Nejlepší kosmetika pro děti. Mýdla, šampony, pasty bodující v MAMAvolba 2022

Každodenní hygiena může být příjemnější a zábavnější, když si vyberete to nejlepší. Vybrali jste svou MAMAvolbu pro rok 2022 v kategorii Kosmetika.

logo MAMAvolba

2 minuty čtení

1 června, 2022

HiPP, Attitude, Baby Sebamed bodují pravidelně. Zaslouženě.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Nejlepší dětská KOSMETIKA – MÝDLA, ŠAMPONY, PĚNY

Je večer, a s ním přichází oblíbený rituál, koupání. Tak hurá do vany! A rovnou s těmi nejlepšími.

Zlatá příčka pro Sprchový gel HiPP s jemnou vůní a jemným bio mandlovým olejem, vhodný pro citlivou dětskou pokožku již od narození. Praktický dávkovač, žádné zbytečné aromatické látky ani mikroplasty.

Baby Sebamed si odnáší druhou pozici za Mycí emulzi, která podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště a je bez obsahu mýdla.

Pěna na mytí Kachna Babysanft od HiPP si vysloužila bronz. Je s přírodním BIO mandlovým olejem a bez mikroplastů.

 

Nejlepší PÉČE O TĚLO pro děti

Po koupeli přichází na řadu olejíčky, krémy… Jaké vyhrávají?

Pokožku po koupeli zklidní Tělové mléko s měsíčkem Baby Sebamed. Kombinace účinných složek s olejem ze sladkých mandlí zklidňuje a pomáhá chránit citlivou dětskou pokožku. Je vhodné i pro alergiky. A tak má zlatou medaili!

Pleťový olej od značky Hipp, který obsadil druhé místo, si užijí miminka i maminky. Krásně voní a zanechá pleť hydratovanou a heboučkou. Je vhodný i pro citlivou pokožku se sklonem k atopické dermatitidě.​

Co by to bylo za koupel bez masáže? Mustela Masážní olej s organickým avokádem je hydratační a zklidňující. A posbíral bronz.

Spotřebitelská anketa MAMAvolba - nejlepší výrobky pro děti a rodiče

Nejlepší PÉČE O ZOUBKY – kartáčky i pasty

Zoubky jsou radosti i starosti, které nekončí ani ve chvíli, kdy si zoubková víla odnese první mléčný zoubek. Jak o ně nejlépe pečovat? V péči o první zoubky se jsou nejosvědčenější tyto produkty:

První místo obsadil Zubní kartáček Baby’s Brush od MAM. Kartáček s protiskluzovou rukojetí je vhodný i do těch nejmenších dětských ručiček, navíc zacvakávací kryt je kvůli většímu bezpečí při čištění. Zasloužená výhra.

Od této chvíle si děti čištění zoubků zamilují. Elektronický sonický zubní kartáček GIOGiraffe od značky InnoGIO podporuje návyk správného čištění již od útlého věku.

Třetím parťákem je Dětská zubní pasta bez obsahu fluoru ATTITUDE. Přírodní ochrana zoubků díky výtažkům z listů zeleného čaje a papáji je navíc se sladkou jahodovou vůní.

Stejný počet hlasů pak získal výrobek značky NUK – Zubní pasta a náprstek. Slouží k čištění prvních zoubků.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!