Módní barvy na manikúru pro léto 2024

Léto je období, kdy chceme do svého života přidat více radosti a nových zážitků. A trendy gelové nehty vám pomohou navodit letní náladu.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

27 června, 2024

Často je těžké vybrat nový design nehtů, který vás bude provázet několik týdnů. Abychom vám tento úkol usnadnili, sestavili jsme velký výběr zajímavých trendy barev na nehty 2024, které budou ideální na léto. Mezi mnoha stylovými nápady určitě najdete tu nejlepší variantu pro sebe.

Nejrozmanitější výběr gel laků a pomůcek pro vytvoření dokonalé manikúry je představen v internetovém obchodě Makeup.

Metalická a perleťová manikúra

Obzvláště oblíbeným trendem tohoto léta je metalická manikúra. Stříbrná, zlatá, fialová, modrá a zelená patří mezi nejaktuálnější trendy barvy na nehty 2024.

Metalický gel lak zanechává nehty krásně lesklé a vytváří glamour efekt, který vypadá obzvláště stylově a moderně. Neméně módní je manikúra se zrcadlovým efektem, dosažená pomocí leštícího pigmentu na nehty.

Takové trendy gelové nehty přitahují pozornost nepřekonatelnou hrou světla, lesku, hravými odlesky a navozují sváteční náladu.

Elegantní broskvové nehty

Hlavní barvou roku 2024 je broskvová, stejně jako všechny její odstíny, od růžových až po oranžové. Jemná broskvová barva vždy ztělesňuje noblesu a eleganci. Kdo chce být trendy a v harmonii sám se sebou, měl by tento trend určitě vyzkoušet.

Manikúra v odstínu Butter Yellow

Máslově žlutá barva bude toto léto velmi populární. Trendy nehty 2024 mají krémově neutrální žlutý odstín s vysoce lesklým vrchním lakem. Manikúra s takovým jemným odstínem okamžitě dodá šmrnc každému outfitu.

Kovové ozdoby na nehty

Jakékoliv barvě nehtů nebo designu můžete dodat extravagantnější dojem tím, že doplníte je kovovými ozdobami. Několik správně umístěných stříbrných perliček, piercingů nebo jiných ozdob může vytvořit odvážnou trendy manikúru.

Průhledná francouzská manikúra

Francouzská manikúra vždy zůstává neměnnou a nadčasovou klasikou, ale letos budou trendy gelové nehty představeny v průsvitné verzi. Namísto ostrého kontrastu mezi jemnou růžovou základní vrstvou a zářivě bílými okraji bude trendy jemnější a průhlednější varianta s jemně bílými okraji, aby připomínaly přirozenou barvu volného okraje nehtů.

3D želé: Originální letní manikúra

V roce 2024 jsou obzvláště trendy nehty s objemnými akcenty, jako jsou růžové 3D mašle, stříbrné 3D srdce nebo průhledné 3D dešťové kapky. Rychlý a snadný způsob, jak dosáhnout tohoto efektu doma, je použití 3D-gelu v tubě nebo sklenici. Gel se snadno nanáší a tvaruje do požadovaného tvaru. V případě potřeby na něj můžete použít jiné barvy a vytvořit tak jedinečný design letní manikúry.

Nonicure: Manikúra bez manikúry

Základem nonicure jsou zdravé a dokonale upravené nehty a nehtová kůžička. Bez ohledu na to, zda si manikúru děláte sami nebo v salonu, nezapomínejte používat produkty pro péči o nehty, které vám pomohou udržet je zdravé a krásné.

Při vytvoření trendy nehtů 2024 tvar by měl být co nejpřirozenější, stačí trochu upravit délku. Je také důležité vybrat lak, jehož barva prakticky opakuje odstín nehtové ploténky.

V roce 2024 jsou obzvláště trendy nehty s objemnými akcenty, jako jsou růžové 3D mašle, stříbrné 3D srdce nebo průhledné 3D dešťové kapky.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!