Cybex novou fashion kolekcí odkazuje na klenoty přírody

Nejnovější kočárek značky Cybex vzývá to nejkrásnější z přírody – fashion kolekce s názvem Jewels of Nature připomíná mystickou noc v povodí Amazonky.

Nová kolekce Cybex Jewels of Nature - Klenoty přírody
Nová kolekce Cybex Jewels of Nature - Klenoty přírody

2 minuty čtení

29 října, 2020

 

Kočárky z dílny Cybex se řadí ke skvostům a výkřiky na sociálních sítích po uvedení prvních fotek nové kolekce pro rok 2021 mluví jasně: „Och, já snad začnu přemýšlet o dalším dítěti!“. Nedivíme se.

 

Kočárek, autosedačku či fusak Jewels of Nature zdobí včelky a brouci. Nejen jako výšivka či ozdoba, ale i jako potisk látky.

Nová kolekce Cybex Jewels of Nature - Klenoty přírody

Jewels of Nature, tedy Klenoty přírody, je název nejnovější kolekce, která se začne na začátku listopadu distribuovat do vybraných zemí. Motiv včelky, ne nepodobný tomu od Gucci, spolu s brouky je na žakárové látce v barokním stylu ve tmavě modré barvě, která připomíná mystickou noc kdesi v přírodě, třeba v džungli v povodí Amazonky. Kolekce Cybex Jewels of Nature odkazuje na tajemný svět plných skrytých zázraků v krásách přírody.

Kočárek Jewels of Nature je z řady Mios

Kočárek Mios (Lux Carry Cot v provedení Jewels of Nature) se pyšní štědrým vnitřním prostorem a bohatou výbavou jako je panoramatické a střešní okno, prodyšná matrace, integrované madlo na nošení, sluneční stříška, ochrana SPF 50, paměťová tlačítka pro snadné nasazování a sundavání korbičky z podvozku, interiér ze 100% bavlny..

Hluboká korbička, sportovní verze kočárku, autosedačka pro nejmenší, ale i fusak nebo nosítko, to všechno je součástí kolekce Jewels of Nature pro rok 2021. V Česku je k dostání na e-shopech Malvík, Trendy Baby nebo Vanda Store. Korba stojí cca 10 990 Kč, autosedačka 8 990 Kč, fusak 4 390 Kč. Na Trendybaby.cz navíc s kódem ZNPM2019 získáte slevu 10 procent právě na tento stylový kočárek.

Nová kolekce Cybex Jewels of Nature - Klenoty přírody
Nová kolekce Cybex Jewels of Nature - Klenoty přírody

Také si přečtěte

podobné

Boty Keen pro každý terén a každou dobu

Boty Keen vynikají neobvyklými vzory, jako jsou jejich sandály s uzavřenou špičkou, ale přicházejí v několika dalších stylech pro všechna roční období. Spolu s jejich osobitým vzhledem se dobře hodí do řady podmínek....

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!