Nejlepší plenky, vlhčené ubrousky, krémy proti opruzeninám. Vyhlašujeme MAMAvolbu 2022

Desítky výrobků a značek se ucházely o vaši přízeň – a vy, samotní rodiče, jste rozhodli o vašich srdcovkách. A to samozřejmě i v takové „nevoňavé“ kategorii jakou je Přebalování. Pojďme se seznámit s nejlepšími plenkami, jednorázovými i látkovými, s nejšikovnějšími vlhčenými ubrousky a nejjemnějšími krémy proti opruzeninám.

logo MAMAvolba

2 minuty čtení

1 června, 2022

Už pro vás nebude těžké vybírat to nejlepší při rutinní činnosti, kterou budete muset provádět mnohokrát denně – při přebalování.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Nejlepší JEDNORÁZOVÉ PLENY

Že je těžké vyznat se v jednorázových plenkách? Maminky proto rády poradí, pomohly nám vybrat tři favority.

Fanfáry pro vítěze! Důkaz, že plenky mohou být šetrné k přírodě a mohou mít styl! Kolorky z řady Day, jste první!

Tu nejlepší ochranu až po 12 hodin vám garantují pleny dm babylove nature, obsadily druhé místo.

Plenky Natures Promise z Albert ezatěžují naši krásnou planetu. Rozloží se totiž mnohem rychleji díky použitým přírodním materiálům.

 

Nejlepší LÁTKOVÉ PLENY

První místo obsadily látkové pleny dm babylove, z přírodních materiálů, supersavé, vhodné pro děti od 3 kg do 15 kg. Set navíc obsahuje svrchní univerzální velikost a vkládací plenu.

Pohodlně se budou cítit miminka v plenkách Sio Complete od české značky Petit Lulu. Ekonomická sada svrchních jednovelikostích kalhotek a unikátního systému SIO basic START.

Spoustu barevných variant mají plenky PETITE&MARS. Pružná guma umožní regulaci velikosti a také větší těsnění dle potřeby. Zasloužené třetí místo. 

Spotřebitelská anketa MAMAvolba - nejlepší výrobky pro děti a rodiče

Nejlepší PÉČE – UBROUSKY

Vlhčených ubrousků je na výběr celá řada, mámy nám pomohly a zúžily výběr na 3 nejlepší, všechny však spojuje šetrnost k přírodě.

První místo získaly ubrousky dm babylove s obsahem 99% vody. Ubrousky neobsahují zbytečnosti jako jsou mikroplasty, vonné látky, alkohol apod. Zasloužená výhra.

I pro ten nejcitlivější dětský zadeček jsou určeny vlhčené ubrousky HiPP, vyrobené ze směsi přírodních vláken. Neobsahují mikroplasty a jsou tedy biologicky odbouratelné! Pátrejte po kolekci Natural.

Třetí pozice? 100 % přírody v sobě skrývají ubrousky Attitude, ekologické, kompostovatelné, šetrné k přírodě i pokožce.

Nejlepší PÉČE – KOSMETIKA

Značka dm získala první příčku se svým krémem babylove na opruzeniny sensitive pro suchou a citlivou pokožku.

Pro každodenní použití při přebalování dětí již od narození se osvědčil Mustela Krém proti opruzeninám, který předchází zarudlé pokožce. Druhé místo!

Bylinné složky z heřmánku, listů borůvky a bambucké máslo zklidní i tu nejvíce citlivou pokožku miminka. ATTITUDE krém získal krásný bronz.

 

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!