Nejlepší malá značka zaměřená na maminky. Známe vítěze MAMaznačky

Kategorie plná originálních nápadů, zlatých ručiček a nádherných výrobků. Navíc je za každou z těchto značek zajímavý příběh, který stojí za to vyprávět. A vy jste si zvolili, která malá značka zaměřená na rodiče a děti vás nejvíce oslovila. Známe vítěze kategorie MAMAznačka v anketě MAMAvolba 2023.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

26 května, 2023

Jediný vítěz – Lesito.

Nejlepší MAMAznačka

 

  1. Lesito
  2. Teddy store
  3. Míša šití

Nejlepší MAMAznačka: Lesito

Rodinná firma Lesito sídlí na jižní Moravě, kde navrhuje a šije hračky pro miminka, didaktické hračky, kreativní sady a drobné dekorace. Tyto výrobky rozvíjí fantazii, dovednosti a jemnou motoriku. Veškeré hračky (190 – 3990 Kč) jsou certifikované a bezpečné pro miminka již od narození. Dále zde také vznikají příběhy, díky kterým děti poznávají tradice, učí se porozumět sobě i světu a zároveň tráví smysluplný čas s rodinou.

Také si přečtěte

podobné

Fingerboard – zábava, která rozvíjí

Fingerboarding, původně vnímaný jako hobby záležitost, se v průběhu let vyvinul v uznávaný sport, který kombinuje dovednost, kreativitu a komunitního ducha. Fingerboarding není jen o tricích na miniaturním skateboardu,...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!