Když mámy vybírají to nejlepší pro sebe, v těhotenství i po porodu

Každá máma ví, že měsíce těhotenství a období po porodu jsou ty nejkrásnější a zároveň nejnáročnější chvíle. Děkujeme všem maminkám, které vybraly a doporučily výrobky, které opravdu fungují a pomáhají vám v tom, být ještě lepší mámou. Tady jsou výsledky v anketě MAMAvolba 2020.

logo MAMAvolba

3 minuty čtení

16 května, 2021

Pečující olej Bi-Oil vyhrál v loňském roce i letos. Ten potřebuje v těhotenství každá maminka.

Nejlepší věci v těhotenství a po porodu

Pro krásné těhotenství: nejoblíbenější výrobky, které fungují

Devět měsíců čekáte na zázrak a někdy je to opravdu pěkná fuška. Ostatní maminky o tom vědí své, proto vybraly výrobky, které produkty pro ně byly v tomto období nejužitečnější. Pečující olej Bi-Oil je skvělý při péči o těhotenské bříško. První místo si vybojoval loni i letos díky tomu, že pomáhá vylepšit vzhled jizev, strií a sjednocuje barvu pokožky. Na všechno důležité pěkně pohromadě vsadila značka Happy, která se, se svým porodnickým balíčkem umístila na druhém místě. Součástí balíčku jsou například prsní vložky, síťované kalhotky, přebalovací podložky či plenky. Nejen v těhotenství je důležitá hygiena intimních partií, třetí místo náleží značce Sebamed a její intimní mycí emulzi, která zanechává intimní oblast hydratovanou a zklidněnou.

Nejlepší věci v těhotenství - skvělé produkty pro budoucí maminku

Snadné kojení a krmení: nepostradatelné doplňky po porodu a při kojení

Chvíle po porodu jsou krásné, ale náročné. Bez čeho si neumíte představit okamžiky s děťátkem, co vám usnadnilo složité chvíle při kojení či krmení? Rozhodly jste, že to byly následující produkty. Na prvním místě je nepostradatelná odsávačka mateřského mléka elektronická Single SCF395 značky Phillips Avent. Elektrická odsávačka zaručuje optimální tok mléka a přizpůsobí se tvaru i velikosti bradavky. Nápoj pro maminky obsadil druhé místo – Mama Bio čaj pro kojící matky od značky HiPP je navržen pro podporu tvorby mléka, je s anýzem, fenyklem a kmínem. Prsní vložky na jedno použití BELLA MAMMA jsou vyrobené z měkké bavlny, chrání před zašpiněním podprsenky i před odřením. Jsou na třetím místě v kategorii Pro maminku – Po porodu, při kojení.

Nejlepší věci po porodu - pro maminku, osvědčené, fungující, užitečné

Výsledky v kategorii  – Pro maminku, MAMAvolba 2020

V těhotenství

1. Bi-Oil, Pečující olej, 60 ml, 299 Kč
2. Happy, Porodnický balíček, 899 Kč
3. Sebamed, Intimní mycí emulze 3,8, 200 ml, 179 Kč

Po porodu, při kojení

1. Philips Avent, Odsávačka mateřského mléka elektronická Single SCF395, 4249 Kč
2. HiPP, Mama Bio Čaj pro kojící matky, 79,90 Kč
3. BELLA MAMMA, Prsní vložky, 76,20 Kč

Také si přečtěte

podobné

Jak na relaxaci v domácím prostředí

Naučte se odpočívat. Dejte si pauzu od práce, přestaňte uklízet a schovejte někam svůj seznam s úkoly. Zavřete na chvíli oči a odpočívejte. Nejde to? Poradíme vám, jak relaxovat v domácím prostředí. Díky našim radám...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!