Hledá se Hvězda, která u nás zazáří

Když září, jsou to naše hvězdy, a když padají, chceme je chytit. S nimi si plníme sny, s nimi vzhlížíme vzhůru. Pro každého jsou jedinečné právě jeho malé hvězdy, ale my každý týden jednu z nich, tu nejzářivější, vybíráme, abychom jí poslali dárek. Pro nebeskou radost.

 

 

Okurky
Dezinfekční gely od českých značek - vyzkoušeno

2 minuty čtení

14 září, 2020

Každý týden vám chceme představit jednu Hvězdu týdne. Vaše děťátko.

Pošlete nám snímek, jak se směje, užívá si života, září do dálky. Ten záběr, který máte nejradši a vždycky vám rozjasní den, když se na něj zadíváte. Nezáleží na tom, jestli jste ho tak viděli vy hledáčkem svého mobilu, nebo ho zachytila profesionální fotografka na rodinném focení. Stejně tak se neohlížíme na to, jestli je vaší Hvězdě šest dní, týdnů, měsíců nebo let.

Hledáme Hvězdu týdne, dítě, jehož fotku zveřejníme na úvodní straně rubriky Zábava, kde vám chceme dělat radost, těšit vás. A optimistické pohledy dětí se k tomu báječně hodí.

Každý týden jedno dítě vybereme, jeho fotku zveřejníme a poté mu zašleme dárek.

Přihlaste svou Hvězdu odesláním fotografie na hvezda@mamavolba.cz. Nutně zkopírujte do těla e-mailu souhlas:

„Souhlasím se zveřejněním fotografie, jména a věku dítěte a se zněním e-mailu, a dále souhlasím s všeobecnými pravidly GDPR, které zaručují uchovávání a ochranu mých údajů.“

Mail si vyhrazujeme lehce poupravit v tom nejlepším možném slova smyslu. Nebojte, vaše příjmení, váš e-mail ani nic podstatného zveřejňovat nebudeme. Své dítě můžete přihlásit opakovaně každý týden.

Připište, jak se vaše děťátko jmenuje, kolik mu na snímku je a klidně i sepište, co vás o něm napadne, proč září zrovna ve vašem životě, proč si vybralo zrovna vás a co mu ve hvězdné budoucnosti věštíte. Těšíme se na vaše Hvězdy.

 

Kromě fotografie vaší Hvězdy přidejte klidně i příběh, proč zrovna tohle děťátko slétlo právě k vám a co mu v jeho hvězdné budoucnosti věštíte. Bude to astrolog, pekař nebo pediatr?

Test dezinfekčních gelů

Také si přečtěte

podobné

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!