Vyzkoušeno! Maminky testovaly lahvičku NUK s indikátorem teploty

Testovací klub MAMAvolby vypustil do světa lahvičky NUK First Choice+ s indikátorem teploty – jak se vám osvědčila? Proč ji chtít?

Testovací klub NUK

2 minuty čtení

26 března, 2021

„Je to snadná příprava mléka – s lahvičkou a kontrolkou, která určí správnou teplotu tím, že když bude teplota výživy příliš vysoká, modrá kontrolka se zbarví do bíla,“ shrnula ve své recenzi hlavní výhody lahvičky NUK First Choice+ uživatelka instagramu famkass – Aneta Kassem. „Za nás určitě doporučuji. Výborná volba pro první lahvičku nebo také pro batole.“

Indikátor teploty miluje hlavně manžel, protože je to pro něj velké usnadnění.

Vychytávku v podobě indikátoru na láhvi si pochvaluje i Ájule. „Zaprvé je to skvělá věc, protože nemám ulepený zápěstí a za druhý, víš prostě, že neděláš něco blbě.“ A popisuje zážitky po porodu: „Hele, co si budeme my nekojičky, když jsme přiliš z porodnice, věděli jsme úplný prd, takže nevím jak ostatní, já ohřejvala mléko ve vodní lázni a teplotu zkoušela na zápěstí a zkušeně usuzovala, že už je to jako oukej. Po měsíci jsem to vzdala a už jen proto, že jako zkus vstát ve 3 ráno a happy jít dělat vodní lázeň s hladovým dítětem.“ A i když pořídila ohřívač lahví, stejně pořád zkoušela na zápěstí, zda je všechno v pořádku.

Petra Fer přiznává, že má slabost pro NUK už dlouho – a tak se nadchla i pro testování. Lahvičku využila v době, kdy dceru učila na umělé mléko a tak si pochvalovala teploměr, který ji usnadnil práci. „Dcerka lahvičku přijala a nechce ji dát z ruky.“

Zatímco ostatní maminky využívaly lahvičku na mléko, Michaela (na isntagramu jako safi_family) ji využila na čaj pro svou holčičku.  „Za nás super věc ta kontrolka 😊 my teda sice pořád kojiíme, ale díky té rysce bylo vidět zda nemá čaj moc horký.“ Nás navíc potěšilo, jak maminky nadšeně v komentáři chválily celou značku NUK.

Monika Losoncziová chválí nejen teploměr, ale i antikolikový systém proti polykání vzduchu a tvar lahvičky. „Za nás je lahvička super,“ zaznělo jednoznačně. „Bohužel nekojím a proto je tahle lahvička ideální společník. Hlavně ten teploměr.“

Lahvičku jsme vyzkoušeli i my z MAMAvolby. „Poprvé jsem ji dala Viktorovi, když mu byl měsíc. Myslím, že tehdy byl na něj průtok ještě silnější, i když je lahvička určena již od narození. Bylo to dáno ovšem i tím, že jsme doposud využívali lahvičky s menší dírkou. Bez problémů si s ní poradil zhruba ve třetím měsíci a od té doby zase příliš nemusí ty, z nichž mléko teče pomaleji. Indikátor teploty miluje hlavně manžel, protože je to pro něj velké usnadnění. Takže jsme spokojení všichni,“ říká šéfredaktorka MAMAvolby, Míša Švestková Červená.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!