Jak chránit miminko před sluncem? Existuje opalovací krém pro batole?

Ačkoliv řada pediatrů říká, že by se miminka vůbec neměla dostat na sluníčko, my, maminky, víme, jak je to někdy nereálné. Chceme chvilku posedět na lavičce, dát si s předškolákem zmrzlinu a na mladší dítě ve sporťáku zkrátka sluníčko trochu zasvítí. Ale zároveň víme, že je potřeba děti před sluncem chránit. Jenže jaký opalovací přípravek pro batolata a děti zvolit?

 

Poslední dovolená před porodem je babymoon

2 minuty čtení

9 dubna, 2021

Na řadě krémů pro děti najdete upozornění: vhodné pro děti od jednoho roku. A někdy dokonce až od tří let. Ale čím tedy namazat ročnímu děťátku ruce, když jdete na odpolední procházku? Čím večer půlroční batole máznout, když se procházíte po promenádě? Opalovací přípravky vhodné i pro menší děti – a to konkrétně od tří měsíců – má v nabídce značka Heliocare.

Všechny přípravky z řady Pediatrics obsahují Fernblock – patentovaný přírodní filtr, ve kterém jsou jako hlavní složka výtažky ze vzácné tropické kapradiny, dále vitaminy C i E a řada dalších antioxidantů a vitaminů.

Na vás pak už bude vybrat si texturu, která vám bude vyhovovat. Lehounký opalovací sprej, mléko, nebo mléko ve spreji?

Sprejem nastříkáte dítě za pár vteřin. Hodí se i na mokrou pokožku.

Babymoon, poslední dovolenou před porodem, si užijte sama i ve dvou.

Klasické opalovací mléko vhodné i pro batole

Milujete klasická opalovací mléka? Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ s minerálními filtry je pro vaše děťátko ideální. Voděodolný, otěruvzdorný písku – ať už tomu na hřišti nebo u moře. Nezanechává bílý povrch na pokožce a hodí se i pro citlivou a atopickou pokožku. Mimořádně jemná textura se snadno roztírá a vstřebává. Doporučujeme ho používat především na obličej – nejen  kvůli velikosti balení (vejde se do každé přebalovací tašky), ale i kvůli tomu, že má ze 100 % pouze minerální filtry, které některé maminky dnes rády vyžadují.

Obdobně funguje i Heliocare 360° Pediatrics Lotion SPF 50 – hodí se na tělo i obličej, a to opět pro děti od 3 měsíců.

Chcete krém v pumpičce? Chápeme, taky máme rádi tu snadnost. Zapátrejte na www.tarsio.cz po přípravku Heliocare 360° Pediatrics Atopic SPF50 250ml – má mimořádně jemnou texturu, aby se snadno roztíralo a zároveň nezanechalo bílý povrch na pokožce.

Naším favoritem je pak Sprej pro dětskou a citlivou pokožku – chrání pleť před slunečním zářením. Je bez parfemace a dá se použít i na mokré tělo. Dítě s ním proti slunci nastříkáte během několika vteřin. Sprej na opalování je osvěžující, dobře se absorbuje, takže dětem nebude vadit. Jako jediný z řady je k použití až od tří let věku. Tedy pro všechny malé neposedy, které je někdy tak těžké dohonit a pořádně je namazat.

Všechny přípravky Heliocare z řady Pediatrics jsou  hypoalergenní, bez parabenů, nekomedogenní, voděodolné, neparfemované. S ochranným slunečním faktorem SPF 50 nebo 50+. Společně s Fernblock® a dalšími aktivními látkami a antioxidanty splňují nejvyšší standardy ochrany pokožky před slunečním zářením. Pokrývají široké spektrum ochrany pokožky před UVA/UVB, infračerveným i viditelným světlem. Neutralizují volné radikály, obnovují poškozenou pokožku.

Připraveno ve spolupráci se značkou Heliocare.

Také si přečtěte

podobné

MAMAletter express

Dřív než si vypijete svoje ranní espresso, budete v obraze. Jednou týdně, stručně a jasně, čerstvě namletá porce článků pro každou mámu, která chce vědět o všem důležitém. Už přijíždí!