5 hravých kousků ze spojení LEGO a adidas, které vás nenechají chladnými

Značky LEGO a adidas uvedly hravou kolekci oblečení zdůrazňující osobitost a vlastní styl. Kolekce hýří barvami a hravým designem inspirovaným kreativní řadou LEGO® DOTS. A my vám z ní zase představujeme tři kreativní – a tak trochu jiné – kousky. Navíc přidáváme další dva oblíbené kousky z LEGO® DOTS.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

27 dubna, 2021

5. Multifunkční šortky

Univerzální šortky, které vzdávají hold sportu a kreativní zábavě, si oblíbíte. A hlavně – nemusíte řešit, jestli rub, nebo líc. Tyto oboustranné juniorské šortky z jedné strany nabízí funkční sportovní vzhled adidas, z druhé pak barevný design LEGO® Dots. Jsou vyrobené ze savého materiálu, který sportovci na hřišti dopřeje pohodlí. Šortky navíc mají boční kapsy. Stojí jen 749 Kč.

 

4. Měnitelný batoh

Jedna taška pro všechny příležitosti! Tašku se vzorem LEGO® DOTS můžete nosit i jako ledvinku či batoh. Je stejně univerzální, jako stylová. Navíc je vyrobená z funkčních recyklovaných materiálů Primegreen. Stojí 899 Kč. Tak rychle, odjíždíme!

 

3. Oboustranná větrovka

Tahle větrovka je nejen stylová, ale hlavně oboustranná. Větrovka navržená ve spolupráci s LEGO® Dots je vyrobená z recyklovaných materiálů, které jsou součástí snahy adidasu o ukončení plastového odpadu, a savého materiálu AEROREADY, který udrží tělo mladého sportovce v suchu. Má rovný střih, zapínání na zip, stojáček, přední kapsy na zip, spuštěná ramena, elastické manžety, vroubkovaný lem. Z jedné strany září barva označená jako „Real Magenta“, z druhé je pak motiv „DOTS“. Stojí 1799 Kč. Dva modely v jednom, sluší ze všech stran! Teď už zbývá se jen rozhodnout, kam si ji vezmete jako první…

Větrovka i šortky jsou dva modely v jednom – sluší ze všech stran.

Náramky jsou pro malé kreativce, dají se ozdobit jakkoliv podle libosti.

2. Náramky zmrzlinového přátelství

Jsou malé, milé a mimořádně roztomilé. Zamilujte si kreativní sadu na vlastnoruční výrobu náramků od LEGO® DOTS! Při zdobení a sdílení náramků budou děti rozvíjet své schopnosti sebevyjadřování, ať už se nechají inspirovat přiloženými ukázkami vzorů, nebo vymyslí vlastní, jedinečný styl. Náramky Zmrzlinového přátelství stojí 179 Kč.

1. Krabička tajemství

Zábava pro začínající kreativce – takové je LEGO® DOTS a s ním i parádní stavebnice Krabička tajemství (za 499 Kč). Je navržená pro rychlé sestavení a přizpůsobení vlastnímu vkusu. Díky úložnému boxu s víkem bude úklid a roztřídění dílků hračka. Praktická krabička má podobu kočky, která v packách udrží vzkaz nebo malou fotku. Její tělo slouží jako stojánek na tužky a obsahuje 2 skryté přihrádky.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!