1 minuta čtení

29 ledna, 2021

Lego novinky: Puget, loď v láhvi, kočár pro Popelku, rekordních 9000 dílků z Říma

Do novinek od značky Lego se nejde nezamilovat. Vybrali jsme pro vás pro každého něco – stavebnice, se kterými si vyhraje celá rodina podle svého.

 

V čem se liší Bugaboo Bee 6? Třeba v novém madle pro děti.
Bugaboo Bee 6

Rekordních 9000 dílků? Kde? V Římě!

V edici Creator se představuje Koloseum – za 12999 Kč. Symbol Říma vzdávající  hold italské minulosti obsahuje přes 9000 kostek a je určené spíše pro dospělé. Je to vůbec největší Lego sada. Díky oválné základně bude model dobře vypadat z každého úhlu. Kam si ho vystavíte?

Další novinkou ze série Creator je policejní stanice, která se pyšní řadou detailů jako je malý stánek s koblížky, tajný tunel, důkazní tabule, cela, požární schodiště… Téměř tři tisíce kostek koupíte za 4699 Kč.

K exkluzivním novinkám se řadí Příčná ulice z Harryho Pottera (za 10 999 Kč). Kostek je v sadě přes 5 tisíc – a postavíte z nich místo, kam si čarodějové chodí pro lektvary a nejrůznější potřeby. Ta vaše ulice bude měřit na šířku přes metr a ozdobíte ji více než 14 minifigurkami. Další Harry Potter kousky jsou v rámci Kouzelných momentů z Bradavic: Hodina lektvarů, Hodina přeměňování nebo Hodina kouzelných formulí.

Snili jste o tom, že vypustíte někdy loď v láhvi? Pěkně s pečetí, korkovým špuntem… Ano, jde to i s Lego.

A samozřejmě něco pro malé princezny… Popelka a královský kočár (1049 Kč) ze série Disney je něžná sada, s růžovými a zlatými prvky. Nechybí koně v bílé barvě, detaily jako pozvánka na ples, korunka, políčko s dýněmi a skleněné pantoflíčky. Kdo nasedne do kočáru?

Zmínit musím i bio kavárnu v městečku Heartlake či Psí školka ze série Friends a Kreativní sadu dortíků ze série Dots.

Pro nejmenší je pak Lego Duplo Radostně dětské chvíle s houpacím koníkem a malou pandou.

Na závěr jsem si nechala jednu novinku, která může pro některé maminky znamenat velký zlom: Konečně chceme mít Lego napořád v obýváku! Puget květin si totiž s chutí postaví samy. Neuvěříte, že to není pravá kytice, ale stavebnice!

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!