dětem pomocí pestrobarevných vzorů vyjádřit svou osobnost, vytvořit si vlastní styl a ukázat světu, kdo jsou. Hravý design podněcuje představivost a vysílá dětem jednoduchou zprávu, že svět patří jim, mohou jej vytvořit tak barvitý, jak si přejí, a pravidla určují právě ony.

Dárky máme pro autory tří kreativních návrhů!

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Vyhrajte stylové triko z kolekce adidas x LEGO DOTS a k tomu kreativní náramky a doplňky LEGO DOTS! Kolekce zdůrazňuje osobitost a vlastní styl, navrhněte proto vlastní design trika s využitím zdobících dílků LEGO DOTS.

Použijte fotku svého bílého trika v Instagram Stories, zadejte v GIFech do vyhledávače LEGO DOTS a pusťte se do tvoření.

Screenshot nám zašlete na mojevolba@mamavolba.cz.

Autoři 3 nejkreativnějších návrhů získají set pro jaro plný kreativity, zábavy a stylu.

Také si přečtěte

podobné

Pravidla soutěže LEGO x adidas

Máme pro vás připravená pravidla akce (soutěže) ve spolupráci s LEGO x adidas. scrPravidla: Akce běží od 27.4.2021. Počet zaslaných print screenů není omezen. Výhry zasíláme pouze v rámci ČR. Podmínkou není sdílení...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!