Jak najít perfektní LEGO pro dospělé: pro duševní pohodu a nakopnutí kreativity

Hra je důležitá v každém věku, to ví i u LEGO®. A tak jsou čím dál oblíbenější kousky pro dospělé!

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

13 prosince, 2023

Taky si vzpomínáte, jak jste vždycky s dětmi skládali 25. prosince „jejich“ stavebnici? Tak v tom případě nastal čas pořídit si vlastní. Nebo zase vybrat nějakou skvělou dětem, kterou jim pak dobrovolně pomůžete složit.

Stavebnice dovede rozdmýchat vášeň – to když hledáte ten správný dílek, nakopnout kreativitu, když se ji snažíte přetvořit do úžasného nového kousku, nebo se díky ní můžete odpojit od každodenního stresu. A stát se zase chvilku dítětem. Vždyť kdo by si to nepřál?

Kostky LEGO tohle všechno dokážou – pomohou vám provětrat mysl, zachovat duševní pohodu a nakopnout kreativitu. Záleží jen na vás, jak se tento proces rozhodnete pojmout – v nabídce najdete pestrou škálu nejrůznějších herních zážitků naprosto pro každého! A hlavně nezapomeňte, že hra nezná věkovou hranici.

Lego, to je Bradavický hrad, auto i kytice lučních květů. Wau!

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Lego pro dospělé – jaké vybrat?

Když chcete být umělcem

Vyhraďte si letos o svátcích čas a propojte se se svým tvůrčím já. Objevte v sobě umělce se stavebnicemi LEGO Art a jejich vypointovanými soundtracky nebo prožijte vzrušující dobrodružství při odpočinku se stavebnicemi LEGO z nejpopulárnějších filmových sérií.

Když chcete relaxovat

Nadělte svým blízkým superschopnost zrelaxovat a ponořte se společně do vzrušujícího světa stavebnic LEGO pro dospělé. A to úplně nejlepší? Až skončíte, můžete zase začít od začátku! Nebo si svůj výtvor vystavit a osvěžit tak interiér novým originálním doplňkem.

Když chcete být nejkreativnější dekoratér u sebe doma

Nejste si jisti, jak vyzdobit domov? Díky stavebnicím LEGO® zaměřeným na umění a dekoraci máte totiž záruku skvělého výsledku, který si budete moci vystavit, a zároveň si během samotného tvoření užijete spoustu zábavy.

LEGO® Icons Kytice lučního kvítí (10313)

Milovníci květin si určitě rádi vytvoří vlastní nádhernou kytici z lučních květin. Postavte si krásnou domácí dekoraci z osmi druhů lučního kvítí.

LEGO® Icons Orchidej (10311)

Užijte si obohacující tvůrčí projekt pro dospělé a postavte si veselý a elegantní model orchideje domů nebo do kanceláře. Model se pyšní pěti listy na podstavci a dvěma plazícími se vzdušnými kořeny, díky nimž je orchidej opravdu autentická.

Když chcete být režisérem vlastního života

Ikoničtí hrdinové z oblíbených filmů, se kterými si znovu a znovu připomenete své oblíbené scény, nebo s nimi vymyslíte nové. Ať už vaše srdce prahne po vesmírných dobrodružstvích, fantasy nebo animácích, stavebnice LEGO vám nabídnou celou řadu příběhů, díky nimž můžete své hrdiny přivést k životu každý den.

LEGO® Star Wars™ Helma Dartha Vadera (75304)

Vzdejte hold temnému sithskému lordovi, ponořte se do komplexního stavitelského zážitku a připomeňte si klasické scény ze ságy Star Wars. Součástí je i podstavec se štítkem, abyste si mohli dílo vystavit a ozdobit jím domácnost nebo pracoviště.

LEGO® Harry Potter™ Bradavický hrad a okolí (76419)

Připomeňte si známé scény ze ságy o Harrym Potterovi a postavte hlavní věž, astronomickou věž, Velkou síň, loděnici, nádvoří, skleníky, cestičky a mosty, skalnatou krajinu a Černé jezero. Vytvořte Tajemnou komnatu, místnost s létajícími klíči, učebnu hodin lektvarů a komnatu s šachovnicí se spoustou okamžitě rozpoznatelných interiérových detailů.

LEGO® ǀ Disney Kamera na počest Walta Disneyho (43230)

Tato propracovaná sběratelská stavebnice obsahuje vintage „kameru“ s otevíratelnou zadní stranou, kde najdete překvapení a filmový pás s obrázky z 20 klasických filmů z dílny studia Disney, režisérovu klapku s místem pro tři minifigurky LEGO ǀ Disney, dvě postavičky LEGO zvířat a multiplánovou kameru se třemi vytištěnými obrazy, která představuje, jak byl natočen krátký film Starý mlýn (uvidíte na snímku nahoře).

 

Když frčíte dál: JÍZDA VAŠICH SNŮ

Snili jste už od dětství o tom, že budete řídit své vysněné auto, motorku, letadlo nebo vlak? Se stavebnicemi LEGO můžete toto vzrušení přenést do svého domova. Stačí je jen postavit.

LEGO® Technic™ 2022 Ford GT (42154)

Postavte si zadní pohon s diferenciálem, funkční šestiválcový motor, nezávislé tlumiče na všech kolech, řízení přední nápravy, otevírací dveře, detailní světla, funkční zadní spoiler a otevírací kapotu. Vaše kreativní úsilí bude odměněno fantastickou sběratelskou replikou v měřítku 1:12, která je ideální na výstavku.

LEGO® Technic™ PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar (42156)

Kam vás tato cesta zavede? Soustřeďte svou mysl při stavební výzvě pro dospělé s touto stavebnicí plnou zážitků. Prozkoumejte hybridní systém, šestipístový motor připojený k zadním kolům a modelovou verzi elektrického motoru a jeho baterie.

Také si přečtěte

podobné

Jak na relaxaci v domácím prostředí

Naučte se odpočívat. Dejte si pauzu od práce, přestaňte uklízet a schovejte někam svůj seznam s úkoly. Zavřete na chvíli oči a odpočívejte. Nejde to? Poradíme vám, jak relaxovat v domácím prostředí. Díky našim radám...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!