Neinvazivní lifting obličeje? Ano, i to je možné!

Proč čekat, až se kosmetické salony znovu otevřou? Díky moderním technologiím si profesionální ošetření můžeme dopřát i doma. A přestože stárnutí nezastavíme, dokážeme ovlivnit to, jak mu naše pleť bude vzdorovat, aby zůstala stále krásná! K tomu je zapotřebí především vyvážená strava, ochrana pokožky a také procvičování obličejových svalů, se kterým nám efektivně pomůže malý pleťový trenér BEAR od švédské beauty-tech značky FOREO.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

4 minuty čtení

16 dubna, 2021

Stejně jako naše tělo i pleť se vlivem stárnutí mění. Za normálních podmínek probíhá proces regenerace pokožky každých 28 – 30 dní, avšak v průběhu let je tento přirozený mechanismus pomalejší a méně účinný, což se časem projevuje ztrátou elastinu a kolagenu v kůži a tím pádem i povolením obličejových svalů.

Efektivní a neinvazivní příležitost

Cílená péče, kterou pleti během stárnutí poskytujeme, je nezbytná proto, aby naše pokožka i nadále vypadala krásně. Kromě toho také pomáhá předcházet řadě problémů, které ovlivňují její vitalitu a zdraví. Inteligentní tónující pleťový přístroj BEAR s mikroproudem od švédské beauty-tech značky FOREO nám umožňuje postarat se o pokožku na profesionální úrovni v pohodlí domova – pomáhá pleti zachovat pevnost a díky T-Sonic pulzaci a mikroproudu, který procvičí 69 svalů obličeje a krku, podporuje tonizaci svalů.

Španělská dermatoložka královské rodiny Carmen Navarro říká, že díky přístroji BEARdefinujeme rysy obličeje, pracujeme na tvářích, očních konturách, čele a výrazových liniích, které se objevují mezi obočím“.

BEAR nabízí kompletní trénink pro všech 69 svalů obličeje a krku, na které působí jak pomocí mikroproudu, tak T-Sonic pulzací.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Jak pomáhá mikroproud omladit pleť?

Ošetření proti stárnutí pomocí mikroproudu, který je součástí zařízení BEAR, je v zásadě „nechirurgickým liftingem obličeje”. Mikroproud, přírodní alternativa botoxu a výplním, slibuje mladší, sjednocenou a pevnější pleť. Mikroproud využívá nízkonapěťové elektrické proudy, které napodobují ty, jež naše tělo přirozeně produkuje na buněčné úrovni. Tato elektrostimulace umožňuje produkci chemických látek tělu vlastních, pomáhá opravit tkáně a stimulovat produkci kolagenu.
Celkem máme 43 svalů na obličeji a 26 na krku, přičemž všechny časem ztrácí svou pevnost a pružnost. Díky technologii mikroproudu jsou ale tyto svaly procvičeny, díky čemuž sílí. Výsledek? Pevnější pleť a vytvarované kontury!

Carmen Navarro poukazuje na výhody mikroproudu: „To, co tento typ zařízení přináší, je ve skutečnosti napodobování toho, co naše těla dělají na buněčné úrovni, ale co se v průběhu let zpomaluje. Poskytujeme pokožce další pomoc. Je to jako cvičit jógu nebo pilates.”

Benefity mikroproudu

Přístroj BEAR, nejúčinnější a nejbezpečnější mikroproudové pleťové zařízení na světě, posiluje pokožku a pomáhá tvarovat přirozené rysy obličeje. BEAR v sobě snoubí řadu technologií a výhod, jež byly donedávna výsadou jen specializovaných kosmetických salonů a lázní.

Toto kompaktní, praktické a ergonomické zařízení nabízí kompletní trénink pro všech 69 svalů obličeje a krku, na které působí jak pomocí mikroproudu, tak T-Sonic pulzací. Součástí zařízení BEAR je také Anti-Shock System, jenž měří odolnost pokožky vůči elektrostimulaci a automaticky upravuje intenzitu proudu tak, aby nedocházelo k nepohodlí, a to při zachování plné účinnosti.

Toto zařízení je doslova osobním trenérem obličeje – obsahuje 5 úrovní mikroproudu, a protože se dokáže přizpůsobit skutečným potřebám pokožky, je vhodný pro každého.

Jak BEAR používat, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků?

Přístroj BEAR by měl být použit v kombinaci se sérem SERUM SERUM SERUM od FOREO. Toto sérum, které před použitím přístroje BEAR aplikujte na pokožku celého obličeje a krku, je totiž nezbytným vodivým gelem bezpečným pro efektivní přenos mikroproudů na kůži.

1. Zařízení BEAR je naprosto bezpečné a respektuje pokožku i její potřeby, proto jej lze používat každý den, ráno, nebo večer. Je důležité dodržovat 24 hodinový interval mezi jednotlivými použitími.
2. Doporučené použití: pětkrát týdně, maximálně jednou denně, po dobu 60 dnů. Poté 2x až 3x týdně pro zachování výsledků.

Chris Luckham, vedoucí vzdělávání ve FOREO, říká: „Výsledky můžeme očekávat už po prvním použití, ale obecně si znatelného rozdílu začneme všímat po dvou měsících (v případě, že BEAR používáme konzistentně). Ošetření zařízením BEAR může používat kdokoliv, kdo je starší 18 let. Pokud tedy chcete docílit jednotné pleti, minimalizovat vrásky či oddálit známky stárnutí, je toto zařízení tou nejlepší investicí, jakou můžete udělat.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!