Krémový luxus. Na tvářích se angažuje placenta, Dior se zamiloval do heřmánku

Dopřejte si dávku luxusu, který je levnější, než se z titulku zdá. Tu nejdražší novinku – a není to Dior – máme za 2100 Kč. Je čas na krémový „wish list“.

Luxusní skincare na listopad a Vánoce 2020
Luxusní skincare na listopad a Vánoce 2020

2 minuty čtení

6 listopadu, 2020

Heřmánek od Dioru

Heřmánek, to je klíčová ingredience v nové péči o tělo i obličej od značky Dior. Řeklo by se, obyčejná rostlina, ale ve skincare je to skryté bohatství. Zjemňuje pleť, zabraňuje ztrátě vody, chrání pleť a poskytuje ji dlouhodobou hydrataci. V luxusním přípravku, který se hodí na suchá místa a jemnou péči v citlivých oblastech (třeba těch, které jsou vystaveny větru, chladu nebo jsou zakryta rouškou), doplňuje pupečník asijský. Vyniká hojivými a zjemňujícími účinky.

Baume Cica-Réparateur, Dior, 1430 Kč

 

Bříza a vločky na oči

A jeden krém na oči, aby byly krásně rozzářené jako ty dětské, když vidí dárečky pod stromečkem –  Jane Scrivner Expert Eye Duo – hydratační oční krém. Ten je založený na přírodě (ovesné vločky, světlík lékařský, bambucké máslo, bílá bříza), která se postará o redukci tmavých kruhů (ach, ty probdělé noci), zmírnění „unavených očí“ (nebudeme se opakovat) a vyhlazení jemných linií.

Expert Eye Duo, Jane Scrivner, 829 Kč

 

Seznamte se s krémem, který poskytuje pokožce všechny důležité živiny tak, že simuluje vlastnosti lidské placenty.

Luxusní skincare na listopad a Vánoce 2020

Multifunkční pleťová esence

Další novinku si můžete pořídit v Ingredients. Značka Augustinus Bader, kterou možná neznáte, ale mohli byste, rozšiřuje svou kolekci revolučních přípravků o multifunkční pleťovou esenci. Je 3 v 1 a tak funguje jako exfoliant, toner a esence zároveň. Díky obsahu jemných kyselin odstraňuje odumřelé buňky, aby odhalila hladší, čistější a zářivější pleť, která je dokonale hydratovaná a ochráněná před agresemi vnějšího prostředí. A umí toho ještě dost navíc: sjednocuje nerovnoměrný tón i texturu, minimalizuje viditelnost pórů a vrásek, reguluje tvorbu mazu, pleť intenzivně hydratuje, projasňuje a pročišťuje. Připočtěte k tomu, že je neparfémovaný, netestovaný na zvířatech, bez glutenu, parabenů, minerálních olejů a sulfátů.

The Exfoliating Toner, Augustinus Bader, 2 100 Kč, v Ingredients

Je to o placentě

Placenta. Věc, kterou znají nejen matky a vědí, jak je v životě důležitá. A tak tu máme krém, který poskytuje pokožce všechny důležité živiny tak, že simuluje vlastnosti lidské placenty. Ano, slyšíte dobře. A teď si ještě vyslechněte, co to znamená pro vaši pleť: vyhlazuje mikro-reliéf pokožky, redukujte stopy po zarudnutí a akné (i po tom těhotenském, zkouší to i s jizvami), a samozřejmě opravuje, regeneruje a dodává živiny, jako to dělá placenta. Obsahuje biomimetickou placentu, maarkujový olej, vitamíny B3 a C, extrakt z kvasnic či specifický Biologique Recherche Phyto-Complex.

Creme Iso-Placenta, Biologique Recherche Phyto-Complex, 1450 Kč

 

Také si přečtěte

podobné

Seznamka. Poznejte značku Novexpert

Pamatujete na Líbimseti? A zažili jste éru Seznamky, Edarlingu nebo Badoo? Tak my tu máme jednu seznamku kosmetickou. Vyberte si tam svého miláčka na celý život. Protože láska na první dotek se neopouští.    Říká se,...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!