L.O.L.! OMG! Uppsss! Loliny pro slečinky, které hltají trendy

Panenky L.O.L. jsou čím dál víc trendy a jejich svět je čím dál pestřejší. Ještě před pár lety šlo o panenky, jejichž hlavní kouzlo spočívalo v postupném odlupování jednotlivých vrstviček balení s dárečky v podobě nálepky, botiček a doplňků. A dneska? Vlasatice, neonky, chlupáči…

Nová panenka LOL je v edici Deluxe.
Nová panenka LOL svítí ve tmě.

2 minuty čtení

7 září, 2020

#Hairvibes Česatice, Svítící zvířátka ve tmě nebo taky Vlasatice jsou jako stvořené pro parádnice, které milují kromě módy i trendy účesy. A ty právě s LOLinami můžou vytvářet. V balení těchto rozkošných panenek najdete nejméně 7 bláznivých paruk, přičemž alespoň 3 z nich mají opravdové česatelné vlásky. Upsss, to bude jekot, obzvlášť když k tomu ještě připočtete další drobné doplňky k looku, které slečinky odhalí při rozbalování.

L.O.L. novinky na podzim 2020: chlupatá zvířátka, sportovkyně, neonky…

A nepotřebují tyhle panenky k sobě taky nějaká roztomilá zvířátka! Ale jistě, a když budou neonová, ještě lépe. To si uvědomila i značka MGA, která právě L.O.L. vyrábí, a tak v kouli ukryla zvířátka s chundelatým kožíškem, jehož některé díly jsou sundat a znovu nalepit. A třeba i na jiné zvířátko z kolekce. Óooo, ty chlupatý světe. Balení zvířátek obsahuje baterku se speciálním světýlkem, díky kterému můžete odhalit neonová překvapení. Můžete pak vzít zvířátka třeba na večírek, kde jejich zářivé neonové zabarvení obzvlášť vynikne. Kdo odolá?

Mimochodem, existují už i neonové LOLky.

Panenky už mají zvířátka, ale co kdyby měly i vlastní panenky? Jistěže, můžete nasbírat až 15 různých druhů Mini panenek, které vypadají jako malé robotky. V každém balení na vás čeká několik překvapení a jedna část malého karavanu. Můžete si tak postupně poskládat mini karavan, ve kterém mohou Mini panenky vyrazit na zábavný výlet! Závidíme! Existuje dokonce i L.O.L. auto svítící ve tmě.

A jdeme na oslavu. Slaví se v září, v lednu, v červenci? Pro každý měsíc je tu jiná Párty panenka Deluxe, která existuje ve 12 různých variantách přizpůsobených podle měsíců v roce.

Aby se neřeklo, že LOLiny obráží jen párty, v nové sérii jsou sportovkyněmi. Modré a růžové bassebalové týmy si spolu zahrají určitě napínavý zápas.

Vyzkoušelo naše dítě

Vyzkoušelo naše dítě

Stella, 6 let

L.O.L. si přeju ke každým narozeninám a je fakt, že ji taky vždycky dostanu. Mám obří morče, spoustu malých panenek, ale nejvíc se mi líbí chlupáčci (rozumějte: chundeláčci Fluffy Pets). Vyměňuju jim kožíšky. No, pořád někde ztrácím ty malé botičky, ale to neva.

Dodatek: Mamince se na LOLinách líbí to, že je to blbost za dvě, tři stovky, kterých má v zásobě pořád pár doma, a tak je můžeme nosit ke kamarádkám, když jdeme na návštěvu.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!