Cybex novou fashion kolekcí odkazuje na klenoty přírody

Nejnovější kočárek značky Cybex vzývá to nejkrásnější z přírody – fashion kolekce s názvem Jewels of Nature připomíná mystickou noc v povodí Amazonky.

Nová kolekce Cybex Jewels of Nature - Klenoty přírody
Nová kolekce Cybex Jewels of Nature - Klenoty přírody

2 minuty čtení

29 října, 2020

 

Kočárky z dílny Cybex se řadí ke skvostům a výkřiky na sociálních sítích po uvedení prvních fotek nové kolekce pro rok 2021 mluví jasně: „Och, já snad začnu přemýšlet o dalším dítěti!“. Nedivíme se.

 

Kočárek, autosedačku či fusak Jewels of Nature zdobí včelky a brouci. Nejen jako výšivka či ozdoba, ale i jako potisk látky.

Nová kolekce Cybex Jewels of Nature - Klenoty přírody

Jewels of Nature, tedy Klenoty přírody, je název nejnovější kolekce, která se začne na začátku listopadu distribuovat do vybraných zemí. Motiv včelky, ne nepodobný tomu od Gucci, spolu s brouky je na žakárové látce v barokním stylu ve tmavě modré barvě, která připomíná mystickou noc kdesi v přírodě, třeba v džungli v povodí Amazonky. Kolekce Cybex Jewels of Nature odkazuje na tajemný svět plných skrytých zázraků v krásách přírody.

Kočárek Jewels of Nature je z řady Mios

Kočárek Mios (Lux Carry Cot v provedení Jewels of Nature) se pyšní štědrým vnitřním prostorem a bohatou výbavou jako je panoramatické a střešní okno, prodyšná matrace, integrované madlo na nošení, sluneční stříška, ochrana SPF 50, paměťová tlačítka pro snadné nasazování a sundavání korbičky z podvozku, interiér ze 100% bavlny..

Hluboká korbička, sportovní verze kočárku, autosedačka pro nejmenší, ale i fusak nebo nosítko, to všechno je součástí kolekce Jewels of Nature pro rok 2021. V Česku je k dostání na e-shopech Malvík, Trendy Baby nebo Vanda Store. Korba stojí cca 10 990 Kč, autosedačka 8 990 Kč, fusak 4 390 Kč. Na Trendybaby.cz navíc s kódem ZNPM2019 získáte slevu 10 procent právě na tento stylový kočárek.

Nová kolekce Cybex Jewels of Nature - Klenoty přírody
Nová kolekce Cybex Jewels of Nature - Klenoty přírody

Také si přečtěte

podobné

Tipy, díky kterým budete vypadat stylově

Chcete-li být in a jít tzv. s dobou, bude dobré, když budete mít přehled o aktuálních trendech na poli módy. Jestliže však nejste zrovna módní znalec, nemusíte zoufat. Na následujících řádcích vám totiž dáme několik...

číst více

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!