Nejkrásnější trička, která zabodovala v soutěži s LEGO DOTS a adidas: vyhráváte!

Seznámili jste se s novou kolekcí, v níž se LEGO® spojilo s adidas, a my vám k tomu připravili extra soutěž. Vašim úkolem bylo nám zaslat návrh trička s využitím prvků LEGO® DOTS na instagramu v gifech.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

19 května, 2021

Značky LEGO® a adidas uvedly hravou kolekci oblečení, která si zakládá na osobitosti a vlastním stylu.

Řada LEGO® DOTS představuje barevný svět plný kreativity a zábavy. Náramky a doplňky do pokoje si děti samy navrhnou, ozdobí podle svých představ, přestaví pokaždé, když chtějí, a tak stále dokola. Sady LEGO® DOTS nejsou omezeny žádnými pravidly a stejně jako kolekce adidas x LEGO® DOTS podporují děti v kreativním a  vyjádření sebe sama.

Kdo miluje LEGO DOTS, zatouží i po oblečení, které je jím vyzdobené.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Co je ve výherním balíčku? Kromě trička z kolekce LEGO® DOTS také spousta doplňků jako jsou kreativní náramky nebo přívěsky na tašku.

A máme tu tři výherce:
vyhrává:
Zdena Zdena
Eliška H.
Pavla Varáčková

Děkujeme, zjišťujeme právě od vás adresy a posíláme přes Zásilkovnu.

Také si přečtěte

podobné

Nemáte po porodu ráda své tělo?

Tedy jistě ho máte ráda za to, co dokázalo, vážíte si jeho superschopností, ale určitě byste ráda měla zpět své předporodní křivky. Kdy a jak začít s „opravami“? Na jaké si počkat a co raději vůbec neřešit?  ...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!