Netradiční adventní kalendáře pro děti i dospělé. Plné oříšků, Barbie i kafe

Abyste se nehádali a nezáviděli si, potřebujete i vy, dospěláci, svoje adventní kalendáře. Ty plné beauty novinek vám ukazujeme v dalším článku, tak teď tyhle. S kávou i panenkami.

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

10 listopadu, 2021

Jaké adventní kalendáře bodují u dospělých? Plné kávy a oříšků.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

 

Když milujete kávu, potřebujete kalendáře Nespresso nebo L´or, které je kompatibilní s přístrojemi Nespresso. Každý den si dáte svůj voňavý šálek. Jen se bojíme dne, kdy bude decafeino… U Nespresso kalendáře navíc na vás čeká překvapení v podobě šálku poslední den.

Tiffany kalendář – myslíme si, že nemusíme říkat víc. Vypadá úchvatně – a vy díky němu budete přímo úchvatně vyzdobená. Jedná se o druhý adventní kalendář, který kdy značka vytvořila. Jeho design připomíná kabinet kuriozit a odhaluje 24 modrých krabiček plných šperků a dárkových předmětů Tiffany. A sluší se dodat jedna perlička: obsah 24 ikonických modrých krabiček může být personalizován podle přání klienta v min. hodnotě čtyři miliony korun.

Ovocňák ukryl svoje ovocné plátky do kalendáře, a my vzkazujeme – tajně dětem ujezte ty višňové, chutnají fantasticky, zaženou mlsnou i bez cukroví.

Kalendář od Mixit představuje pořádnou nálož dobrot jako jsou tyčinky, malé jednoporcovky nejoblíbenějších müsli, oříšky nebo mixitelly. Mimochodem, dárečků je 24+2 a to se cení! Váží na tři kila! Z každé krabičky v kalendáři si navíc můžete sestavovat Mixit betlém, budou vám stačit nůžky a trocha zručnosti.

Dál si zamilujete kalendář plný čaje od Mixtee (mimochodem, má ho i dm v bylinkové verzi), se svíčkami od Yankee Candle, takže budete mít opravdu hodně voňavý advent.

 

Tohle je hodně netradiční přehlídka adventních kalendářů

Adventní kalendáře, které zabodují u menších i větších hračičků, přichází z dílny české společnosti 3Dsimo. A nejsou jen tak ledajaké – svou náplní potěší každého technického nadšence, domácího kutila nebo potomka, který už odrostl sladkým překvapením za okénky. Zaujme i jejich velikost, která je 50 x 50 centimetrů a každý váží úctyhodných 3,5 kg.

Dva nové adventní kalendáře cílí na všechny milovníky obvodů, spínačů, ale i retro vlny a klasických digitronů. Boffin kalendář ukrývá za 24 okénky celkem 35 součástek elektronické stavebnice Boffin Magnetic, která pomáhá dětem hravou formou k lepšímu poznávání fyzika a světa okolo nás. Pomocí součástek lze sestavit až 300 různých projektů – nechybí mezi nimi třeba detektor vodivosti nebo multimetr. Po otevření stačí načíst QR kód a začít sestavovat podle návodu, postupně zdokonalovat projekty a skončit až s vlastní herní konzolí.

Styx je kalendář plný spodního prádla. Kdo by nemiloval stále čerstvý příděl stylovek?

 

Holčičí adventní kalendáře – Baby Born i Barbie

A pak tu samozřejmě máme kalendáře plné oblíbených hraček celosvětově úspěšných značek. Po nich touží malí i velcí.

V kalendáři Babyborn najdete oblečky s vánočním designem a další sváteční doplňky.

Barbie kalendář od Mattela vám po celý advent zaručí vzrušující módní hru. A co když vám prozradíme, že nechybí ani samotná Barbie? Nejen malé holčičky, ale i ty větší slečny se neudrží. Možná zatouží i po Barbie Color Reveal adventním kalendáři – tepry když panenku ponoříte do vody a vytáhnete, zjistíte, jak ve skutečnosti vypadá. S kalendářem jde vytvořit miniaturní kouzelnou zimní vesničku, kde se Barbie s chutí zabydlí.

Adventní kalendáře pro kluky – autíčka i Lego City

A konečně něco, co má kola – Adventní kalendář Matchbox obsahuje 11 vozidel a nejrůznější doplňky, které si děti i sběratelé zamilují. Přední panel boxu se navíc odklopí a slouží jako hrací podložka.

Lego má v nabídce kalendářů hned několik, od holčičích Friends až po City se Santa Clausem. Ale my vám chceme představit adventní kalendáře Lego Harry Potter, pro všechny náruživé fanoušky. Obsahuje minifigurky Harryho Pottera, Hermiony Grangerové, Rona Weasleyho a spoustu dalších předmětů a doplňků, můžete si s ním přehrát Harryho úžasnou cestu ze Zobí ulice do Bradavic nebo scénu s dopisy, které se do domu Dursleyových dostávají krbem. To je mnohonásobná radost a vánoční pohádka!

Také si přečtěte

podobné

Jak na relaxaci v domácím prostředí

Naučte se odpočívat. Dejte si pauzu od práce, přestaňte uklízet a schovejte někam svůj seznam s úkoly. Zavřete na chvíli oči a odpočívejte. Nejde to? Poradíme vám, jak relaxovat v domácím prostředí. Díky našim radám...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!