1 minuta čtení

29 ledna, 2021

Lego novinky: Puget, loď v láhvi, kočár pro Popelku, rekordních 9000 dílků z Říma

Do novinek od značky Lego se nejde nezamilovat. Vybrali jsme pro vás pro každého něco – stavebnice, se kterými si vyhraje celá rodina podle svého.

 

V čem se liší Bugaboo Bee 6? Třeba v novém madle pro děti.
Bugaboo Bee 6

Rekordních 9000 dílků? Kde? V Římě!

V edici Creator se představuje Koloseum – za 12999 Kč. Symbol Říma vzdávající  hold italské minulosti obsahuje přes 9000 kostek a je určené spíše pro dospělé. Je to vůbec největší Lego sada. Díky oválné základně bude model dobře vypadat z každého úhlu. Kam si ho vystavíte?

Další novinkou ze série Creator je policejní stanice, která se pyšní řadou detailů jako je malý stánek s koblížky, tajný tunel, důkazní tabule, cela, požární schodiště… Téměř tři tisíce kostek koupíte za 4699 Kč.

K exkluzivním novinkám se řadí Příčná ulice z Harryho Pottera (za 10 999 Kč). Kostek je v sadě přes 5 tisíc – a postavíte z nich místo, kam si čarodějové chodí pro lektvary a nejrůznější potřeby. Ta vaše ulice bude měřit na šířku přes metr a ozdobíte ji více než 14 minifigurkami. Další Harry Potter kousky jsou v rámci Kouzelných momentů z Bradavic: Hodina lektvarů, Hodina přeměňování nebo Hodina kouzelných formulí.

Snili jste o tom, že vypustíte někdy loď v láhvi? Pěkně s pečetí, korkovým špuntem… Ano, jde to i s Lego.

A samozřejmě něco pro malé princezny… Popelka a královský kočár (1049 Kč) ze série Disney je něžná sada, s růžovými a zlatými prvky. Nechybí koně v bílé barvě, detaily jako pozvánka na ples, korunka, políčko s dýněmi a skleněné pantoflíčky. Kdo nasedne do kočáru?

Zmínit musím i bio kavárnu v městečku Heartlake či Psí školka ze série Friends a Kreativní sadu dortíků ze série Dots.

Pro nejmenší je pak Lego Duplo Radostně dětské chvíle s houpacím koníkem a malou pandou.

Na závěr jsem si nechala jednu novinku, která může pro některé maminky znamenat velký zlom: Konečně chceme mít Lego napořád v obýváku! Puget květin si totiž s chutí postaví samy. Neuvěříte, že to není pravá kytice, ale stavebnice!

Také si přečtěte

podobné

Nemáte po porodu ráda své tělo?

Tedy jistě ho máte ráda za to, co dokázalo, vážíte si jeho superschopností, ale určitě byste ráda měla zpět své předporodní křivky. Kdy a jak začít s „opravami“? Na jaké si počkat a co raději vůbec neřešit?  ...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!