Nejlepší hračky 2022 pro miminka, batolata i větší děti. Známe je

Ať už chcete udělat jen tak radost nebo sháníte dárek k narozeninám, určitě vám přijde vhod přehled nejlepších hraček pro rok 2022. V kategorii Hračky jsou vypsané kategorie pro miminka, pro batolata i pro větší kluky a holky.

logo MAMAvolba

3 minuty čtení

1 června, 2022

V anketě MAMAvolba je těžké vybrat jen tu jednu nejlepší hračku, když jich vaše dítě miluje tolik. Ale podařilo se rozhodnout!

Nejlepší věci při Přebalování za rok 2020 - nejlepší vlhčené ubrousky, jednorázové plenky, kosmetika

Hračky neslouží pouze k upoutání pozornosti, ale především rozvíjejí motorické schopnosti. Mámy rozhodly, které jsou ty nejlepší.

Nejlepší HRAČKY PRO MIMINKA

Miminka začínají vnímat hlavně zvuky, která se kolem nich dějí. Oblíbené chrastítko Rattle OBALL je pro mimča a mámy jasnou volbou. První místo!

Všechny mámy to známe, pláč a první zoubky se derou ven. MAM kousátko Bite Brush je speciálně vyvinuto pro první prořezávání zoubků. Kousátko uklidňuje, zoubky čistí a tím krásně doplňuje každodenní péči o chrup. Gratulujeme ke druhému místu.

Bronz obsadila hrací deka KINDERKRAFT 4Smart, která je v konstrastníh barvách, má 2 závěsné hrazdy, poznávací kartičky a mnohem víc.

Nejlepší HRAČKY PRO BATOLATA

 

Legenda je zlatá! Dino Tatra, oblíbená hračka nejen pro děti, ale i pro rodiče, obsadila první příčku. Odveze i přiveze jakýkoli náklad, a to až do nosnosti 100 kg.

Zabavit dítko na delší dobu zvládne interaktivní stoleček Winfun, česky mluvící, se svetýlky a různými zvuky. A je stříbrný!

Děti milují houpání. Skvělý houpací pejsek Little Tikes, který krásně doplní každý dětský pokojíček, je bronzový. Má ideální velikost i tvar a hladký povrh, který lze snadno očistit.

 

Nejlepší jednorázové plenky

 

Nejlepší hračky – PRO KLUKY A HOLKY

Každá malá maminka má svou milující panenku, o kterou se ráda stará ale zároveň je i kamarádkou na společná dobrodružství. Tou nejlepší je pro velké i malé mámy BABY born s kouzelným dudlíkem. Gratulujeme k úžasnému prvnímu místu!

Dřevěné obrázkové kostičky Dino vyráběné z Podkrkonoší jsou stříbrné. Jsou parádní hračkou či učební pomůckou pro holky i pro kluky. Mámy milují poctivé české výrobky.

Mamííí, pořídíme si pejska? Veselý pejsek Lumpík od EPEE je jako živý a děti si ho zamilují. Reaguje na 12 hlasových povelů, např. přijít na zavolání nebo zaštěkat na kočku.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!