Krémový luxus. Na tvářích se angažuje placenta, Dior se zamiloval do heřmánku

Dopřejte si dávku luxusu, který je levnější, než se z titulku zdá. Tu nejdražší novinku – a není to Dior – máme za 2100 Kč. Je čas na krémový „wish list“.

Luxusní skincare na listopad a Vánoce 2020
Luxusní skincare na listopad a Vánoce 2020

2 minuty čtení

6 listopadu, 2020

Heřmánek od Dioru

Heřmánek, to je klíčová ingredience v nové péči o tělo i obličej od značky Dior. Řeklo by se, obyčejná rostlina, ale ve skincare je to skryté bohatství. Zjemňuje pleť, zabraňuje ztrátě vody, chrání pleť a poskytuje ji dlouhodobou hydrataci. V luxusním přípravku, který se hodí na suchá místa a jemnou péči v citlivých oblastech (třeba těch, které jsou vystaveny větru, chladu nebo jsou zakryta rouškou), doplňuje pupečník asijský. Vyniká hojivými a zjemňujícími účinky.

Baume Cica-Réparateur, Dior, 1430 Kč

 

Bříza a vločky na oči

A jeden krém na oči, aby byly krásně rozzářené jako ty dětské, když vidí dárečky pod stromečkem –  Jane Scrivner Expert Eye Duo – hydratační oční krém. Ten je založený na přírodě (ovesné vločky, světlík lékařský, bambucké máslo, bílá bříza), která se postará o redukci tmavých kruhů (ach, ty probdělé noci), zmírnění „unavených očí“ (nebudeme se opakovat) a vyhlazení jemných linií.

Expert Eye Duo, Jane Scrivner, 829 Kč

 

Seznamte se s krémem, který poskytuje pokožce všechny důležité živiny tak, že simuluje vlastnosti lidské placenty.

Luxusní skincare na listopad a Vánoce 2020

Multifunkční pleťová esence

Další novinku si můžete pořídit v Ingredients. Značka Augustinus Bader, kterou možná neznáte, ale mohli byste, rozšiřuje svou kolekci revolučních přípravků o multifunkční pleťovou esenci. Je 3 v 1 a tak funguje jako exfoliant, toner a esence zároveň. Díky obsahu jemných kyselin odstraňuje odumřelé buňky, aby odhalila hladší, čistější a zářivější pleť, která je dokonale hydratovaná a ochráněná před agresemi vnějšího prostředí. A umí toho ještě dost navíc: sjednocuje nerovnoměrný tón i texturu, minimalizuje viditelnost pórů a vrásek, reguluje tvorbu mazu, pleť intenzivně hydratuje, projasňuje a pročišťuje. Připočtěte k tomu, že je neparfémovaný, netestovaný na zvířatech, bez glutenu, parabenů, minerálních olejů a sulfátů.

The Exfoliating Toner, Augustinus Bader, 2 100 Kč, v Ingredients

Je to o placentě

Placenta. Věc, kterou znají nejen matky a vědí, jak je v životě důležitá. A tak tu máme krém, který poskytuje pokožce všechny důležité živiny tak, že simuluje vlastnosti lidské placenty. Ano, slyšíte dobře. A teď si ještě vyslechněte, co to znamená pro vaši pleť: vyhlazuje mikro-reliéf pokožky, redukujte stopy po zarudnutí a akné (i po tom těhotenském, zkouší to i s jizvami), a samozřejmě opravuje, regeneruje a dodává živiny, jako to dělá placenta. Obsahuje biomimetickou placentu, maarkujový olej, vitamíny B3 a C, extrakt z kvasnic či specifický Biologique Recherche Phyto-Complex.

Creme Iso-Placenta, Biologique Recherche Phyto-Complex, 1450 Kč

 

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!